Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Topping A90 500$ Wydaję się przyjazny i solidny wzmacniacz słuchawkowy, ktoś ma inne zdanie??
  3. Kiedy jestem bardzo zmęczony to oprócz żony na nerwach nic mi nie gra.
  4. https://m.pl.aliexpress.com/item/4000774065134.html?pid=808_0016_0131&spm=a2g0n.search-amp.list.4000774065134&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=7040amp-phhTegoGSTniN2Y3pB2IkQ1590522672473&browser_id=30f60d1730774bb7b60294787aa12ca3&is_c=Y
  5. Nie bardzo rozumiem pytania. Przecież był już model T2 o dodatkowej końcówce Pro, który okazał się bardzo słaby. Każdy marzył o Tinach T2, które mają lepszy bas. Nie wiem jak ta wersja, która będzie już nowym modelem z dodatkiem Plus. Więc zupełnie coś innego. A T2 będzie nadal normalnie sprzedawane. Bez obaw
  6. Macie pomysł na co wymienić lsr308? Męczą już mnie, wydaje mi się, że kiedyś więcej słuchałem muzyki i to właśnie ich zasługa, że teraz mniej 😕 Bas niby mocny ale gdzieś za plecami a na dodatek trzeba mocno odkręcić głośność, bass reflexy z tyłu blisko ściany to też słaby pomysł. Zastanawiam się nad tannoy reveal 802 (ale ich obecna cena w polskich sklepach trochę wysoka) tannoy gold 7 ktoś słuchał? Może lepiej u mnie się sprawi woofer 6,5 cala zamiast 8? Myślę też nad zestawem 2.1 dokładnie Syrincs M3-220 DT. Co uważacie?
  7. Tu nie chodzi o audiofilię. Po prostu mamy typowy syndrom internetu. Każdy może robić za eksperta, pisać o czym chce, i widzi to cały świat. Naturalną konsekwencją są niezliczone komentarze takiej twórczości, i im większy rozjazd między dobrym samopoczuciem autora, a poziomem merytorycznym lub artystycznym jego twórczości, tym bardziej zjadliwe reakcje potem. Mnie natomiast nieustannie zadziwia ta motywacja do doktoryzowania się i tracenia czasu na coś bezwartościowego. Szczególnie, że autor z góry zastrzegł, że on wie jakie będą reakcje, i gdzie on to ma. Dokładnie tam, gdzie ja jego wraz z wypocinami, bo takie stawianie sprawy przynajmniej powinno działać w dwie strony.
  8. muzyka łagodzi obyczaje... audiofilia wzmaga emocje
  9. Tylko, że z drugiej strony - jak pijak, to złodziej.
  10. Nie, to dla 800S https://www.innerfidelity.com/content/sennheiser-hd-800-s-tweaked-and-delightfuland-french-diy-response-measurements Ampery to jednostka natężenia prądu.
  11. Gdzie i za ile kupiłeś springi?
  12. Today
  13. Ok, można łapać za słówka ale PC - personal Computer to też nie jest smartphone, z mocno zamkniętym oprogramowaniem i do końca nieznanymi układami w środku, jak np. procesory bo jak wiemy samsung dwa rodzaje pakuje. Na dziś z uwagi na ogólne problemy z kompatybilnością jak chociażby wspomnianymi samsungami, w których nawet lepszy kabel (5A) potrafi nie działać, nie ma urządzenia, które można by nazwać, że jest w 100% kompatybilne ze wszystkim. Wracając jednak do tematu kompatybilności z androidem, to przed chwilą sprawdziłem 1795 na jakimś huawei i bez żadnych modyfikacji ustawień usb od razu poszło, zatem zaryzykuje stwierdzenie, że w większości przypadków nie będzie problemu z działaniem z wyjatkiem być może niektórych modeli czy ich wersji.
  14. Mi chodziło o to, żeby nie kończyć sprawy na tym, że to tylko kwestia wpływu "nastroju". Wiadomo, że takie coś jest i dotyczy wszystkich zjawisk "zmysłowych". Jak ktoś będzie codziennie jadł jabłko tego samego gatunku, to codziennie też trochę inaczej będzie odczuwał jego smak, poziom słodkości itd. W wypadku słuchawek sytuacja jest cięższa niż w wypadku jedzenia, bo mózg nie bardzo jest naturalnie przystosowany do kreowania pełnowartościowej, przestrzennej muzyki z dwóch głośniczków przyczepionych do uszu 😀. Jak sobie przeanalizowałem pod kątem "stabilności" słuchawki, których długo słuchałem, to wyszło mi, że różnice są duże w tym względzie. Dotychczasowe wpisy sugerują, że nie każdy takie coś zauważa 😀. Moja hipoteza jest taka, że największą stabilność mają konstrukcje półotwarte, a najmniejszą - otwarte nauszne w stylu małych Grado (i to jest powód, dlaczego Grado jest chyba jedyną firmą robiącą droższe słuchawki o tej konstrukcji). Nawet pamiętam dyskusje sprzed lat, gdy ktoś narzekał, że Grado czasami mu się przełącza w "tryb wiertarki". Ale ten ktoś raczej upatrywał przyczyny w gorszej jakości prądu dostarczanego chwilowo przez elektrownię 😀.
  15. Posprzątane punkty i odpoczynek zaaplikowany. Pogratulować kultury wypowiedzi w internecie.
  16. Wydawało mi się że prąd to Ampery Można przeliczyć, wiem ... I podałeś HD800 a nie S. Często używamy zamiennie moc, prąd itd. A to nie to samo, a do tego dochodzi skuteczność o której często też się zapomina.
  17. Może powinien zacząć? Zauważyłem że słuchawki z dużymi nausznicami grają inaczej gdy inaczej ułożę je na głowie. Że inaczej odbieram dźwięki gdy jestem wku***** (dużo bardziej niż bardzo wkurzony), wypity, zmęczony ale raczej w wszystkich słuchawkach które mam zmiany zachodzą podobnie.
  18. Tak przy okazji, "PC" na przykład wg wiki to nie tylko Windows.
  19. To zazwyczaj problem Androida W samsungach są ogólnie cyrki z obsługą USB (nie tylko funkcji USB Audio). Sporo problemów pojawia się też w modelach marek, jak Xiaomi czy Huawei/Honor. Będę u siebie sprawdzał też. Warto korzystać z 4,4 mm w 1795 jeżeli masz taką możliwość. Od kilku dni katuję go tak w parze z DK-3001 Pro. Po balansie gra nieco lepiej (lepsza dynamika, nieco szerzej). Gra całkiem "dużym dźwiękiem", co jest sporym zaskoczeniem, gdy idzie o sprzęt BT.
  20. Naszło mnie jeszcze jedno. Nie mam krótszego kabla ale mam 10cm adapter USB OTG. Podłączyłem do niego oryginalny przewód i bez dodatkowego zasilania również śmiga a przypominam, że to budżetowy A50. Definitywnie zatem długość w tym wypadku ma znaczenie i oczywiście ustawienia USB jak już pisałem wcześniej.
  21. Dzięki @bigmaras za opis. Tak jak pisałem, nie mam problemu z wykryciem urządzenia i przesyłaniem dźwięku, tylko z brakiem dźwięku w słuchawkach - pokazałeś że się da. Teraz muszę dojść do tego co u mnie jest inaczej. Jak sprawdzę to napiszę.
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy