Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dla kolegów z forum, do wzmacniacza dorzucam gratis IEM Final Audio E2000c Stan bardzo dobry, oryginalne opakowanie (lekko zmęczone), gumki. Zapraszam
  3. Kolejny skandynawski gitarzysta, którego lubię słuchać.
  4. Dzisiaj
  5. Również uważam DT880 za wyższą klasę niż 770tki. Obie pary są całkiem fajne w swojej cenie. Najważniejsze to się zakochać i nie dać innym lampucerom zniszczyć tej miłości
  6. Tommy66

    BigMaras

    Jako osoba paląca uważam że nie dotyczy mnie prawo zwrotu. Zdażyło mnie się jeden raz przy zakupie wzmacniacza na odleglość uprzedzić sprzedawcę o tym fakcie . Powiedział O.k Wzmacniacz został. Jednak jestem za prawem zwrotu. Powinno to być obwarowane warunkiem zwrotu poniesionych kosztów wysyłki ,pakowania. + powiedzmy 20 - 50zł w zależności od wartości. Nie pasuje ? to jechać do salonu/sprzedawcy na osłuch 20,100, 300km. Januszek chcący jedynie posłuchać zastanowi się. Chętny do zakupu przyjmie na klatę. Dla sprzedawców też musi być jakaś eliminacja żniw na badziewiu . Dla mnie patologia jest też ,, towar robiony na zamówienie, bez prawa zwrotu'' nie mając egzemplarzy testowych. .
  7. https://www.youtube.com/watch?v=s1KoaflToO8 Frank Sinatra - I Have Dreamed [Reel To Reel]
  8. Chyba już dwudziesty raz: Taki jazz to ja rozumiem, a nie naparzanie bez umiaru oraz ładu i składu, ile kto ma siły w instrumenty.
  9. Chyba racja. Tego typu odtwarzaczy jest pełno w cenach 100-200 zł. Z drugiej strony stary magnetofon to najczęściej źródło problemów. A obecnie nie bardzo ma kto się tym zająć.
  10. Rafacio

    BigMaras

    Zgadzam się, mimo że jestem kupującym. Jestem całkowicie za likwidacją prawa do zwrotu towaru bez przyczyny. Ja nigdy z tego nie skorzystałem. Staram się brać odpowiedzialność za to co robię. 🫵👍
  11. Wczoraj
  12. Do tysiąca złotych, ba, do 2tys, nawet do 8 tys najbardziej opłacalne pod względem sceny, detalu, separacji, muzykalności są Raptgo Hook X. Słyszałem tyle dobrych opinii, kupiłem, porównywałem z Mestami Mk2 czy EE Phantom - absolutnie ten sam poziom (7-8 tys). Bez żadnej przesady. Kiedyż też miałem KZ Zax i się cieszyłem, że mam takie tanie konkurujące z wieloma do półtora tysiąca. Ktoś wspominał Hidizs MP145, też należą do jednych z najbardziej opłacalnych, ale z recenzji wynika, że Hook X trochę je przewyższają. Czasem za 8 stów można je nabyć i mieć poziom 10-krotnie droższych i ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że to nie są bajki ale realia. I nie trzeba już kolejno kupować i sprzedawać i tracić na Fiio Fh9, Campfire Andromeda, Vega, Noble Django itp. Gdyby mi ktoś to napisał, wątpił bym, ale sam w tym roku jeszcze je porównywałem z tymi z 'ultra high-endu' i łapałem się na myślach, czy ja straciłem słuch? Nie, wzrok to tak, szkła trzeba czasem przecierać, ale słuch nadal dobry - bez trudu słyszę np mysie bardzo ciche dźwięki porozumiewawcze jak muzyka nie gra.
  13. https://www.youtube.com/watch?v=UelDrZ1aFeY&ab_channel=TheBeatlesVEVO
  14. Koleżka z filmu powyżej (ustom Cans) oferuje modowane 770 https://customcans.co.uk/shop/product-category/home/headphones/beyerdynamic-2/dt770/ i inne modele również. Opinii tam tylko parę, ale pod filmami ludzie chwalą
  15. Tak, mam. Spliter mi nie przeszkadza
  16. no dobra pomijając te stronę i pewnie wytwórcę to jest tego mało. Znaczy że masz jedną z tych pokazanych na stronie? No ale ten drewniany spliter to sadysta wymyślił.
  17. Nie wiem skad taka opinia. Widziales moze http://headphile.com/page8.html ? Ja mam jedna z takich sluchawek i potrafia nisko zejsc na basie.
  18. Mi przeszkadzał bas i znacznie przesadzona góra. Podejrzewam że samo wygłuszenie by tę gorę uspokoiło oraz osłabiło midbas. No a więcej wnieść powinno danie czegoś przed przetwornik. Dobrze kombinuję? Dla mnie to była V-ka a co rusz czytam o równości ich grania i dochodzę do wniosku że trzeba by zrobić drugie podejście.
  19. Zapewne to kwestia ich "bezpiecznego" strojenia, które większości się podoba. Owszem da się je poprawić, ale raczej modami nieodwracalnymi (dorabianie otworów itp), więc i z tego powodu mało kto się zdecyduje na zmiany, samo wygłuszenie wiele tu nie zmieni.
  20. Bzyczy przy wtyku kabla czy gdzie? Zrób zdjęcie co bzyczy dokładnie ;p
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności