Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dwa dni temu szukałem na aliexpress i nie mogłem znaleźć... [emoji856] Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
  3. Dzisiaj
  4. @Jaro54, dziękuję za zaintresowanie moim problemem i propozycję, ale pisałem w pierwszym poście, że syn już mi to robił według instrukcji i słuchawki się nie zresetowały, po tym zabiegu nadal działają moje ustawienia gestów, domyślnie są wyłączone i nadal nie można ich sparować.
  5. Jaro54

    TWS z Ldac

    A po co LDAC? Może wystarczy aptx Adaptive? Bierz Moondrop Space Travel
  6. Kuboll

    TWS z Ldac

    Cześć, Kupiłem polecane tu słuchawki soundpeats engine 4 i byłem bardzo zadowolony z ich brzmienia. Wczoraj zostały zrzucone przez mojego kota ze stołu i przestały się łączyć poprawnie z telefonem. Nie idzie ich połączyć a jak już się uda to działają tylko w trybie połączeń a nie dźwięku. W związku z powyższym szukam nowych i mam pytanie jakie byście polecili tws-y o podobnym brzmieniu i obsługą Ldac ale z jakiegoś polskiego sklepu?
  7. Jakby ktoś z was miał BT-W5 to polecam odinstalować usługę usb creative w dodaj/usuń programy. Dziadostwo wyraźnie wpływa na dźwięk, nawet jeżeli wyłączymy korektory. Przeczytałem na reddicie taki tip i faktycznie różnica jest wyraźna. Jak dla mnie ta usługa ma zdecydowanie negatywny wpływ, chociaż komuś może się podobać taki bardziej przytłumiony, basowy dźwięk. Najlepiej tej aplikacji w ogóle nie instalować, chyba, że w celu zaktualizowania dongle'a.
  8. ZEN DAC 3 https://ifi-audio.com/products/zen-dac-3/
  9. Vulthoom

    Fanklub AUNE

    Jest i u mnie Aune S17 Pro, pod nóżki podklejone mam takie podkładki z 3M https://www.3mpolska.pl/3M/pl_PL/p/d/v000057352/ Temperatura w pokoju 21 stopni - ustawienie 50 mA Ustawienie 100 mA
  10. Cześć, Kupiłem polecane tu słuchawki soundpeats engine 4 i byłem bardzo zadowolony z ich brzmienia. Wczoraj zostały zrzucone przez mojego kota ze stołu i przestały się łączyć poprawnie z telefonem. Nie idzie ich połączyć a jak już się uda to działają tylko w trybie połączeń a nie dźwięku. Podejrzewam ze sie uszkodziły. Z gwarancji nici bo kupowałem z Ali. W związku z powyższym szukam nowych i mam pytanie jakie byście polecili tws-y o podobnym brzmieniu i obsługą Ldac ale z jakiegoś polskiego sklepu?
  11. Strefa wroga 2024 Thriller - ciemno więc czas odpalić na projektorze.
  12. https://tidal.com/browse/album/354365422?u
  13. Zanim skorzystasz z rękojmi lub gwarancji spróbuj resetować Reset Reset if the earbuds cannot properly pair with each other or with other devices. 1. Delete the pairing history from your Bluetooth device first. Place the earbuds into the charging case and leave the case open. 2. Press and hold the button on the case for 10 seconds until the 2 LED indicators inside the charging case rapidly flash white 3 times. This confirms that the reset was successful and your earbuds can be connected normally. Po polsku Resetowanie Zresetuj, jeśli słuchawki douszne nie mogą zostać prawidłowo sparowane ze sobą lub z innymi urządzeniami. 1. Najpierw usuń historię parowania z urządzenia Bluetooth. Umieść wkładki douszne do etui ładującego i pozostaw etui otwarte. 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk na obudowie przez 10 sekund, aż zaświecą się 2 diody LED wewnątrz etui ładującego szybko miga 3 razy na biało. To potwierdza, że reset powiodło się i słuchawki można normalnie podłączyć.
  14. Dzięki. Tak zrobię, ale sądziłem, że może jest jakiś inny myk i chciałem sprawdzić zanim wyślę.
  15. Muzyka młodości wciąż mi się przypomina gdy zieleń się rozwinie
  16. image.png

    image.png

    1. Najner

      Najner

      Halo, moderacja, wróćcie nam Trochu Śmiechu. @KaszaWspraju no weź ;)

  17. kuman

    Moondrop dawno pro

    Sprzedany do zamkniecia
  18. Bardzo fajne słuchawki, zwłaszcza jak się im pady zmieni na nieco "przewiewniejsze" (mniej basowe), albo oryginalne się rozkleją Brzmi jak dobry kandydat do modowania
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności