Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT990 PRO - Full Open MOD


mikolaj612

Rekomendowane odpowiedzi

A to wiem - widać było ślady wyciągania i domyślałem się, że to Ty ;) ale jako, że ostatnie posty dotyczyły Edition 600 ohm to myślałem, że może i takie przerabiałeś.

 

Jak widać gusta są różne, bo ja nie zamierzam powracać do oryginału - dla mnie obecnie najważniejsza jest naturalność brzmienia i właśnie po modzie te słuchawki ją prezentują (przynajmniej na moim wzmaku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm możliwe iż mam dwie pary takich gąbek oryginalnych od DT990, jeśli chcesz to możesz się do mnie odezwać - w niedzielę będę w domu to sprawdzę i wówczas mogę Tobie jedne wysłać, poniesiesz jedynie koszty wysyłki ;)

 

Chyba, że jesteś na miejscu w Bydgoszczy?

Edytowane przez maciej3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem moda, gąbki wyrzuciłem. Jestem bardzo zadowolony, aż chce się słuchać. Nie wiem czy placebo, ale dźwięk dużo przyjemniejszy w odbiorze, wysokie u mnie na aune t1 się wygładziły, scena dużo szersza, basu jest mniej ale jest on ciekawszej faktury.

Edytowane przez dajbuchaxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

hej,jak sobie poradziliscie z lewa sluchawka do ktorej wchodzi kabel (chodzi mi o to ze kabelki sa krotkie). kabel ktory idzie do prawej muszli jest w pelni regulowany natomiast mam problem z tym glownym wejsciem kabla do muszli,probowalem ten taki metal w srodku podwazac zeby to zabezpiecznie kabla przed wyrwaniem z przetwornika usunąć.jaki jest na to sposob?

Edytowane przez maaaciekw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 lat później...

Jak by ktoś był ciekawy jak to wygląda w półotwartych DT880 PRO 250 Omh to nie ma żadnych plastikowych / gumowych krążków tylko dwa filcowe pady przyklejone do muszli. Mniejszy idzie jako pierwszy i do niego przyklejony jest większy. 

Na necie jest mod, który niby obniża peak o 2dB za pomocą miedzianych pierścieni, bo chyba materiał tłumiący wpływa na bass. Jakby to zrobiło robotę to bym dodał takie pierścienie, tylko gdzie można je kupić. 
https://jfunk.org/wpc/product/custom-cans-mass-loading-damping-kit-for-dt880/ 

1.jpg

Edytowane przez LukaszS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności