-
Posts
320 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Single Status Update
-
Czy dobrze rozumiem, że aby zrobić stack z DAPa fiio m23 (jako dac) i stacjonarki xduoo ta-30 (jako amp), muszę kupić kabel 3.5mm - rca, w fiio oczywiście użyć gniazda 3.5 a w xduoo wybrać coax in?
-
Tak.
-
-
1
-
- Report
- Show next comments 3 more
-
