Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Właśnie i to jest problem 😭 Airplay 2 przesyłając do airplay2 ścina do AAC, co brzmi jak czarny humor, bo w airplay1 do airplay1 zostaje CD. Gdzieś to widziałem na Darko Audio
  3. Tytus1988

    Muzyka z gier

    I Want To Live z Baldur's Gate 3 w wykonaniu Aliny Gingertail🎶🥰
  4. https://audeos.pl/pl/p/Unique-Melody-MEST-MKII/1304 Nowe Mesty MKII. Dla fanów energetycznego, dynamicznego grania bez mocnej dawki ciepełka, cena zacna
  5. Ma AirPly 2 https://mp3store.pl/odtwarzacze-audio/odtwarzacze-strumieniowe-sieciowestreamery/arylic/2022460450548182022/5904673780434/wiim-mini-odtwarzacz-sieciowy-audio
  6. Campfire audio supermoon. Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
  7. Też jestem ciekawy wrażeń jeśli ktoś ma porównanie. Podejrzewam, że DC-Elite będzie nieco mniej bezpośredni i trochę mniej kolorowy, niż Mojo, które rzuca nam wszystko na twarz. @wfmsiekierka - a jakie to IEM? Mojo trochę koloryzuje dźwięk, DC-Elite gra bardziej neutralnie. Nie słuchałem iBasso (ale naczytałem się tony tekstu na jego temat), Mojo znam świetnie - sprzedałem i trochę żałuję, że już go ze mną nie ma. Nie wiem czy do siebie nie wrócimy
  8. rudzik9

    squonk

    Kolejny zakup od kolegi, tym razem DAP AK Kann Max. Ponownie wszystko przebiegło wzorowo 😊 Polecam wszystkim 😊
  9. Dzisiaj
  10. Aktualne, zapraszam!!! ⛰️⛰️⛰️
  11. Niestety, z nimi to ogólnie z tego co kojarzę ciężko, bo jak zwijałem się z Deezera i szukałem nowej platformy, robiłem rekonesans. Zezwalają na integracje tylko tym producentom, których uznają za godnych. Przez Alexę chyba tylko.
  12. Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat? Co jak gra, jakie są różnice między nimi. Do połączenia z planarnymi iem. Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
  13. Dzień dobry, Nie znalazłem tematu poświęconego niedrogim streamerom WiiM, a że od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem WiiM mini - zakładam takowy. Nie mam nic wspólnego z producentem ani dystrybutorem, piszę jako użytkownik prywatny. Oto on: WiiM Mini fakty: - MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG -> 192kHz/24bit - zasilanie USB-C 1A- brak zasilacza w zestawie, jest kabel USB-C <=> USB-A - wyjście TOSLINK/SPDIF Power Output=-3dBFS THD+N Ratio=0.005% SNR=102dB Crosstalk=-103dB Dynamic Range=97dB - minijack line-out Power Output=2Vrms THD+N Ratio=0.009% SNR=102dB Crosstalk=-106dB Dynamic Range=96dB - minijack line-in -bluetooth 5.2 SBC+AAC, dwukerunkowy -wifi dual band 802.11 a/b/g/n/ac 2.4/5GHz, możliwość wymuszenia tylko 5GHz, jeżeli kogoś szum w sieci spycha na 2.4, które nie wyrabia z FLAC 192/24 - dotykowe przyciski play/pause programowalne + i - mogą sterować volume lub przewijaniem ścieżek. Powyższe to tak w skrócie, dokładna specyfikacja tutaj: https://www.wiimhome.com/wiimmini/specs Wspierane serwisy - screen z mojej apki androidowej: Gramy! Dwa tryby equalizera - tradycyjny i parametryczny - osobno dla każdego wejścia Główny ekran ustawień: Ustawienia audio: Apka windowsowa jest póki co niepełnosprawna - nie ma możliwości obsługi serwisów streamingowych, jest tylko obsługa chyba wszystkich opcji urządzenia i już załadowanej playlisty oraz plików lokalnych na komputerze, UPnP, SMB etc. Ja rozwiązuję to w ten sposób, że mam na kompie VM z Android x86, w nim aplikacje WiiM i klikam w VMce Screen z przeglądarki na windows - zamapowany dysk sieciowy Osobiście używam Wiima do Amazon Music (czasami spotify) - jest to mój ulubiony serwis, ponieważ mają czytelne API, które łatwo integruje się z aplikacjami, dużą bibliotekę, FLAC minimum 44.1/16, ale jest dużo nagrań 48/24, 96/24 i trochę 192/24 - głównie klasyka Jazzu i muzyka klasyczna. Przy cenie 3.99€ - imo nie ma konkurencji. Natomiast apka Amazona jest... dość słaba - ma tryb exclusive, ale nie potrafi ustawić windowsowej częstotliwości próbkowania ani głębi bitowej. A na Linux nie ma jej wcale Z czasem podrzucę linki do stron z testami i pomiarami - wyniki z grubsza są takie, że line-out jest dość przeciętny i nadaje się co najwyżej do monitorów aktywnych typu Edifier, natomiast dla posiadaczy DAC z SPDIF bez inklinacji audiofilskich jest to już całkiem rozsądne urządzenie za niewielkie pieniądze - obecnie poniżej 400zł, ja swojego kupiłem chyba po zwrocie lekko poniżej 300zł. Proszę śmiało pytać, prosić o screeny z konkretnych ustawień, pytać jak działa funkcjonalność. Pozdrawiam
  14. Fruupp · Knowing You, 1974
  15. Bez przesady z tym wzmakiem 5W, że konieczny. Próbowałem z karty muzycznej i DF black to faktycznie grało to źle. Różnica przede wszystkim jest na basie, który jest kluchowaty i w scenie. Słuchałem ich z Fiio M11 pro (ok 500 mW/32 Ohm) i trochę było mało mocy, ale już z Hiby New R6 v2 jest spoko (ok 750mW). Jest tu na forum jeden kolega, który słucha z dongla o połowę słabszego chyba niż ten Fiio i jest zadowolony. Faktem jednak jest, że te sluchawki dużo zyskują po zmianie kabla (u mnie srebro litz 6N do DAP) i po podpięciu do sprzętu stacjonarnego. O ile na Hiby dźwięk jest bardzo przyzwoity i mogę spokojnie taki zestaw polecić, to po podpięciu do mocnego zestawu stacjonarnego dźwięk zyskuje jeszcze bardziej na kontroli, skali a bas jest kapitalnie kontrolowany i schodzi bardzo nisko. Nie jest też tego basu za dużo. Proporcje są idealne. Uważam te słuchawki za lepsze od Fostexów TH610, które wcześniej posiadałem (co nie znaczy, że każdemu muszą się bardziej podobać). Dźwięk jest mniej "posłodzony" , bardziej neutralny i ma znacznie większą dynamikę i potęgę. Basu w Fostexach może jest odrobinę więcej ale nie jest tak dobrej jakości jak w Sony. Myślę, że Xduo 05 Pro spokojnie je wysteruje przynajmniej do poziomu zadowalającego. Ogólnie myślę, że przy tych słuchawkach warto omijać źródła grające ciepło/ciemno (chyba, że ktoś lubi misiowate brzmienie - też czasem lubię) UPDATE: Żeby doprecyzować. Mocniejszy wzmak nie jest niezbędny, ale słuchawki się bardzo dobrze skalują i jak się chce z nich wycisnąć 100% to warto podpiąć je do czegoś znacznie mocniejszego. Przy 12W/32 Ohm grają zdecydowanie lepiej niż DAPa. Sprzętów pośrednich nie sprawdzałem. Z Headonica o ile dobrze pamiętam też ich słuchałem (ok 2W). Niestety padł mi zasilacz i nie jestem w stanie porównać jaka jest różnica 2W vs 12W.
  16. To sprawdź i daj znać proszę. BTW: Podobnie ma Eversolo A6 Master z Tidalem - z wewnętrznej apki Tidal gra wyraźniej niż przez Tidal Connect.
  17. Czyli, że ma mniej rzeczy na płytce, to znaczy, że V1 będzie lepsze? Bo się nie znam?
  18. Refleksje po 3 miesiącach: nie kupujcie tych słuchawek. Staniecie się audioholikami i będziecie tylko czekać, żeby nałożyć je na uszy i włączyć ukochaną muzykę. Wasze żony i kochanki je znienawidzą i będziecie musieli chować kable słuchawkowe, żeby ich nie przecięły Nie mówcie, że nie ostrzegałem A poważnie, z miesiąca miodowego zrobiły się już trzy
  19. Silu00

    Muzyczne Zakupy

    Też mi przeszło przez myśl, ale ostatnio widziałem Sonorousy VI na OLX z pałąkiem, który był oskubany na całej powierzchni, najbardziej właśnie od spodu. Wyglądało to tragicznie i to był impuls do zakupu.
  20. Dan Clark Audio E3 - Słuchawki planarne typu zamkniętego E3 to nowe, rewolucyjne zamknięte słuchawki od Dan Clark Audio. Uderzająca czarno-niebieska estetyka, ergonomiczny kształt i obudowy pokryte szkłem Gorilla Glass 3 to tylko zapowiedź ekscytujących ulepszeń. E3 łączy w sobie skrupulatne strojenie i najnowocześniejszą inżynierię, aby osiągnąć nasze legendarne „doświadczenia odsłuchowe z otwartym tyłem” w słuchawkach zamkniętych. Scena dźwiękowa, mocny bas, jedwabista średnica, całkowicie gładkie wysokie tony i warstwy szczegółów zapewnią Ci wyjątkową satysfakcję za każdym razem, niezależnie jakiego gatunku muzyki słuchasz. E3 sprawią, że ponownie sięgniesz po całą swoją bibliotekę muzyczną i doświadczysz muzyki jak nigdy dotąd, doskonale się przy tym bawiąc. UWAGA! jest duże zainteresowanie tym modelem, jak masz ochotę przesłuchać, to wcześniej zadzwoń/napisz do mnie
  21. Dzis naszlo mnie w pracy by wlaczyc sobie cos z naszych polskich rodzimych wykonawcow. I tak o to padalo na album ktorego juz dawno nie sluchalem, bardzo fajnie wszedl mi po latach sluchajac go na sluchawkach pracujac. Mysle ze wam rowniez sie spodoba, pozdrowienia... https://tidal.com/browse/album/173710042?u
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności