Skocz do zawartości

Zestaw stereo 2500-3000tyś


Rekomendowane odpowiedzi

Oki to odrazu pisze do sprzedawcy i postaram sie dogadac ,maja kilka ubytków i mysle ze dzięki temu troszke zejdzie z ceny i bardzo mi sie podobaja ;)

 

A maja taka dynamike zeby dać rade w tej muzyce?? i maja taki bas o jaki mi chodzi ??

Edytowane przez Godlike20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu w okolicy dwa salony i na pewno sie wybiore na odsłuch ,tylko musze wiedziec czego mam szukać ,pojade w przyszły weekend do jednego z nich na odsłuch tylko chciałbym nabyc jakiejs wiedzy zeby mi sprzedawca czego nie wcisnał co mu zalega na półce i ma w promocji ;) to co powiesz jeszcze o tych kolumnach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuj wszystko co mówią i mają na półkach , potem będziemy to analizować.

 

Ja słuchałem te głośniki 4 lata temu , wybacz że ci szczegółowo nie opowiem . Po prostu były na salonie podłączone bo przede mną dwóch facetów ich odsłuchiwało więc się podłączyłem. Lubię styl grania tej firmy , jeśli weźmiesz swoją płytę oryginalną i posłuchasz jakichkolwiek produktów tej firmy to zrozumiesz o czym mówię...są bardzo detaliczne , mają obszerną scenę , wyraziste. Posłuchasz to się przekonasz a jak dokupisz jeszcze porządny klocek Yamahy to z domu nie będziesz wychodził...szukałbym jakiś bardzo wysoki model amplitunera aby nie było potem kombinacji z podłączeniem subwoofera.

 

http://allegro.pl/yamaha-dsp-a1000-potwor-o-swietnym-brzmieniu-i2949373133.html

 

http://allegro.pl/yamaha-dsp-a2-potezna-maszyna-i2949375363.html

 

http://allegro.pl/yamaha-dsp-a1-potezna-maszyna-i2949375372.html

Edytowane przez Marcin_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się napaliłem na te głosniki już kiedyś dawno coś o tej firmie słyszałem ,ale co z tymi olac je ?? bo do salonu dam rade pojechac dopiero za tydzień ,w weekend zeby na spokojnie posłuchać tak przynajmniej z 2 godzinki poswiecic na prezentacje,a do tego czasu mogą je kupić itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz dlatego bez odsłuchów nic nie wskóramy , masz na celowniku kilka firm więc tylko posłuchać jak to gra i tyle.

 

Lepiej szukaj i orientuj się za piecem , wyżej ci podalem , negocjuj ceny i atakuj , bo te Yamahy to istne potwory a ciężko jest dostać , kiedyś kosztowały po 10 tys-12 tys.

 

http://allegro.pl/yamaha-dsp-a1-tytan-super-stan-okazja-i2952390861.html

Edytowane przez Marcin_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z głośnikami zaryzykować?? bo moze juz taka okazja sie nie powtórzy a cene mógłbym zbic bo sa tam uszkodzenia któe bardzo łątwo mozna naprawic

 

Nie wiem czemu ale wolał bym Wzmacniacz niz Amplituner ja nie wykożystam nawet połowy jego właściwości a po co przepłacac

a co powiesz na takie cos ??

 

http://allegro.pl/yamaha-ax-890-elna-for-audio-28000uf-i2952812556.html

http://allegro.pl/yamaha-wzmacniacz-ax-397-pilot-w-pieknym-stanie-i2956964925.html

http://allegro.pl/yamaha-ax-892-super-stan-gwarancja-i2963529362.html

 

A ten Onkyo który podawałeś mi parenaście postów wczesniej sie nie nada ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , to nie są zwykłe amplitunery to raz , to są potwory , w dupie za przeproszeniem że mają te systemy ale mają świetne komponenty no i co najważniejsze nie będziesz musiał kombinować z subwooferem , tu jak na tacy masz dla niego oddzielne wejścia .

 

A we wzmacniacz trzeba będzie kombinować...a suba i tak i tak musisz kupić do tej muzyki. Nie traktuj wszystkich amplitunerów jednakowo , to prawda że nie grają jak wzmacniacze ale te z wysokiej półki dla zwykłego śmiertelnika nie są do odróżnienia...po drugie najdzie cię kiedyś faza na kino i nie ma problemu .

 

Nie podaję ci byle jakiego ścierwa tylko zabawki które kiedyś można było tylko oglądać w czasopiśmie Audio a także za szybką pancerną w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Których ?

 

Nie pytaj się mnie tylko odsłuchaj produkty tych firm , audio to nie jest chleb że Ci powiem "kup ten żytni na zakwasie bo jest dobry" , to jest sprawa istnie subiektywna.

 

Ja mając twój budżet i słuchając twojej muzyki kupiłbym Yamaha A1 + Klipsch + sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tamtymi to nie wiem ,sprzedawca miał mi dać znac ale puki co cisza ,niby sa dalej wystawione i czekam ,dobra to powiedz kóre bedą lepsze te Klipsch któe teraz mi podałes czy te B&W CDM 7 które były podane wczesniej ?? bo zanim ja coś odsłucham to juz to wszystko poznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaraz napisze do tego sprzedawcy ;) bardziej mi sie te B&W podobaja ,i plus ze sa z drewana ale to juz stara konstrukcja i nie wiadomo jak była traktowana i co sie z nia działo a o tych ludzie dobrze pisza na forach tak wiec zobaczymy czy gość zejdzie z ceny bo jak nie to raczej ich nie wezme ,te B&w udao mi sie utargować i za 2100 z wliczona przesyłka bym je miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeśli uważasz że do 1000 zł znajdziesz coś lepszego niż A1 to ok....czytaj forum gdzie połowa to teoretycy. Dla mnie to istna mega okazja posiadanie tego potwora za czasów gdy Yamaha nie cięła kosztów i włożyła w niego porządne komponenty. Ta Yamaha w stereo gra na poziomie dzisiejszych wzmacniaczy w przedziale 1800-2800 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny wygląda , świetne wykonanie , potęzny zapas mocy , świetne komponenty , dodatkowe wejście na sub .....nie wiem czego chcieć więcej w twoim wypadku.

 

Jak opuści to bierz te kolumny i tego klocka. Potem za tyle ile ci zostanie kupi się kable i sub na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak uda mi sie kupic po negocjacjach te kolumny i po negocjacjach ten Ampli to juz przekrocze budżet ;) ale mysle ze na poczatek jakosto pod komputer podłacze a miedzy czasie jakas kasa wpadnie na CD a pozniej ka by było za mało mocy na suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo się znam na połączeniach kompa ze wzmakiem , nie wiem czy potrzeba jakiegoś procesora czy coś ale to chyba lepsze rozwiązanie. Jakiś długi kabel cinch-jack ze średniej półki i na stałe podłączony do wzmaka , to się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności