Skocz do zawartości

Fake & Real Sennheiser Px100 Headphones


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem ostatnio [dziś] na taką fotkę:

fvgil9.jpg

autor:michiganjfrog from:www.mympxplayer.org

 

[edit]

UWAGA! ostrzegam przed oglądaniem galerii/albumu zdjęć na tamtej stronie, same ipod faki i inna "wypasione mp4".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bym zapomniał:

Top is REAL Px100, bottom is FAKE. Note: Top logo is larger and in grey, bottom is smaller and brown color.

 

Znalazłem recenzję i porównanie fake i real, nie wiem tylko czy niezarejestrowani mogą oglądać:

http://www.mympxplayer.org/fake-sennheiser...00s-vt4777.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzylem na forumowe recki px100 i pmx100 i takze to logo jest duze jak na tej pierwszej parze na górze

 

porównanie chodzi, zabieram sie za czytanie ;)

 

edit:

FAKE:

* Earcups have a smell of moulded plastic

heh, bedzie sie trzeba pytac sprzedawcy czy sluchawki nie śmierdzą starym, 'spleśniałym' plastikeim ;) ale tak na poważnie to ładnie beznadziejnie z tymi fake'ami... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może wyjaśniać dlaczego część mówi, że gra dołem, a część, że górą.

 

FAKE Sennheiser PX100 (as compared with REAL)

* Reversed left / right channel!

* Bass less well defined but more prominent, as with everything

* Singer sounds more "in the room" than in your head

* Lyrics clearer, probably easier to sing to music (because of more up-front & clearer vocals)

 

O rzesz w mordę jeża :D

BTW zwróciliście uwagę jaki numer ma ten topic ? o_O

Ueee, myślałem, że 6666.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się spieszyć z zakupem grado, bo jak tak dalej pójdzie to one też będą podrabiane :/

 

Co do oryginalności moich nie mam wątpliwości(jaki rym ^^), ale nie zaszkodzło sprawdzić. Nawet nie śmierdzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy przerzutni to trochę sens zmienia.

W wersji normalnej, od razu wiadomo, że "moich" wskazuje na słuchawki.

W wersji "rzucanej", "moich" przykolegowuje się do wątpliwości i wychodzi, że "nie mam moich wątpliwości".

I fajnie brzmi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest lekka przesada... Za niedlugo będą podrabiać wszystko co się da. Chociaż jeszcze się nie naciąłem (epki kupiłem w vobisie, AKG K24P w mp3store, a Sennheisery w Media Markt) to nie podoba mi się to co się dzieje, a także ludzie co to sprzedają.

 

Mi też to się nie podoba... Dlatego zamiast godzinami czytać takie tematy, a po zakupie po okazyjnej cenie przez pół roku zastanawiać się czy na pewno mam oryginalne słuchawki kupuję zawsze w sklepie -> z normalną gwarancją i wszystkim :rolleyes:

 

Niestety, nasi skośnoocy przyjaciele ze wschodu zaczęli podrabiać już niemal wszystko co się da. Komentarze na allegro to pic na wodę fotomontaż i na prawdę trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pGo, kupujesz sr60?

 

Pozatym, cholera znów zjadło polskie komendy dla szybkiej odp itp :P

Tak. A co, będziesz moim konkurentem? :D

btw. może uda mi sie je w poznaniu złapać na odsłuchu w sklepie. tylko sobie apetyt zaostrzę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności