Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Thomm

    Seriale

    Zawiedzie. Serial, to raczej odchyłka ku Fallout 4/ 76/ New Vegas. Z F1/2 to nie ma nic wspólnego. Co nie zmienia faktu, że oglądało się to to wybornie @Palpatine Szanuję Twoje zdanie ale... "War, war never changes..." (by Ron Perlman) I czekam na drugi sezon, bo kapitalnie im to wyszło.
  3. Kapitalny serial. Klimat postapo, smaczki dla fanów serii gier. No jakbym się te 30 lat w czasie cofnął Poza tym Walton Goggins w roli Ghula/Coopera Howarda "zabija" ten serial 8,5/10 P.S. chyba nie ten wątek
  4. Oryginalny v-moda boom pro kosztuje kilka razy tyle i ma mikrofon w innym kształcie. Jeżeli ta kopia jest na dobrym poziomie to niezła cena.
  5. Nie znalazłem oprócz z review gdzie odsłuch na nich trzeba zasubskrybować jak grają.
  6. Dzisiaj
  7. kartonik

    Muzyczne Zakupy

    W końcu i na mnie przyszła pora aby coś zmienić w muzycznym życiu
  8. Jedynka ma na filmweb 5,1; sam dałem 2 i to jako fan s-f. Druga część jest lepsza?
  9. Rebel Moon 2 Wizualnie przepiękne, jakbym serię obrazów SF z lat '80 czy '90 oglądał. Albo takich jakie wtedy były na okładkach książek. Główne działa Dreadnought ustawiane korbkami, kroczące sześcionożne maszyny bojowe, broń strzelająca lawą, dla mnie bajka, takich smaczków jest masa w filmie. Efekty specjalne, majstersztyk. Muzyka nadąża za wszystkim powyższym. I teraz to co najważniejsze, "fajność" hm. Jest jedna fajna scena, nie będę spojlerował, kilka takich sobie, postać blaszaka ratuje pozostałą część "emocjonalną" filmu. Reszta to bu bu łubu j e b u d u. Polecam, dla warstwy wizualnej. Reszta to kwestia gustu, nie mówię, że złe, po prostu mnie nie porwało.
  10. Jaro54

    Piwo

    Na dzisiejszy wieczór
  11. Recenzje to wygląd? Yyyy. Chyba pierwsze wrażenia, czy jakiś unboxing. Jest masa recenzji. I z tych które widziałem, wynika że to bardzo udane tanie słuchawki.
  12. Ja polecam Philips shp9500 + ten mabel https://allegro.pl/oferta/v-moda-kabel-audio-z-mikrofonem-do-v-moda-mikrofon-15112211753 Oczywiście jeżeli myślisz o dobrych słuchawkach do grania w FPS, a to z tego powodu że kupno słuchawek basowych nie jest wskazane gdyż strzelanina, wybuchy itd. zakłucają to co jest najważniejsze czyli gdzie jest przeciwnik, czy jego kroki słyszysz u góry nad sobą czy po lewej... itd. Wszystkie te informacje są do pewnego stopnia zagłuszane przez ogólny rwetest na polu walki. Co co do muzyki w tej cenie dają radę. Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
  13. No właśnie recenzję to wygląd ale jak to gra to nie słyszałem. Na hi-fi audio mają różną reckę. Czy mnie czymś zaskoczą nowym. Wątpie.
  14. Tytus1988

    All that Jazz

    Nowość od Billa Frisella... Orchestras (Live)🎶🙂 https://tidal.com/album/356892528?u https://open.qobuz.com/album/xuuh1u2jz333b
  15. Birken

    Muzyka z gier

    Gra Industria dostępna za niecały tydzień za darmo na Epicu OST wyborny
  16. Led Zeppelin, Fool In The Rain🎶💦😉
  17. Mp3store sprzedaje odtwarzacz kaset. Świat się kończy .
  18. Najpierw sprawdzę Melomania M100, bo jednak czas odtwarzania jaki oferują jest bardzo kuszący. Jeżeli nie podejdą, to wtedy będę myślał nad Technicsami. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności