Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Czy istnieje jakiś odtwarzacz z bluetooth dwukierunkowym z wysoką jakością przesyłanego dźwięku, aptx, ldac, albo inne, z wifi, z możliwością zainstalowania viper audio, z regulacją prędkości odtwarzania z możliwością zaszyfrowania danych, całej karty pamięci i/lub urządzenia?
  3. Ech, zamówiłem. Dostawa paczkomatem w piątek (bo była darmowa, wcześniej sa płatne)
  4. Witam serdecznie, wybacZcie jesli sie powtarzam,lecz staralem sie znalezc identyczny temat i mi sie nie udalo. Posiadam DAC Chord Qutest w torze sluchawkowym z komputera. Pomyslalem ,czy moze nie byloby dobrze wykorzystac go z glosnikami:) nurtuje mnie pytanie czy dobrym rozwiazaniem byloby dokupienie transportu do tego dac-a w postaci np. cambridge cxc, a moze w cenie do 2500zl jakies cd i nie bawic sie w laczenie elementow. Moj zestaw glosnikowy to dali zensor 7, poki co mi wystarcza:) Pozdrawiam i dziekuje za pomoc:)
  5. retter

Sony Walkman NW-ZX507

W komisie na forum. pisane mobilnie
  6. zOrg

Sony Walkman NW-ZX507

Te 300-tki to gdzie najlepiej szukać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Today
  8. https://auralfilms.bandcamp.com/album/astronauts-1 za free
  9. Mozos MBL-HD jako nadajnik.. ale mi to zrobiło dzień. Działa rewelacyjnie, gra jakoś inaczej niż sygnał z BT.. no i totalne zero opóźnień. FAJNIE.

10. Na iBOOD za 899zl plus wysyłka dzisiaj beoplay e8 2.0 Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  11. Widać, że dali jakiś nowy przetwornik w porównaniu do HP100 i HP150. Ładne ale drogie jak na soundmagic'a
  12. Dodam od siebie - Creative OUTLIER Sport (czyli ta środkowa,fajna wersja) za 299zł! https://www.euro.com.pl/sluchawki/creative-sluchawki-bt-outlier-air-sports-czarne.bhtml
  13. Za mniej niż 100 zł to masz Sony MH1C - tylko kabel może trochę drażnić, bo słabo się układa. Bardzo dobre doki za te pieniądze.
  14. Sony WF-1000XM3 w nocnej promocji Euro AGD za 799. Kod "NOCNA1609" https://m.euro.com.pl/sluchawki/sony-sluchawki-bt-truewireless-wf1000xm3b.bhtml
  15. Yesterday
  16. Dostałem odpowiedź od MSI, z której można wywnioskować, że zdaniem MSI: 90-100 stopni to normalne temperatury pracy laptopa, a laptop jest przystosowany do takich warunków w skrócie :D. I że go mogę im wysłać jeśli chcę lub mnie coś niepokoi. Dodatkowo nie wiem czy laptop nie ma innych usterek, z których najmniej poważną wydaje się delikatne piszczenie cewek i nierównomierne podświetlenie ekranu, zwł. LG róg - widać to czasem na filmach, ale może to tak jest w większości laptopów (cewki i nierównomierne podświetlenie). Ale dochodzą jeszcze pojawiające się jakby częściej ostatnio jakieś pojedyncze paski na ekranie (zarówno przy użyciu RTX-a 2070 jak i karty graficznej zintegrowanej). Oby to nic poważnego nie jest. Jak tak kpią z oczywistego faktu, że takie temperatury nie są korzystne dla prac podzespołów, tak pewnie inne objawy tym bardziej potraktują tak samo. Dostali zrzuty z wykazami temperatur i z opisem (w tym zrzut z gry pokazujący temperatury 90parę stopni).. Oraz dostali mejlem informację o innych usterkach. Więc wnioskuję, że ich odpowiedź oparta jest o wiedzę nt. wskazanych rzeczy. Myślalem w każdym razie, że inne rzeczy mogą zbagatelizować, ale że w systemie podczas włączania, że temperatury są 90-100 wtedy nawet momentami, że to jest czarno na białym, że tak być nie powinno. Ratuję się UV i zbijaniem zegarów by obniżyć temperaturę. Nie napawa też optymizm pewna historia człowieka, który kupił ich płytę główną, nie działała, oddał na serwis, po czym MSI odesłało ją nienaprawioną i niedziałającą ze stwierdzeniem, że płyta jest sprawna i bez usterek.
  17. Klipsch R6 wyjeżdżają trochę poza budżet, mógłbym od razu zainwestować i kupić droższe słuchawki, ale nie wiem po prostu czy mi się spodoba konstrukcja dokanałowa i stąd pomysł na kupno tańszych, jednocześnie nie chciałbym rezygnować z jakości dźwięku. Nie wiem właśnie czy po prostu nie kupić coś za stówkę, a później ewentualnie kupić sobie coś konkretniejszego, no chyba, że jakość dźwięku będzie słaba...
  18. W sumie jestem pod wrażeniem jak szybko się zapisujcie..no teraz nie mam wyboru pizza będzie 😁
  19. Z włosami córki sobie radzi. A jeśli chodzi o kobalta, to uważam że za szybko go zlekceważyliście.
  20. Dziękuje za oferowaną pomoc. Te dwa ostatnie rysunki to jak w Japonii ktoś robił sobie słuchawki.
  21. https://www.x-kom.pl/p/481982-odtwarzacz-mp3-fiio-x5-mkiii-czarny.html Kod 30% plus karta 128GB, wychodzi 1049zł za zestaw, srebrny i czarny.
  22. Kolejny pokaz ułańskiej fantazji Soundmagica. O zmianie kabla można pomarzyć
  23. @espe0 ma warsztat stolarstwa artystycznego (tokarki, frezarki, drukarki 3d itp) robi cuda na kiju - napisz mu PW a na pewno się dogadacie.
  24. Jakiś rok temu zrobiłem tej naczepie zdjęcie na dwupasmówce w Pszczynie. Bardzo spodobało mi się poczucie humoru tej firmy transportowej .
  25. Dobry czas na upolowanie drugiej 300ki - nie wiedzieć czemu sporo osób uwierzyło, że już potrzebują się przygotować dla tej nowej obłej zabawki i rzucają rekinom swoje ledwo odpalone cudeńka. Jak LDAC - to nie bierz Nokii przypadkiem 😉 Na headfi coś wpsominają już o "downsaplingu/resamplingu" z aplikacji 'streamingowych' w ZX507 i ewentualnym obejściu UAPP'em 😕 Strzał w ucho, jeżeli się to potwierdzi.
  26. Wg mnie Klipsch zagrają lepiej od ISKów. Ciut mniejsza przestrzeń ale grają lepiej, dźwięk klarowniejszy. I ISKi nie mają takiego basu jakościowo jak Klipsch. Jeśli słyszałeś kolumny Klipsch to będziesz wiedział o czym mówię. Acha jeszcze jedna uwaga, Klipsch wymaga wygrzewania, a dźwięk zmienia się i to bardzo. Moje pierwsze wrażenia jak kupiłem Klipsch to "co za badziewie kupiłem" ale poczytałem i dałem im szansę. I do czasu jak moje potomstwo podprowadzilo mi wyjeżdżając do Albionu były to moje ulubione słuchawki.
  27. 1. Corvin74 (Arya, AKG712pro) 2. lsd (Meze Empyrean) 3. Najner (IMR R2, K702 bassmod) 4. brunnerius (AMP8mod, B-4Xmod, K712bal) 5. Adrian 6. Paweł (B&W PX) 7. Radek (Senki 598) 8. Requal (Sony H3, EX600, UE900, AMP8mod2) 9. espe0 (Sundara, 400i, Boleli FTH1 + Boleli HA1 10. Kurop (sp2000, kann cube, może nowe soundmagic hp1000, dostać tm2 zobaczymy co jeszcze) 11. Capri (HE-500, Q701, K701, to jeszcze tylko K7XX do kompletu poproszę 12. Blondie 13. Name44
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy