Skocz do zawartości

Komentarze na temat nowego działu


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem wielki plus dla forum. Jak wiadomo nie tylko mamy fajny sprzęt do ucha czy na ucho ale także taki który słuchamy jak znudzą nam się nasze słuchawki i MP3.Więc jest gdzie się teraz wszystkim opiniami na temat tego sprzętu wymieniać bez potrzeby robienia Off-Topa.

 

DJstore-mi również średnio pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to zwiazek pewnie z tym ze "DJka" jest uogolniajac wsrod mlodych cool, jazzy, trendy, whatever :)

Też coś mi się tak wydaje :lol:

Tylko co to ma wspólnego ze sprzętem stacjonarnym do słuchania muzyki? Przynajmniej mi wydawało się, że to forum o takim własnie sprzęcie, tyle że przenośnym i póki co postulatem było dodanie działu o jego "większych braciach i siostrach" a nie o sprzęcie do nagrywania czegokolwiek (no, dyktafony od biedy) czy raczej tworzenia pewnego typu dźwięków z użyciem komputera i kilku gadżetów... Bo jak niby interpretować: "DJstore produkcja - Dyskusje dotyczące produkcji muzy; hardware, software, kompozycja, brzmienia"? Dział dla domorosłych "Kalwich i Remich"? ;)

 

PS. Może ktoś te "Didżej produkcje" skasuje jak będą świecić pustkami? Od takich tematów sa chyba inne fora, ile osób się wypowie jak zjawi się ktoś i zada w takim dziale konkretne pytanie? Albo ile osób będzie się udzielać w tej "szkółce"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho:

DJstore produkcja

DJstore szkółka

..i wyrzucić DJstore z nazwy działu :D

 

Ale ogólnie pomysł mi się podoba :)

 

Aha i jeszcze jedno - będzie podział komisu ?

I zaktualizowany wątek "Opinie Na Temat Sprzedających I Kupujących" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze w kontekscie produkcji nalezaloby bardzo :) rozdzielic to na 2 dzialy. Produkcja - Hardware, Produkcja Software. A Szkolka nazwa nie jest zla :) - W opisie mogloby byc nawiazanie do tego, wymieniamy sie tam spostrzezeniami nt. realizacji czy montazu. Bo kiedy tematy o automatach perkusyjnych, pluginach do dystorsji czy klawiaturach midi wymieszaja sie z pytaniami o Abletona i Cubase'a czy Reaktora - chociaz na poczatku pewnie bedzie to po prostu Fruity Loops hehe - to nie bedzie mozna latwo sie w tym poruszac.

 

Ja stawiam na to, ze "DJ" pozostanie ze wzgledow marketingowych, przeciez wiekszosc budzetowego sprzetu - ktory schodzi najbardziej jak wiadomo - kupuja wlasnie przedstawiciele nowego pokolenia ktorzy zapraganeli byc DJami, czasem nowym Kalwim lub Remim albo Sonic Trip :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też mi się coś kołatało, ze gdziesz kiedys buszowałem po jakimś djstore.pl

 

//edit

 

może DJcorner czy coś takiego ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozwiania wątpliwości napisze o co chodzi.

Tak, otwieramy nowy sklep on-line z produktami dla DJa i dla producenta, a w przyszłości ze sprzętem Hi-Fi. W planach jest też otwarcie studia odsłuchowego.

Nowy dział na forum miał zapoczątkować dyskusje na w/w tematy, na których opierać się będziemy budując ofertę sklepu, podobnie jak w przypadku MP3Stora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję rozwoju :)

 

edit: i dobrze że stanęło na takim stopniu rozszerzenia, jaki jest. Już się bałem że dojdzie PC i GSM :P. Ale muszę przyznać że byłem ostro zaskoczony po wejsciu na forum heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jako sklep być może ok, można połączyć różne rzeczy z dziedziny audio, ale takie przemieszanie podobnej tematyki w jednym i tym samym dziale forum wprowadzi moim zdaniem jedynie zamieszanie. Z drugiej strony rozumiem, że ten dział o takiej "konstrukcji" powstał stricte pod kątem asortymentu sklepu i niejako tylko przy okazji zgrało się to częściowo z życzeniami pewnej części użytkowników by tematy o stacjonarnym audio (mieszczące się do tej pory w Hyde-Parku albo gdziekolwiek indziej na granicy off-topu) znalazły swoje wydzielone miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo działy będą niezależnie. Na razie konstrukcja jest taka, aby uniknąć martwych działów. Dopóki sklep nie zacznie raczkować, stwierdziliśmy, ze lepiej będzie rozwinąć forum o działy, zaproponowane przez użytkowników. Działy DJStore otworzymy razem z otwarciem sklepu. Spokoooojnieee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo działy będą niezależnie.

Czyli coś w stylu navistore? A jeśli nie, to myślicie w przyszłości nad otworzeniem osobnego forum (typu forum.djstore.pl), czy raczej chcecie zostać tutaj? Nie wiedziałem w jakiej formie się zwracać więc na wszelki wypadek w liczbie mnogiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo działy będą niezależnie. Na razie konstrukcja jest taka, aby uniknąć martwych działów. Dopóki sklep nie zacznie raczkować, stwierdziliśmy, ze lepiej będzie rozwinąć forum o działy, zaproponowane przez użytkowników. Działy DJStore otworzymy razem z otwarciem sklepu. Spokoooojnieee :)

OK, w takim razie niech będzie tak jak jest z drobną poprawką - podforum Wzmacniacze nie ma sensu jeśli nie ma też Źródeł, Przedwzmacniaczy, Kabli, itp. Lepiej zamienić Wzmacniacze na Komponenty Audio i tam stosowne podfora dotyczące odpowiedniej elektroniki, czyli odtwarzaczy, wzmacniaczy, gramofonów, stołów mikserskich, konsolet, itp. Tak w ogóle to widzę, że powstaje konkurencja dla www.onstage.pl, co mnie poniekąd cieszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności