Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Hej, hej, hej no i co z tymi pasami od hm5? Kto艣 co艣? Ciekawym opinii. 馃槉 Pozdrawiam
  3. kto艣 por贸wnywa艂 qutesta z tymi dual sabre 9038pro, typu lks da004, matrix x sabre b膮d藕 gustard x22 pro czy jako艣 tak?
  4. Nicodem

Muzyczne Zakupy

Napisz prosz臋 czemu 4 razy do nich wracasz? Jestem bardzo ciekawy czym tak ci podchodz膮 i te偶 podpadaj膮 偶e maj膮 okres 艂aski/nie艂aski Wys艂ane z mojego GM1913 przy u偶yciu Tapatalka
  5. saudio

All that Jazz

Chyba jeszcze nie by艂o a fajna p艂ytka:
  6. kordal

Fiio BTR-3

Ja po cichu licz臋, 偶e jeszcze pojawi si臋 jaki艣 BTR5 czy co艣. Moje marzenie to BTR5, kt贸ry mia艂by wyj艣cie zbalansowane
  7. Today
  8. earnam

RME ADI-2 DAC

Dlatego czekam na thx aaa 789 偶eby do niego po xlr podpi膮膰.
  9. wiatrak

Fiio BTR-3

https://thecontraptionist.blog/2019/06/27/advanced-accessport-air-this-is-good/ Konkurencja dla uBTR
  10. Spawn

Muzyczne Zakupy

Przychodzi facet do dyrektora cyrku z kotem i m贸wi: - Panie, oto kot kt贸ry m贸wi. - Na prawd臋? No to prosz臋 pokaza膰 jak ten kot m贸wi. - Prosz臋 bardzo. Kotku, jak si臋 nazywa drobno zmielony w臋giel? - Miau.... - A jak brzmi czas przesz艂y od s艂owa mie膰? - Miau.... Zdenerwowany dyrektor cyrku wywali艂 faceta z jego kotem na zbity ryj na ulic臋. Kotek podnosz膮c si臋 z jezdni i otrzepuj膮 futerko m贸wi: - Ku**a! Mo偶e ja nie wyra藕nie m贸wi臋?!
  11. Kot jest zrozpaczony. Liczy ile mniej puszek Whiskasa dostanie. Bo to i KXXS i Sony. Ale Sony to chyba taka stara Mi艂o艣膰 Micha艂a. A ona nie rdzewieje.
  12. vonBaron

Tidal

Te偶 tak macie czasem 偶e czasem zacina si臋 wam odtwarzanie po kilka razy na danym utworze w aplikacji desktopowej?
  13. Na Clearach testowa艂em wszystkie pady Dekoni (opr贸cz tych ca艂ych ze sk贸ry) welury, wentylowana sk贸ra i hybrydy (dziwne 偶e nie maj膮 "podr贸bek" tych oryginalnych pad贸w Clear w ofercie), wsp贸lny mianownik ich to spore ocieplenie przekazu, tonalno艣膰 zosta艂a mocno przesuni臋ta w d贸艂, najgorzej wypad艂y zwyk艂e welury kt贸re mocno ograniczaj膮 Cleary i cofaj膮 je je艣li chodzi o SQ do modelu Elear. Je偶eli kto艣 kupuje Cleary to mo偶e sobie odpu艣ci膰 偶onglowanie padami bo IMO te stockowe s膮 najlepsze.
  14. Tak. Mia艂em Prodigy 7.1 i nie mog艂em zwyk艂膮 lutownic膮 tego ruszy膰. Z kolei przy za du偶ej temperaturze mog艂y si臋 solder pady popsu膰.
  15. @Jaworrr teraz chyba najpewniej i w miar臋 niedrogo to odnowione z Amazonu. Tu znajdziesz odsy艂acz do oferty za 103,36 EUR obecnie: http://cyfranek.booklikes.com/post/1914445/odnowiony-kindle-paperwhite-3-taniej-oraz-znizka-20-dla-czlonkow-amazon-prime
  16. Jaro54

Muzyczne Zakupy

@all999 chowaj kota bo go ci zabior膮
  17. Chyba bardziej anormalne jest jednak to, 偶e w og贸le m贸wi.
  18. bezo艂owi贸wk膮 pewnie dla spe艂nienia 'ekologi'
  19. Kot m贸wi? Mo偶na jaki艣 kontakt do kota? Numer tel, facebook, insta?
  20. whero

RME ADI-2 DAC

wyj艣cie s艂uchawkowe ma s艂abe (je偶eli po nim s艂ucha艂e艣) - to jest w ko艅cu g艂贸wnie dac
  21. Jaro54

Muzyczne Zakupy

Bo kot nie jest audiomaniakiem, jemu mysz wystarczy a jak mu si臋 nie chce to ty musz podrzucisz co go interesuje Z drugiej strony ciesz si臋 bo przy jego s艂uchu to musia艂by艣 mu Orfeusze kupi膰
  22. witam, mam problem a dok艂adnie chcia艂bym si臋 dowiedzie膰 gdzie jest poprowadzony sygna艂 od pinu z w艂膮czania. Jak mamy jack od g贸ry pojedy艅czy po prawej stronie jest w艂acznik zasilania, lewy ju偶 mam ogarni臋ty pin ale niewiem gdzie ma by膰 ten prawy.
  23. all999

Muzyczne Zakupy

EX1000 po raz czwarty. M贸j kot m贸wi, 偶e to nie jest normalne.
  24. https://www.ebay.pl/itm/Jps-Abyss-1266-Phi-planar-headphone/113814771854 2h do ko艅ca, abyss 1266 z poprzedniego roku, 6,5k p贸ki co, ale realnie z 8-8,5 wyjdzie wed艂ug mnie 8.3 k z艂 wysz艂o, wi臋c trafi艂em 馃槅
  25. Nie do ko艅ca. S-ki i notesy r贸wnie偶 maj膮 wbudowany nie byle jaki przetwornik audio, i przy "dokanalowkach" samsungi maj膮 mocniejsze wyj艣cie ni偶 LG w Low gain. Je艣li chodzi o streamingi ,to jak ka偶de urz膮dzenie z androidem maj膮 cz臋艣ciowe dekodowanie tidala. Je艣li kolega nie u偶ywa tidala, lub nawet je艣li u偶ywa , ale nie s艂ucha p艂yt w "masterze", to LG nie ma 偶adnej przewagi. Je艣li chodzi o spotifyi inne serwisy ,to tak samo dekoduje LG jak samsung ,czy ka偶dy inny "androidowiec"
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy