Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Witam, Jakie wybrać słuchawki z mikrofonem, aktualnie celuje w : SoundMAGIC E10c lub Xiaomi Mi In-Ear Pro HD Słucham muzyki Trance, kawałków chillowych jak i z mocniejszymi ujęciami również, trochę hip-hopu, ogólnie bardziej muzyka elekroniczna, choc klasyki/lajtowych chillowych otworów tez lubię posłuchać. Byłby używane rownież do rozmów. Aktualnie posiadam telefon Xiaomi Mi5. Które z wyżej wymienionych byłyby lepsze bądź jakie inne polecicie w tym bądź podobnym zakresie cenowym ? Dodam jeszcze ze posiadam Fiio E07k którego aktualnie mam podpiętego pod PC.
  3. Yesterday
  4. Recki są niewiele warte, trzeba samemu słuchać, bo każdy inaczej słyszy i ma inne potrzeby.
  5. Jako że może uda mi się dojechać, to podpytam: jest szansa na doki Obravo?
  6. Mam te dwa miśki B4 i B4-X w jednym B4 mam bursona 5vi-D w drugim mam Op-amp 1622. W jednym bateria zaczyna już padać i zastanawiałem się czy w tym B4 nie można zamiast baterii wymienić na transformator który w B4 załączałby potencjometer a zasilanie byłoby z zewnątrz. Ogólnie jestem zawiedziony żywotnością baterii w B4. Szczerze po 100 ładowaniach jeżeli nawet te 100 było bateria teraz działa godzinę. Co do lamp Raytheon myślę jeżeli bateria jest 12.6 volta to na każdą lampę przypada 6.3 volta. Nie wiem też czy można użyć transformatora 220 volt / dual 6.3 volta czy 220 volt 12.6 volt. i czy nie uszkodziłoby to schematu elektronikina płytce. Jeżeli ktoś ma link do transformatora z aliexpress który pasowałby do tego modelu będę wdzięczny. Z review https://www.samma3a.com/tech/en/product-reviews/little-bear-b4-x-portable-tube-amp-review/
  7. Jeszcze by się jakaś ciekawa recka tych słuchawek przydała
  8. Eragon

FiiO EH3 NC

Bad Guy - wstępne wrażenia. Ogólnie, jaram się ^^ Cena podskoczyła do 199$...drogo! (tanio?). Mam nadzieję że szykują się na Bf. Chyba że już odkryli, że jest popyt... ugh.
  9. słucham sobie właśnie połączenia MH1c z Ibasso DC02. fuck, pasuje to do siebie. nie sądziłem, że można z tych doków wycisnąć taką scenę. i nie wiem, czy dźwięk jest wystarczająco rozdzielczy, szczegółowy, bo to jest nieistotne . jest tak przyjemnie i tak wszystko na miejscu, że łoooo. a miałem DC02 zwracać...
  10. Dziękujemy że byliście z Nami na Strefie Słuchawkowej i na Naszych innych stoiskach. A tych, którzy nie byli zapraszamy w przyszły roku. Poniżej trochę zdjęć.
  11. Tobie też polecam sprawdzić K371, bo technicznie są sporo lepsze od K271, wyższy bas nie jest tak podbity, niżej schodzą i góra jest bardziej rozdzielcza.
  12. Trochę przesadziłem z tym basem w HD660s, jest taki jaki powinien być, nie za dużo nie za mało, ale mimo wszystko techno nie polecałbym w nich słuchać, za mocno łupie w czaszkę, do tego stopnia że odezwały się dawno leczone kanałowo zęby, a nie miałem tego nawet przy beyerach DT990. Taka anegdota.
  13. Inszy

Metal

Babymetal jest świetny, ale akurat nie ta płyta z listy. Przy czym znajduje się na niej w pełni zasłużenie, bo zespół szturmem wbił się na scenę swoją innością - najpierw na zachodzie przyjęty dla śmiechu, od drugiego wydawnictwa już robiąc solidną robotę. Choć niewątpliwie dla tru metalowców, to w dużej części obraza Z nowości cieszy mnie "Telesterion" Mechiny. Po totalnie skopanej w realizacji poprzedniej płycie, teraz wydali chyba najlepszą w swoim dorobku. Trochę wolniejsza, bardziej symfoniczna, ale od tygodnia słucham i ciągle jestem na tak.
  14. adamos80

Metal

Rammstein to metal ??
  15. BraveBriard

Metal

@vonBaron, @Destruktor, @tommir Czepiacie się, jest Iron Maiden. Ja przy Number of the Beast w podstawówce spazmów dostawałem, ale to chyba nie ta dekada
  16. Mam miejsce na tidal Master Turcja, 12mc za 45zl

Trzeba email na którym nie było konta tidal lub pisać do supportu aby usunęli konto z aktualnego 

Info PM

17. https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-mrspeakers-aeon-flow-closed-jak-nowe-dodatkowy-kabel-CID99-IDCxG5k.html#6375269e7f;promoted Dobrze wiedzieć że gość ma dobre sranie https://allegrolokalnie.pl/oferta/aune-s16-dac S16 za 1200zł, bardzo fajna cena. https://allegrolokalnie.pl/oferta/hegel-hd-20 HD20 za 2100zł, w tej cenie killer.
  18. Wolę wydać dzisiaj 84zł, mieć ładną kolekcję i być przygotowanym na dłuższy czas... niż potem w sklepie zapłacić 180zł (tyle Aberlour 12YO kosztuje w najbliższym alkoholowym) jak będę potrzebował. Inwestycja w sumie dobra - inflacja za*******a, a jeszcze mają akcyzę podnieść 😕
  19. vonBaron

Metal

Mógłbym wymieniać czego tam brakuje ale szkoda strzępić ryja
  20. tommir

Metal

Takie była też moja myśl, widzę, że nie jestem sam. Wprawdzie znalazłbym jeszcze kilka pozycji, ale duża część jak dla mnie wzięła się właśnie stamtąd.. To ma być lista dekady, więc album powinien być naprawdę wydarzeniem aby się tam znaleźć.
  21. Destruktor

Metal

Jak pierwszy raz to zobaczylem to skomentowałem "za bardzo w black metal to nie poszli"
  22. vonBaron

Metal

Dla mnie ta lista kompletnie z dupy, babymetal Z tego co znam, słucham i lubie jest tylko Epica, TessetacT, Rammstein.
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy