Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Odlaczyłem ten kabel i przestało grać, wygląda na to, że jednak grają
  3. Jak tylko je dostaniesz daj znać jak grają Edit. Nie zauważyłem wyżej 😯
  4. @mykupyku jaki kabel używasz z Fh7? Fiio Lc-D? Czy znalazłeś coś lepszego?
  5. Witam Panowie, jestem nowy na forum. Postanowiłem dołączyć do dyskusji ponieważ mam problem ze swoim dx150. Chodzi o to, że nie mogę zgrać muzyki ze swojego komputera. Po podłączeniu komputer nie widzi odtwarzacza i nie pokazuje go w urządzeniach, a sam dx150 się po prostu ładuje. Natomiast funkcja usb/dac po zainstalowaniu sterownika z ich strony www działa poprawnie i nie ma żadnego problemu. Ze zgraniem muzyki na telefon nie mam nigdy kłopotu. Czy ktoś miał podobny problem? Jeśli tak to jak można to rozwiązać?
  6. Ten shanling trochę drogi. Szukam urządzenia najlepiej w okolicy 200 zł. Raczej nie żadne audiofilskie, tylko zwykłe
  7. Za mam nadzieję długi czas, będę myślał nad czymś drogim i modele firmy YB audio fajne są, przynajmniej z wyglądu . Może kupię kiedyś jakieś używane z dostawą na palecie.
  8. Daj znać jak te doki od Apple!
  9. Jestem bardzo ciekaw tych Apple ME186, więc sprawdzę je w pierwszej kolejności. Jeśli się nie sprawdzą poszukiwania będą trwały nadal. Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.
  10. Ja poczekam. Po TRN X6 mam niesmak do eksperymentów. Co do T800 wezmę jak tylko ktoś się skusi na moje Oriolus.
  11. Ja używam uapp z podpiętym kontem Tidala i chodzi bez problemu. Z ciekawości odpaliłem regularną aplikację Tidal i faktycznie coś jest nie tak. Tzn. gra ale bardzo cicho. Nawet rozkręcenie na maxa głośności nie daje zadowalającego efektu. Może chodzi o to, że Tidal nie obsługuje bit perfect? Przypomniałem sobie że w którymś moim poprzednich telefonów po podłączeniu jakiegoś daca wyskakiwało pytanie o domyślny odtwarzacz usb. Jeśli wybrałem uapp to tylko z niego można było odtwarzać. Przy innych mimo tego, że było widać postęp utworu, cisza. Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  12. I jak fh7 grają z lc-4.4D? Lepiej niż na lc.C?
  13. A jak te hifimany??? ...zastanawiam się na kupnem.
  14. mój głos na A65. ma lis '18 i wygrały z E1 i Dirac+. używam z Alien+ i DF Red. Bardzo trwałe. Brzmienie ocieplone, dobre wypełnienie, żadnych pików - driver musi się tylko z 5 min "rozbujać" - łatwo napędzić
  15. Jak już Sonicast Dirac, to bez +. Wersja z pilotem na kablu. Mniej wymagające jeśli chodzi o sprzęt i przyjemniejsze w odbiorze.
  16. W poniedziałek wybieram się po Apple ME186. Dam znać czy było warto, jeśli ktoś jest zainteresowany moją opinią. Jeśli nie spełnią oczekiwań będę szukał dalej.
  17. Today
  18. Jak chcesz to zrobić fachowo to za te pieniądze wypożycz mikrofon z muzycznego albo ze studia. Jak zrobisz porównanie na jakimś badziewiu za 40zł to efekt będzie mizerny.
  19. Nie, nie miałem i nie były w moim polu zainteresowań. Patrząc na wykres to jakąś górę na 3-4khz mają, ale nie wypowiem się, może ktoś inny.
  20. Dzięki, wydaje mi się, że wiesz o czym mówię i o co mi chodzi Miałeś może styczność z Sonicast Dirac+ MK2?
  21. To wy tak no poważnie kabelki USB grajo ?
  22. Wygrzewają się czy nie, jedno jest pewne: ucho szybko nawyka do dobrego, bo lubi dobre Chociaż z opisu Tellerium dla mnie
  23. FA1 miałem, ME100 odsłuchwiałem demo. IMO nie ten poziom oczekujesz.
  24. Ja niestety słyszę i to bardzo wyraźnie. Trzeba wziąć poprawkę na fakt, iż mam stosunkowo młode uszy Łapię bardzo dobrego seala i sprawdziłem słuchawki z różnymi tipsami, nawet Comply nie pomagają. W takim razie chyba odpuszczę, dzięki za opinię.
  25. Odpuść sobie FA1 i Shanling ME100 chyba, że jednak lubisz trochę poczochrane wysokie?
  26. Trzeba by porównać bezpośrednio, ale jeżeli to co John powiedział o przestrzeni jest prawdą to faktycznie może być spora różnica, po podłączeniu Blu lub mscalera. To co pewnie wyróżnia Bartóka, to streaming.
  27. A to teściową bym musiał poprosić... Żarcik taki. A na serio, to różnice są w sumie nieduże i właściwie nie ma znaczenia, który jest podłączony. Oba są naprawdę bardzo dobre. Coś takiego napisałem @Tharowi o Fidata. To po dwóch dniach słuchania. (Fidata) "Bardzo dobry kabel. Taki poukładany i neutralny, nie męczy przy długich odsłuchach. Nie wiem, czy kable USB się wygrzewają czy to ja się przyzwyczajam, ale gra coraz lepiej. W porównaniu z Tellurium Q Black jest trochę bardziej "spokojny". TQ gra większym dźwiękiem i bardziej dobitnie z większym pogłosem, robi na start lepsze wrażenie, ale z czasem Fidata robi się "lepsza". Nie ingeruje tak w dźwięk, chociaż TQ też jest naturalnym kablem, ale coś tam od siebie dodaje. Jak ktoś ma "spokojny" system, to TQ go rozrusza, jak chce poukładać dźwięk, to Fidata. Różnice są minimalne, w niektórych utworach wręcz nie ma różnicy, a w niektórych jest spora". Porównywałem do mojego WireWorld Ultraviolet. Jak słucha się muzyki dla relaksu, tak przy okazji robiąc coś tam jeszcze i nie skupia na muzyce, to nie wiem, czy jest sens inwestować w takie drogi kable. Jak zaczynamy się wsłuchiwać, to oba powyższe w porównaniu z Ultraviolet, nie tyle, że mu skopały tyłek, ale pokazują różnice. Powrót do niego jest bolesny... Ale kable USB to nic. Pożyczyłem od @Thara (i w sumie to go chyba kupiłem) kabel coax Black Cat Cable Digit 75 mkII Universal. To dopiero jest szok!
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy