Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Hej, pozwolę sobie odkopać. Kusi mnie korektor Loki, a przy okazji DAC Bifrost i wzmak słuchawkowy Asgard2. Istnieje obecnie jakaś polska dystrybucja, czy nadal tylko zakup z Holandii poprzez Schiit Europe?
  3. Hej, dla potomnych zostawiam info o zakończeniu poszukiwań. Stanęło na Denon Heos Link HS2. Sprzedawca w salonie był w stanie zademonstrować współpracę urządzenia ze smartfonem i uznałem, że to jest to. Zamieszczam uwagi po kilku tygodniach użytkowania. Plusy: pliki mogę trzymać na osobnym storage (pendrive USB) podłączanym do Denona struktura folderów widoczna tak, jak na PC. Żadnych problemów gubieniem, odczytem, itp da się łatwo odtworzyć wszystko z danego folderu jednym klikiem. Tak samo pojedynczy plik. Można też tworzyć playlisty odtwarzanie jest kontynuowane nawet po zablokowaniu/wyłączeniu telefonu wszelkie złącza in/out, jakie można sobie wymarzyć na pokładzie aplikacja całkiem wygodna w użyciu komunikacja po wi-fi Minusy: Aplikacja czasem wywala jakiś błąd i trzeba ją zrestartować. Trwa to kilka sek, zdarza się nie częściej niż 2-3 razy na tydzień Obudowa plastic-fantastic. Za półtora klocka mogliby się szarpnąć na aluminium Nie udało mi się sparować telefonu z Denonem poprzez bluetooth. Musiałem kabelkiem. Ten na szczęście jest w zestawie Kiepskawy standby. Sprzęt przechodzi w miękki standby po 20min nieaktywności. Efekt jest taki, że Heos cały czas jest ciepły. Twardy on/off tylko poprzez przycisk z boku obudowy, a pilota brak. Wolę rozwiązanie ze swojego Marantza HD-DAC1. Sam się wyłącza po kilkunastu minutach nieaktywności i trzeba go włączyć pilotem Marantz HD DAC1 wydaje głośny klik, gdy traci sygnał cyfrowy, lub zmienia on format na inny niż 44.1kHz. W związku z tym jeśli macie jakieś gęste pliki, sygnał jest przerywany między każdą piosenką, co powoduje wspomniany klik. Nie wiem, czy to wina tego DACa, czy Denona, ale jest to mega-upierdliwe. Wg mnie sygnał nie powinien być przerywany przez źródło. PC jakoś cały czas utrzymuje połączenie z wybranym bitrate. Problemu nie ma, gdy cały materiał jest w 44.1kHz. Wtedy wszystko śmiga. Ogólnie, dla mnie super wybór ze względu na funkcjonalność i wygodę. Większość wad to detale. Jedyny poważny minus to ten ostatni. Ja akurat mam pliki zgrane z płyt CD, więc nie boli, bo jest to właśnie 44.1kHz. W przeciwnym razie byłaby porażka z tym klikaniem.
  4. MrSheep

Muzyczne Zakupy

Nikt mnie nie prosił o zabranie głosu, a więc się wypowiem Fenomenalna scena, naturalny tembr, doskonała koherentność brzmienia, ponadprzeciętna rozdzielczość i separacja. Z drugiej strony irytujący peak powodujący sybilizację i nienaturalnie wyostrzone brzmienie sopranów. Poza tym moim zdaniem słuchawki tylko do użytku w domu. A czy kogoś przekonuje idea „stacjonarnych IEMów” - trzeba sobie odpowiedzieć na to pytanie samemu
  5. Witam, pech chciał, że lewa słuchawka znalazła się pod moim butem i uległa pęknięciu cześć mocowania gąbki. Znalazłem na ali/amazon obudowy, tylko mam pytanie, da się to wymienić w domowych warunkach? Czy lepiej szukać jakiegoś serwisu.. Pozdrawiam.
  6. Today
  7. Witam, pech chciał, że lewa słuchawka znalazła się pod moim butem i uległa pęknięciu cześć mocowania gąbki. Znalazłem na ali/amazon obudowy, tylko mam pytanie, da się to wymienić w domowych warunkach? Czy lepiej szukać jakiegoś serwisu.. Pozdrawiam.
  8. lsd

Muzyczne Zakupy

Ja też kilka razy szukałem źródła tego problemu. W dwóch przypadkach była to kończąca się lampa, w jednym... mysz bezprzewodowa radiowa. Zmiana na blueetoth rozwiązała problem.
  9. Akustik

Tidal

U mnie to samo. Zarówno na Windows i Mac. Nie ma reguły. Czasami wszystko ok, a są dni gdzie doprowadza do szału.
  10. Baron, można jakieś foty Pani Joasi?
  11. Hej, hej, hej no i co z tymi padami od hm5? Ktoś coś? Ciekawym opinii. 😊 Pozdrawiam
  12. ktoś porównywał qutesta z tymi dual sabre 9038pro, typu lks da004, matrix x sabre bądź gustard x22 pro czy jakoś tak?
  13. Nicodem

Muzyczne Zakupy

Napisz proszę czemu 4 razy do nich wracasz? Jestem bardzo ciekawy czym tak ci podchodzą i też podpadają że mają okres łaski/niełaski Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  14. saudio

All that Jazz

Chyba jeszcze nie było a fajna płytka:
  15. kordal

Fiio BTR-3

Ja po cichu liczę, że jeszcze pojawi się jakiś BTR5 czy coś. Moje marzenie to BTR5, który miałby wyjście zbalansowane
  16. earnam

RME ADI-2 DAC

Dlatego czekam na thx aaa 789 żeby do niego po xlr podpiąć.
  17. wiatrak

Fiio BTR-3

https://thecontraptionist.blog/2019/06/27/advanced-accessport-air-this-is-good/ Konkurencja dla uBTR
  18. Spawn

Muzyczne Zakupy

Przychodzi facet do dyrektora cyrku z kotem i mówi: - Panie, oto kot który mówi. - Na prawdę? No to proszę pokazać jak ten kot mówi. - Proszę bardzo. Kotku, jak się nazywa drobno zmielony węgiel? - Miau.... - A jak brzmi czas przeszły od słowa mieć? - Miau.... Zdenerwowany dyrektor cyrku wywalił faceta z jego kotem na zbity ryj na ulicę. Kotek podnosząc się z jezdni i otrzepują futerko mówi: - Ku**a! Może ja nie wyraźnie mówię?!
  19. Kot jest zrozpaczony. Liczy ile mniej puszek Whiskasa dostanie. Bo to i KXXS i Sony. Ale Sony to chyba taka stara Miłość Michała. A ona nie rdzewieje.
  20. vonBaron

Tidal

Też tak macie czasem że czasem zacina się wam odtwarzanie po kilka razy na danym utworze w aplikacji desktopowej?
  21. Na Clearach testowałem wszystkie pady Dekoni (oprócz tych całych ze skóry) welury, wentylowana skóra i hybrydy (dziwne że nie mają "podróbek" tych oryginalnych padów Clear w ofercie), wspólny mianownik ich to spore ocieplenie przekazu, tonalność została mocno przesunięta w dół, najgorzej wypadły zwykłe welury które mocno ograniczają Cleary i cofają je jeśli chodzi o SQ do modelu Elear. Jeżeli ktoś kupuje Cleary to może sobie odpuścić żonglowanie padami bo IMO te stockowe są najlepsze.
  22. Tak. Miałem Prodigy 7.1 i nie mogłem zwykłą lutownicą tego ruszyć. Z kolei przy za dużej temperaturze mogły się solder pady popsuć.
  23. @Jaworrr teraz chyba najpewniej i w miarę niedrogo to odnowione z Amazonu. Tu znajdziesz odsyłacz do oferty za 103,36 EUR obecnie: http://cyfranek.booklikes.com/post/1914445/odnowiony-kindle-paperwhite-3-taniej-oraz-znizka-20-dla-czlonkow-amazon-prime
  24. Jaro54

Muzyczne Zakupy

@all999 chowaj kota bo go ci zabiorą
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy