Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Jaro54

    Muzyczne Zakupy

    I" Ona przyszła prosto z chmur"
  3. A okej. Hmm no chyba przy 0.78mm bym się bał że jak się to wydłuży, to się połamią wtyki Sensowniej będzie wymienić wtyki na coś lepszego.
  4. To ja przepłaciłem, dałem 16zł Daj im trochę pograć. No i podstawa to założyć gąbeczki, żeby się uszczelniły w uchu.
  5. Tommy66

    Muzyczne Zakupy

    @Jaro54 Do kompletu niezbędna jest 2 ,,Przechodniem byłem..."
  6. kuman

    Muzyczne Zakupy

    Ubranie dla Kena, ale jest akurat na wyjeździe.... w produkcie za kilka dolarów jest hologram potwierdzający jego oryginalność 🤣🤣🤣
  7. Kupiłem te mdr za 12 zeta. Jeszcze nie pograły i trochu u nich słabo z basem.. góra też trochu tnie...tak na żywo online tuż po odpakowaniu kolejnej chińskiej paczki...🙄
  8. Ech, niecierpliwiąc się zamówiłem na amazonie razem z 2 innym i TWSami do porównania.
  9. Shiny_Flakes: Nastoletni baron narkotykowy Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord 2021 dokumentalny dobry.
  10. sheffunio

    Muzyczne Zakupy

    Xduoo ta20 + lampy valvo + dx3 pro
  11. Wystawiam na sprzedaż wzmacniacz stereo Hegel H200. Po więcej informacji zapraszam do ogłoszenia https://www.olx.pl/d/oferta/hegel-h200-wzmacniacz-zintegrowany-CID99-IDZGF9k.html Dodam jeszcze, że w momencie premiery to był już właściwie model hi-endowy, słuchałem różnych wzmacniaczy od taniej klasy D, słynnego Sabaja, Regi Brio, Cambridge CXA81 i uważam, że w tej cenie nie da się kupić nowego wzmacniacza o podobnej jakości. Nawet Lyngdorf TDAI-2170 nie zagrał z taką rozdzielczością i gładką barwą. Zapraszam do odsłuchu, jeśli zestaw się spodoba to można kupić razem z kolumnami LS50 Meta, zmieniła się u mnie sytuacja życiowa i aktualnie potrzebuję tylko aktywnych monitorów na biurko. Cena - 4600 do negocjacji.
  12. To jeszcze "dorzucę" HyperX Cloud do posłuchania. Jak dla mnie zbyt eksponują wyższą średnice, ponoć M40 są od nich spokojniejsze.
  13. Analogicznie jak symulacja na zdjęciu. Ten wtyk na kablu jest owinięty izolacją. Kabelek do obecnych słuchawek, był dżwiękowo na straty. Uratowały go pady . Jak to gra 🥰. Przed chwilą zdjąłem do fotki i z drugim zrobiło się to samo 🙂. Zaraz owinę drugi i będzie cacy.
  14. Dzisiaj
  15. Jaro54

    Muzyczne Zakupy

    Trochę muzyki, reszta będzie w piatek
  16. Przedluzki do 2-pin? Nie wiem czy coś takiego istnieje, tzn nie wiem jak miałoby to wyglądać nawet Generalnie potestuje kilka kabli, ten fabryczny już teraz srednio mi się podoba - średnio się układa i ma przesadnie duzy, ciężki splitter. Zobaczymy jednak jak dzwiekowo będzie, jeśli podejdzie najbardziej to najwyżej się wymieni wtyki na coś lepszego.
  17. @Dirian jeśli są dostępne ,,przedłużki'' to nałożyć i owinąć taśmą izolacyjną. Uratujesz kabelek jeśli dobry. Podobny problemt miałem z gnazdem żeńskim w adapterze z 2.5 na 3.5. Jak ruszałem głową to przerywało. Mają swoje ,,normy''.
  18. Sprzęty, które mnie interesują to: HeadTrip II, Xi Audio Formula S (chętnie z powerman i K DAC), Benchmark HPA4, GSX mini, OOr+Hypsos+Wandla lub komplet klocków Holo Audio Bliss, May lub Spring.
  19. Tak ale tylko na oryginalnym kabelku. Sprawdzałem trzy inne i siedzą sztywno, wiec ewidentnie wtyki od PW Audio tu nie współpracują.
  20. pabloj

    Fanklub Fostex

    Znalazłem pomiary tych nowych Fostextów th808. Są w tej recenzji z YT:
  21. to bardziej jak sa6mk2, nie maja podniesionego rejonu 3k
  22. Z filmu albo gier albo wcale? Tak po tytułach chyba z filmu.
  23. @Rafacio wybierasz się? Idę dzisiaj o 18. Tak sobie wymyśliłem na spontanie bo zawitałem dzisiaj do deszczowego Gdańska- biletów nie było, ale wydębiłem jedno miejsce w soecjalnej strefie. L 20240416_180528.mp4
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności