Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Cowon Plenue D lub D2 myślę że spokojnie spełni Twoje oczekiwania Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
  3. Jak w tytule Poszukuję odtwarzacza mp3 do biegania, dlatego zależy mi na gabarytach. Covon IAudio 7, sansa clip, sansa clip jam coś +/- w takich rozmiarach. Z wymogów: - obsługa kart SD 128GB, jednym z powodów wymiany aktulnej sansy jest właśnie ograniczenie biblioteki do 2000 utworów. - 20h+ czas działania na jednym ładowaniu. - wyjście mini jack, nie wiem czy w dobie bezprzewodowych urządzeń to nadal standard. - chociaż jeden fizyczny przycisk, pod który można przypisać funkcje pauzy, lub kolejnego utworu. Wstępnie zastanawiałem się nad shanlingiem Q1, ale obawiam się o rzeczywisty czas działania. Producent podaje 20h, ale pytanie ile faktycznie tynosi czas działania tego playerka. A może jakaś inna "chinszczyzna"?
  4. Masz Aune, nic dodatkowego nie potrzebujesz. Możesz spokojnie wrócić do słuchania muzyki.
  5. espe0

Metal

Teraz mi się przez przypadek znalazła
  6. Today
  7. DHL też wprowadziło obok DPD możliwość nadania paczki bez etykiety.
  8. Yesterday
  9. Nie tylko dla wielbicieli Shakti... https://tidal.com/browse/album/34248226
  10. Będziesz raczej słuchał swoich plików czy muzyki streamowanej (Spotify, Tidal)?
  11. W takim razie ile musiałbym wydać na jakiś sensowny odtwarzacz? Budżet zawsze mogę podciągnąć jeżeli warto
  12. @vonBaron zgadzam się, że była to inna tonalność niż we wspomnianych słuchawkach. Rossony przy porównaniach z innymi słuchawkami pokazały, że barwowo było im najbliżej do Denonów D7000, które również pyszniły się ich bogactwem, ale z zachowaniem większej całościowo kultury brzmieniowej, rozdzielczości, dostojności i cielesności przekazu, bez takiej dozy ekscytacji, wyrywających się sopranów. Starałem się sprawić, aby wyprowadzić je z "równowagi" za sprawą sterujących Siemensów ECC803 oraz CCa, ale mimo wszystko przeszły pomyślnie eksperyment i ani razu nie udało mi się wywołać na nich krzykliwości, szorstkości, choć uległy rozjaśnieniu, a kontury dźwięków stały się wyraźniejsze. Mimo wszystko cały czas pozostawały wspaniale muzykalne, całościowo przekaz był gładszy, bardziej płynny w stosunku do tego z K1000, W5000 i także D7000, ale nie brakowało jemu w żadnym wypadku detali, które były świetnie wtopione w przekaz i nie starały się wybijać. Do holografii też nie mogę się przyczepić. Po odpowiednim ułożeniu słuchawek na głowie, przesuwając je tak, aby nausznice z przodu lekko się spłaszczyły i przetwornik nachylił się pod odpowiednik kątem względem małżowin usznych, wszystkie źródła dźwięków odczuwałem w przestrzeni poza głową. Jednym słowem słuchawki dla tych, co lubią płynąć wraz ze swoją ulubioną muzyką, cenią melodyjność, dobrze wypełniony, nisko schodzący bas, plastyczną średnicę, różnicowanie barw za sprawą odpowiedniej dawki ciepła oraz intymność przekazu. Przy dłuższym słuchaniu jedynie ergonomia (głębokie, nieprzewiewne pady, ucisk poduszki pałąka na sklepienie czaszki) jest największym mankamentem. Jeszcze raz chciałem podziękować za możliwość ich wypożyczenia oraz spędzenia miłych chwil z tymi słuchawkami!
  13. Też myślę że nugetsy słabo by wyglądały. Ewentualnie pianka od HD8/HD7/HD6 czy HD202 w podobnej cenie jes, ale samoprzylepne, pomyślę i pewnie na coś się zdecyduję.
  14. Nie ale najłatwiejszy w instalacji i nie będzie tak dziwny jak nugetsy. Siakalakabum ucichł bialy szum...
  15. Tak, to też jest jeden z pomysłów. Myślisz że będzie wystarczająco gruby i w ogóle pasować do nich?
  16. Headband Bayera z dt770/880/990 PRO sobie załóż. Siakalakabum ucichł bialy szum...
  17. Cześć, zacznę od tego że postanowiłem wymienić swój headset. Wysłużone QPady QH90 (po recablignu swoją drogą) zastępuje Cooler Master'ami MH751 (a przynajmniej chciał bym 😅) czyli klon Takstar Pro82. Dźwięk MH751 to zdecydowanie moje brzmienie powiedział bym że neutralne, o wiele bardziej mi siedzi niż lekka V-ka poprzednich. Czegoś takiego szukałem od dłuższego czasu. Niestety problemem jest fakt że pałąk jest w nich za duży na moją maleńką głowę. Gdybym chciał je mieć idealnie na uszach to pałąk był by ok 1-2cm nad głową, czyli minimalnie za duży ale jednak jest to uciążliwe, szczególnie przez fakt że siła docisku nauszników też jest w nich stosunkowo mała. Nie chciał bym ich odsyłać, bo to w zasadzie jedyny headset który mi odpowiada dźwiękowo. Nie ma już chyba nic innego na rynku, nawet jeśli bym próbował łączyć zwykłe słuchawki zamknięte z czymś pokroju V-Mooda boom mic. Pomysłem jest coś takiego jak DEKONI Nuggets, lub pianki od HD600, albo może coś od Beyerów? Ale jedno jest drogie, a drugie wysyłane z chin. Także dochodząc do sedna: czy macie jakieś inne pomysły jak temu zaradzić? Może coś co mógł bym kupić na polskim rynku? Taniej? DIY?
  18. Generalnie w takim przedziale najlepiej po prostu używać telefonu i Apple dongle albo jakis inny w zależności od tego jaki telefon.
  19. Na Ali jest promka na pręty Taidea https://a.aliexpress.com/_BOUR5s Niecałe 60 zł za zestaw, który spokojnie wystarczy na początek
  20. Z serii GoT Oban chyba najlepszy, sporo słodyczy, alko ładnie ukryty, delikatnie dymny, taka deserówka, bardzo przyjemnie sie piło, Wiele obiecywałem sobie po Mortlachu. Dziwna whisky, fajny nos, na początku lekka słodycz ale za chwilę pikantnie z wyraźną goryczką, która kojarzy mi się ze szpitalem Obawiałem sie Ardberga, mocny torfiak niby nie każdemu podchodzi ale fajnie pachnie, dużo drewna w zapachu, smak to dym i dobra wędzonka, w sam raz na wieczór
  21. Witam serdecznie, poszukuję odtwarzacza mp3 pod AUDIO-TECHNICA ATH-M30X w cenie do 350 zł max. Jestem w tym totalnie zielony i stąd pytanie czy mógłby ktoś, coś polecić w tej kwocie. Jestem zwykłym przeciętnym użytkownikiem więc wymagań dużych nie mam :) Czekam na propozycję, z góry dziękuję :) Miłego wieczorka wszystkim :)
  22. To zależy. Jeśli chciałbyś porzucić USB na rzecz COAX, wtedy różnica może być spora. Dużo zależy od implementacji SPDIF i USB w samym Dacu.
  23. Teraz uwaga. Obejrzałem "Zenka" i pomijając generalny brak fabuły oraz lukrową laurokowość dla pana M. (och jaki on fajny i dzielny!) to jest absolutnie nienajgorszy polski film jaki widziałem (nie żeby to była jakoś wysoko zawieszona poprzeczka). Plus za kupę nostalgicznych najntisów i praktycznie brak "muzyki" tytułowego bohatera w soundtracku. Także gra młodego Jakuba Zająca bardzo zacna. No? Kto się odważy?
  24. Właśnie przyszedł winyl:
  25. Tak z ciekawości, podrzuciłbyś zrzut z ustawieniami eq pod M3? Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy