Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Jest jedną wtyczka na stałe 4.4 a nie system wymiany wtyczek z trzema wtyczkami ? Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
  3. Przy słuchaniu też: "There are at present no commercially available systems that can reproduce these sample rates without distortion. However, once you are at a high sample rate like 88.2 or 96 KHz a good converter can produce a completely undistorted analog signal with ease. "
  4. Ano, w studio jak się pracuje z toną wtyczek to lepiej mieć wyższy bitrate przy robieniu muzyki. A przy słuchaniu? Do renderowania wideo też potrzeba innych zasobów niż do odpalenia gotowego filmu.
  5. Manfred Mann's Earth Band - The Road To Babylon 1976
  6. Aptx loseless jest chyba dopiero na telefonach z procesorem co najmniej snapdragon 8 gen 1 Wysłane z mojego ASUS_I002D przy użyciu Tapatalka
  7. Markonelli

    Fanklub Shanling

    Ciekawe czy i ewentualnie kiedy będzie u @Mayster ? No za ile [emoji848] Wysłane z mojego ASUS_I002D przy użyciu Tapatalka
  8. https://heronislandstudio.co.uk/44-1khz-48khz-88-2khz-96khz-can-you-hear-a-difference/
  9. Dzisiaj
  10. Faktycznie sporo się pojawiało pytań czy pójdzie, a efekt pewnie jest taki że część ludzi ląduje pewnie na gamingowych słuchawkach w stylu hyperx,siberia, Logitech czy co tam pseudo znawcy gamingowego audio polecają....
  11. kuman

    Fanklub Shanling

    From H7 taking over the balanced amplifier built around Texas Instruments TPA6120A2 Noooooo, czemu tego kloca tam wrzucają.......
  12. U mnie gra topping dx3 pro+ z Ananda stealth. Obawiałem się czy nie będzie za ostro i sterylnie, ale jest neutralnie i naturalnie. Wysłane z mojego ASUS_I002D przy użyciu Tapatalka
  13. Poszukaj w salonach detailerskich i popytaj o folię ochronną do aut, np XPEL. Są różne grubości itd. Bardzo trwałe, po zdjęciu nie zostawia śladu a w salonach myślę, że dostaniesz za przysłowiowego batona ścinki bo toe w takich salonach są już im nieprzydatnym odpadem. Ja tym oklejałem kiedyś faceplate do Yinyoo ST7 i kilka dapów.
  14. Nie będę ukrywał - Twoja realizacja nie dość że była pierwszymi Custom-FIt Omnium z metalowym faceplate jakie robiliśmy, to jeszcze dodatkowo była z bardzo wyjątkowymi wkładkami w FP - no i przyniosła nam troszkę problemów Co nauczyliśmy się to nasze, i cieszę się, że w końcu możesz cieszyć się nowymi IEMami Świetna recenzja, piękne fotki, i równie genialne utwory - część już ląduje na mojej playliscie! Niech Omniumy służą! Dzięki za wsparcie
  15. Recka jest też na Ichos reviews (niestety mechanizm forum blokuje link, więc zainteresowani będą musieli samodzielnie poklikać).
  16. Inaczej. Jeśli słuchawki mają aptx-adaptive to lossless powinno śmigać. Przynajmniej w Bose Ultra tak jest, a producent ani słowem nie wspomniał o lossless. Co do dongla, to chyba trzeba update firmware. Ale jestem prawie pewny, że Creative wypuści BT-W6 zamiast zrobić upgrade firmware w BT-W5. Na przykładzie Bose Ultra różnica między AAC, a APTX-Adaptive jest znacząca. Ale to w zasadzie zależy jedynie od słuchawek. Są słuchawki gdzie w blind teście nie zauważyłbym różnic między SBC, a topowym kodekiem.
  17. Skoro tyle kasy zyskałeś na starych trupach to teraz zlituj się nad czytającymi twoje wpisy i wyłóż trochę z tej kasy na zakup SJP i na korepetycje z języka polskiego.
  18. Vulthoom

    Fanklub Shanling

    https://en.shanling.com/article-IntroM5Ultra.html 589 USD
  19. Bryan Adams, Everything I Do I Do It For You🎶🙂
  20. @Chesuli dziękuję, znakomity album🙂👍🥇 Z mojej strony Patricia Barber, She's A Lady🎶 https://tidal.com/album/352253793
  21. 1. Nowe struny do gitary akustycznej - D'Addario XT Phosphor Bronze (13-56). Cena nowych 80 złotych. Sprzedam za 56 z wysyłką paczkomatem w cenie. Moge też zamienić się na struny do akustyka tylko w rozmiarze 12-53, również phosphor bronze. Link do OLX https://www.olx.pl/d/oferta/nowe-struny-do-gitary-daddario-xt-phosphor-bronze-13-56-CID751-IDZsM7z.html?bs=olx_pro_listing 2. Gitara elektryczna dla dziecka w wieku od lat 5 do 11, rozmiar gitary to 1/2 pełnowymiarowej gitary elektrycznej. Gitara marki Donner DSJ 100. To nie jest zabawkowa gitara. Sam gram na gitarze i nie mógłbym kupić synowi atrapy gitary Jednak syn woli gitarę akustyczną, dlatego tę sprzedajemy. Jak brzmi gitara, można posłuchać na YT, wpisując Donner DSJ 100. Gitara trzyma strój i jest w pełni sprawna. Progi nie są w ogóle zużyte. Na białym pickguardzie jest jeszcza nie zdjęta folia ochronna. Gitara posiada rysy, ale nie od upadków na ziemię, tylko od wieszania jej na haku ściennym. Do gitary dodajemy: - pokrowiec Donner - pasek Donner - straplocki Ibanez - stroik Donner z baterią - strunę E1 (to ta najcieńsza, więc lepiej mieć jedną w zapasie) Cena 299 plus koszty wysyłki. Link do OLX https://www.olx.pl/d/oferta/gitara-elektryczna-donner-dsj-100-rozmiar-1-2-podrozna-dla-dziecka-CID751-IDZe7KA.html?reason=ip|lister
  22. Cześć, Sprzedam kabelek Ibasso CB18 Nowy, fabrycznie zapakowany 130 zł + ship, możliwy odbiór w Łodzi.
  23. Ja wciąż nie rozumiem jak to się dzieje że 770 tak rzadko są modowane a przynajmniej tak rzadko się to pokazuje. Te słuchawki maja PR jak mało które (niezasłużenie). Ilu to przez lata można spotkać użytkowników którzy jako pierwsze lepsze słuchawki kupują właśnie je a potem np. pytają czy im to z płyty głównej w kompie pójdzie bo do gier potrzebne A przecież ta obudowa aż prosi się o modyfikacje choćby w kwestii wytłumienia już więcej modów w sieci znajdę modeli 880 i 990. Jakiś błąd w matrixie czy jak?
  24. Szczypek

    Tidal

    Dzień Dobry. Szukam wolnego miejsca na dołączenie do rodzinnego pakietu Tidal Hifi Plus z płatnościami miesięcznymi. Jeśli posiadacie taką możliwość, uprzejmie proszę o kontakt. Przemek
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności