Hejka,
W ramach przerzucania się na inne hobby puszczam to co wygrzebałem w szufladzie:
1. DAC Beresford TC-7510 mk3 + dedykowany optyk Beresford TC-3618. Mk3 gra bardziej analitycznie i zimniej niż późniejsze wersje. W moim, zgodnie ze wskazówkami od Beresforda, wymieniłem zasilacz na mocniejszy. Stan wizualny oceniam na bdb (co zresztą widać na zdjęciach). Cena za komplet - 400 zł
2. SONY CD WALKMAN D-EJ955 - fajne, przenośne źródło z wyjściem optycznym. U mnie zasilało DACa w parze z MacBookiem. Nie wiem na ile sprawne są akumulatory, bo mam tylko zasilacz, a nie ładowarkę. Kilka lat temu piotruś-g porównywał go do iRivera, a wtedy jeszcze spokojnie działały. W zestawie znajduje się odtwarzacz, pilot i zasilacz. Cena - śmieszne 70 zł
3. Słuchawki dla graczy Plantronics GameCon 377 - kilka małych rysek, w pełni sprawne. Cena - 30 zł - oczekuję na płatność
4. Różności:
4.1 4x wtyk Nakamichi - sprzedane
4.2 4x wtyk Kauber - sprzedane
4.3 zauszniki JBL - cena 5 zł - oczekuję na płatność
4.4 końcówka pod iPod do zrobienia LODa - 5 zł
Do podanych powyżej cen należy doliczyć kosz wysyłki. Odbiór osobisty możliwy jest w Warszawie.
Kontakt: PW lub 602 dwa dwa 50 54
P.S. Niedługo pewnie na sprzedaż pójdzie mój iRiver H340 (brak ładowania przez ładowarkę, ładowanie przez USB działa). Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to proszę o info. Muszę w nim tylko wylutować baterię, podładować ją i wsadzić ponownie, bo niechcący wyłączyłem ładowanie przez USB i po 6 miesiącach zimowania w szufladzie grajek się rozładował.