Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki Kupic Sprzet Do Sluchawek Beats By Dr Dree Mixr


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nabijajcie się z kolegi. Jest zadowolony z tych słuchawek to jego sprawa. Powiedz mi jaki to jest ipod. Czy chodzi o Toucha? Mój znajomy ma beatsy( z nc) normalnei powiem szczerze, że byłem zdziwiony jak to przyzwoicie zagrało na ipodzie nano 2 generacji. Na wszystkim innym niestety kupa nawet na Iphonie 4s i Sony Walkman Z. Te Mixery nie różniły się dla mnie zbyt wiele od innych beatsów poza wygodą na minus. Strasznie cisneły w uszy. Może one też jakoś zagrają z nano 2g. Jak nie to może wzmacniacz(imod). Jeżeli to jest ipod touch to ciężko Ci będzie znaleźć coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijajcie się z kolegi. Jest zadowolony z tych słuchawek to jego sprawa. Powiedz mi jaki to jest ipod. Czy chodzi o Toucha? Mój znajomy ma beatsy( z nc) normalnei powiem szczerze, że byłem zdziwiony jak to przyzwoicie zagrało na ipodzie nano 2 generacji. Na wszystkim innym niestety kupa nawet na Iphonie 4s i Sony Walkman Z. Te Mixery nie różniły się dla mnie zbyt wiele od innych beatsów poza wygodą na minus. Strasznie cisneły w uszy. Może one też jakoś zagrają z nano 2g. Jak nie to może wzmacniacz(imod). Jeżeli to jest ipod touch to ciężko Ci będzie znaleźć coś lepszego.

Dzisiaj ide na odsłuch mixr, jesli od jutra znikne z forum, znaczy ze ogłuchłem...żegnajcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak założyłem studio to cały mediamarkt się ze mnie smial, po wrzasnąłęm jak poparzony i chciałem odszkodowania za utratę słuchu. Gościu nastawił w MM jakiś hiphłop, na maks vol. poczekał aż założe słuchawki i zaczał się uśmiechać, bo był pewien że mi ilość basu do gustu przypadnie. Prawie mnie powaliło na glebę, a waże 150 KG i niełatwo to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę założyłem koleżanki Betsy Solo HD... Posłuchałem ich może z 15 sekund... Połowy dźwięków prawie nie słyszałem (akurat Sirenie zapuściłem), wokal jak z dupy... Podziękowałem i załadowałem sobie w uszy Xkduny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga jestem, odsłuchałem. Na szczęście tym razem dostałem słuchawki do ręki i samodzielnie mogłem pobawić się podłączając do iModa.

 

Wrażenia - najlepiej brzmiał cover "Enjoy the silence" W wykonaniu Def&Mute Band

 

Poza tym bez zmian, Monster konsekwentnie trzyma się linii, że głuchy klient i tak kupi sprzęt do słuchania patrząc na niego oczami :) Więc wygląda. A że nie gra, nie ma znaczenia, bo jak to wygląda... Aaa Najlepiej nie podpinać do źródeł dzwięku, bo grozi trwałym uszkodzeniem słuchu. No ale jak to wygląda...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności