Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Wzmacniacz który wybrałeś nie jest zły, tylko trzeba dobrać odpowiednie kolumny i będzie dobrze. Czyli szukaj kolumn z wysoką sprawnością od 92 db w górę i będzie dobrze.
  3. I jest tam dyskusja poniżej: Hi, thanks for your comments. They are not scratches. I have added more pictures of the sides so they can be seen clearly, and mark-free. The anodised finish can look like that if you rub your nail or something against it, but it wipes off, and there are no scratches.
  4. Gość dodał zdjęcia. Faktycznie jest to tylko jakiś usuwalny ślad
  5. Jaki to launcher na tym Samsungu ? czy to jakis wgrany rom ? Jeśli to jest S10e to fajny rozmiar, kiedyś go chciałem kupić ale wtedy jeszcze na iPhone 8 zostałem, jakiś czas temu itelefon został jako transport do apple music. Ja przesiadłem się na 6,2 cala moto edge 30 neo. To jest maksymalna przekątna jaką jestem w stanie komfortowo ogarnąć ten mały białas to taki moondrop dawn pro z bateriom i BT ... co to za codec ??
  6. Dzisiaj
  7. BL40 są większe, ale też bardziej napinają budżet. Wcześniej pisałeś o podstawowych też - pamiętaj, że do nich jeszcze standy trza doliczyć, a te zabawki też kosztują.
  8. Ok, rozumiem ...ale WiiM nie zastąpi mi DX3Pro, bo to nie jest wzmacniacz słuchawkowy, w sensie nie ma jak wyjść na słuchawki? Ale w sumie nie jest to bariera, DX3 Pro malutki i fortuny nie odzyskam go sprzedając Te kolumny BL30 mk3 są dosyć.. malutkie jak na podłogowe Wiem, to żaden argument, ale jakoś dziwnie mi się na nie patrzy...
  9. jutro premiera n owego albumu - Humanoid. Pierwszych kilka płyt nawet mam...
  10. Mam w tym tygodniu ochote na wydania od naszych rodzimych artystow/muzykow. Dzis przesluchalem pare albumow i postanowilem tym jak ze przyjemnym brzmieniem gitary akustycznej w towrzystwie perkusji oraz kontrabasu z wami sie podzielic. Pozdrowienia... Simple Joy Marcin Olak Trio https://tidal.com/browse/album/16678850?u
  11. kojotte

    All that Jazz

    Mam w tym tygodniu ochote na wydania od naszych rodzimych artystow/muzykow. Dzis przesluchalem pare albumow i postanowilem tym jak ze przyjemnym brzmieniem gitary akustycznej w towrzystwie perkusji oraz kontrabasu z wami sie podzielic. Pozdrowienia... Simple Joy Marcin Olak Trio https://tidal.com/browse/album/16678850?u
  12. Czyli z Poweramp Equalizer nie będziesz miał najmniejszych problemów, u mnie na starszej galaktyce działa idealnie. Moim zdaniem wyższe Moondropy grają świetnie. Jeżeli masz gdzieś w okolicy salon Mp3store, to zadzwoń i umów się na odsłuch Blessing 3, zobaczysz też od razu jak ten model pasuje do Twojego ucha (kopułka jest dosyć spora).
  13. Podłączysz je pod BTR kabelkiem analogowym, nałożysz sobie profil EQ w Poweramp Equalizer (masz telefon z androidem czy jabłko?) i będzie lepiej, niż jakbyś używał kabla USB-C.
  14. @Leairve Na podanym review ktory ogladalem, tlumaczy ze wymiana kabla nic nie zmieni: @Najner nie mam problemu z czekaniem, moga byc rowniez w czerwcu. Troche zmartwilo mnie tylko to ze nie podlacze ich pod BTR7
  15. Kabelek podpinasz sobie jaki chcesz przecież Ja bym Dusk nie skreślał, jedyny "problem" jest taki, że one nie są dostępne od ręki, tylko trzeba czekać do połowy maja i dopiero wtedy zacznie się wysyłka kolejnej partii. Generalnie w tej kasie jest bardzo dużo świetnych doków, musiałbyś określić się bardziej jakie brzmienie preferujesz.
  16. Jeśli cię to nie ogranicza to zdecydowanie przewód + profil EQ. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a w recenzjach które widziałem te słuchawki przy korekcie EQ uchodzą za jedne z najlepszych w tej półce cenowej.
  17. Jakas alternatywa do Dusk 2 do 500 maax 600 usd? P.S czy po prostu zakupic jakis inny kabel 3.5 i zarzucic equalizer udostepniony? Niestety ale ten kabel 3.5 dolaczony przez moondrop jakosciowo wyglada kiepskawo w porownaniu do DSP
  18. Nie odpali, bo usb-c w BTR7 przyjmuje (wejście) sygnał a wyjście jest na wyjściu słuchawkowym (3,5 lub 4,4 mm)
  19. Korzystając z Poweramp Equalizer możesz zaimportować dowolny profil EQ na dowolne słuchawki pod dowolne źródło. Ja korzystam z Blessing 3 i dla zabawy ściągnąłem profil pod Crinacle Dusk, bo usłyszałem w poniższej recenzji, że dzięki temu Blessing3 gra dokładnie jak Dusk. Nie wiem na ile to prawda, bo nie słyszałem Dusk, niemniej gra to baaaaaaardzo dobrze
  20. @Leairve czemu mija sie z celem podlaczenie ich przez usb-c do BTR7?
  21. Moondrop Little White + Moondrop Blessing 3 (+EQ ). Ależ mamy piękne czasy dla miłośników mobilnego grania.
  22. Chyba tylko DAP z Androidem, na zasadzie jak telefon... A i tego nie jestem pewien, że każdy to umożliwi. Ten przewód jest w praktyce jak dongle DAC. Sam chyba zauważysz, że mijałoby się to z celem. Przy użyciu z BTR7, pozostaje zwykły przewód i ustawienie EQ na telefonie w aplikacji Wavelet / Poweramp Equalizer. Może ktoś prędzej czy później ogarnie co to za profile siedzą w przewodzie. @EDIT: Ustawienia EQ zostały jednak udostępnione. Możesz je zreplikować w dowolnej aplikacji z EQ na telefonie: https://crinacle.com/2024/04/10/moondrop-x-crinacle-dusk-eq-dsp-values/ Są nawet gotowe pliki do Waveleta, wystarczy zaimportować.
  23. @Leairve Czy BTR7 odpali mi z USB-C owe sluchawki?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności