Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. The Grand Wazoo

    Muzyczne Zakupy

    Podaj namiary, gdzie kupiłeś. Dzięki
  3. Unique Melody MEST MKII Było 7.999.- W innym sklepie 6.499,- Jest obecnie 4.499,00,- Gdzie jest minimum ceny gdzie sklep nadal ma zysk i sprzedaje -a nie rozdaje charytatywnie ? 😉
  4. Vulthoom

    Muzyczne Zakupy

    Kolejne CD do kolekcji
  5. wirkox

    TWS z Ldac

    Te soundpeats widzę są normalnie dostępne w x-kom. Czemu nie weźmieesz ich znowu skoro Ci się spodobały
  6. Bluetooth to bluetooth, a to, że nie ma aptX, jest winą Windowsa, magiczne adaptery zamieniają po prostu bluetooth do usb audio... można zapoznać się z Linux, jeśli nie ogólnie, to do audio, wiele problemów rozwiązuje się sama - tak owszem, powstają inne Na 8-letnim laptopie lenovo, wbudowany BT + pipewire:
  7. Dzisiaj
  8. Ten kolega to ja Tak, słucham z7 z donglem Hiby FC6, chyba 135 mW. Strasznie mało, ale co zrobić Wcześniej miałem Hifimana ef400, który miał 3W / 32 Ohms. Czy słuchawki były lepiej wysterowane? Nie wiem. Wiem tylko, że dongiel zrobił piękniejszą średnicę i musiałem sprzedać ef400 Aha, ja nie przepadam za kontrolowanym basem.
  9. Niestety jestem w gorącej wodzie kąpany, zamówiłem ifi audio dac v2, głównie po waszych opiniach. Lubie ciepłe brzmienie, wiec powinno być okej. zobaczę jak to będzie śmigało i dam znać.
  10. Nie jestem applowy i nawet nie do końca wiem, jak działa airplay; niby moja partnerka ma iPhone, ale z kolei nie ma apple music, aby przetestować. To jest w jakiś sposób podobne do chromecasta lub spotify connect? Można to przetestować inaczej, niż używając apple music?
  11. Właśnie i to jest problem 😭 Airplay 2 przesyłając do airplay2 ścina do AAC, co brzmi jak czarny humor, bo w airplay1 do airplay1 zostaje CD. Gdzieś to widziałem na Darko Audio Tutaj https://darko.audio/2023/10/apple-airplay-isnt-always-lossless-sometimes-its-lossy/
  12. Tytus1988

    Muzyka z gier

    I Want To Live z Baldur's Gate 3 w wykonaniu Aliny Gingertail🎶🥰
  13. https://audeos.pl/pl/p/Unique-Melody-MEST-MKII/1304 Nowe Mesty MKII. Dla fanów energetycznego, dynamicznego grania bez mocnej dawki ciepełka, cena zacna
  14. Ma AirPlay 2 https://mp3store.pl/odtwarzacze-audio/odtwarzacze-strumieniowe-sieciowestreamery/arylic/2022460450548182022/5904673780434/wiim-mini-odtwarzacz-sieciowy-audio
  15. Campfire audio supermoon. Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
  16. Też jestem ciekawy wrażeń jeśli ktoś ma porównanie. Podejrzewam, że DC-Elite będzie nieco mniej bezpośredni i trochę mniej kolorowy, niż Mojo, które rzuca nam wszystko na twarz. @wfmsiekierka - a jakie to IEM? Mojo trochę koloryzuje dźwięk, DC-Elite gra bardziej neutralnie. Nie słuchałem iBasso (ale naczytałem się tony tekstu na jego temat), Mojo znam świetnie - sprzedałem i trochę żałuję, że już go ze mną nie ma. Nie wiem czy do siebie nie wrócimy
  17. rudzik9

    squonk

    Kolejny zakup od kolegi, tym razem DAP AK Kann Max. Ponownie wszystko przebiegło wzorowo 😊 Polecam wszystkim 😊
  18. Aktualne, zapraszam!!! ⛰️⛰️⛰️
  19. Niestety, z nimi to ogólnie z tego co kojarzę ciężko, bo jak zwijałem się z Deezera i szukałem nowej platformy, robiłem rekonesans. Zezwalają na integracje tylko tym producentom, których uznają za godnych. Przez Alexę chyba tylko.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności