Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Sabbat e12 ultra, posiadam i jestem zadowolony (przed tym modelem posiadałem parę innych,ale szły ,,w świat" ponieważ nie byłem zadowolony, dopiero na sabatah skończyły się poszukiwania) Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
  3. Compton

All that Jazz

Avishai Cohen, ale ten drugi
  4. nie ma kolorków na HD Tune, jest tylko kolor żółty ''warning'' ogółem dla całego dysku
  5. Wojtek to nasz, a również mój kolega. Kwestie związane z relacją z byłym pracodawcą Wojtka to jego sprawa i trzymałbym się tego nie z uwagi na jakiś rygor, ale bardziej z uwagi na szacunek do Wojtka.
  6. Ok 2 lata temu przerabiałem to na kingston SSD. Kolor czerwony ten "attention"? Po ok miesiącu od tego attention padł dysk.
  7. Nie, można go ręcznie wyłączyć i włączyć ponownie, ale niestety play store się nie instaluje. Napisałem do nich w tej sprawie...
  8. espe0

Trochu śmiechu :d

Jestem w pełni zgodny z regulaminem. Z każdym punktem! Nawet naciągnąć się nie da żebym się zakwalifikował
  9. To jeszcze zasięg wifi musza poprawić.
  10. I kto to mówi? Niewiedzialny gwałciciel ...
  11. Today
  12. @chico99 @espe0 Zaraz oboje opuścicie nas na dwa tygodnie i tyle bedzie
  13. Oficjalny patch od Shanlinga. https://www.dropbox.com/s/e8dapviwmkxdtu9/M6%20Pro%20Google%20Play%20Store%20V1.zip?dl=0 Edit: Patch od Shanlinga, ale chyba na razie w fazie testów. Instalujecie na własną odpowiedzialność. U mnie nie działa.
  14. Ciekawy artysta, Enigma, który nagrywa różnego rodzaju elektroniczne nowoczesne mieszanki, najczęściej w ciężkim mrocznym metalowo - basowym klimacie. Pewnie niektórzy tutaj dawno o nim wiedzą, twórczość zdecydowanie nie dla wszystkich. Zdecydowanie jest to pewein oryginalny styl.
  15. espe0

Piwo

Ostatnio zdziwiłem się że Staropramen jest warzony na Węgrzech
  16. espe0

Masz rację! Również myślę że facet to lepszy kucharz. ...oczywiście oprócz naszych Mam
  17. retter

Podstawa to postawa i odpowiednie narzędzie. Takie poniżej pasa... - Tapatalk
  18. hibi

Piwo

Ło faktycznie - kampania piwowarska (1-Tychy, 2-Poznań, 3-) dlatego tanie..
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy