Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jest w necie całe mnóstwo różnych, po prostu wypróbuj Ja tam nie jestem w stanie z tym słuchać muzyki, bo zawsze na dłuższą metę coś mi przeszkadza.
  3. Ponad pol roku jak uzytkuje ww model wiec opisze cos od siebie. Graja w polaczeniu z colorfly c10, gatunki muzyczne rozne od popu przed rock, metal i new age a hh tez czasem. Do spokojnej muzyki bardzo przyjemnie, jak ktos wyzej napisal relaksujace. W metalu ostre, detaliczne ale bez dociazenia, basu jest malo a moze jest go tyle ile powinno byc, nie wiem. Czasami mi brakuje zejscia. Zdecydowanie jasne brzmie. Co do komfortu uzytkowania, pady sa troszke za male, czuc wage ale mozna w nich kilka godzin sluchac muzyki. Troche grzeja.
  4. Niestety Arthass już wyżej wykazał że nie jest w stanie tego zrozumieć.
  5. A więc ponownie TOPOWY model ma pamięci tyle co kot napłakał ...
  6. Kolejny dzień, przez noc aż do teraz Crescenty się grzały. Słucham dopiero teraz od wczorajszej sesji. O dziwo zyskują. Otworzyły się, przestrzeń większa, kocyk jeszcze wyczuwalny lekko, ale mniej niż wczoraj. Co muszę powiedzieć, że teraz są naprawdę równe, pojawiło się więcej góry, a wraz z przypływem przestrzeni tworzy to fajną spójność i z przykrością (dla mnie ) muszę powiedzieć, że jak cenię BQ3 tak teraz niektóre utwory wolę na Crescentach bo tam gdzie w BQ3 wyczuwa się zbytnią V/U i np. potrafi gdzieś przykłuć (na X3 II) tak na Crescentach jest bardzo gładziutko, a jednocześnie dostały energii. No, no.. wygrzewajcie bo robi się ciekawie
  7. To teraz czekam na recenzję F4100 z porównaniem do F7200. Co do recenzji, jak zwykle klasa.
  8. Zawsze można to podciągnąć pod sprzęt nagłośnieniowy .
  9. Today
  10. Wytłumacz teraz księgowej że ma to wprowadzić w koszta firmy
  11. Oj @Arthass żebyś ty chociaż rozumiał co cytujesz, Hi-Res audio nie chodzi o częstotliwości powyżej 20kHz, a o lepsze odtworzenie tych poniżej. Więc Twoje teorie są wręcz szkodliwe zwłaszcza o ultra dźwiękach. Przetworzenie kilku próbek cyfrowych na sygnał analogowy wymaga interpolacji poziomu pomiędzy próbkami, w zależności od rodzaju przetwornika jest to robione w różny sposób, a do tego potrzebujemy filtrów aby odciąć szkodliwe zjawiska z tego procesu. Ponieważ z próbkowaniem 44,1 jesteśmy dość blisko zakresu słyszalnego, dlatego próbkowanie z większą częstotliwością, przesuwa filtrowanie całkowicie poza zakres słyszalny. Po co masz filtry w DACach? A teraz poczytaj jeszcze o kierunkowości odbierania dźwięku, której unikasz jak ognia, człowiek rozpoznaje przesunięcie źródła dźwięku o 3 stopnie.
  12. ZX1 + Aune e1 I znikł dystans pomiędzy słuchaczem a muzyką. Tego szukałem i to znalazłem. A droga była długa kręta i kosztowna. Całkowicie przestałem się oglądać za dokanałówkami i źródłem do nich - jest to mój kompletny tor dokanałowy stacjonarny i mobilny. Sama radość.
  13. krz

Muzyczne Zakupy

Prosto od Smoka Wielkanocnego:
  14. Przepraszam że odkopie archiwalny temat, ale po balansie cma400i ma więcej mocy w niższych impedancjach jak 600i. Z normalnej dziurki jest na odwrót i pewnie dlatego lepiej kontrolował słuchawki 600i. Ciekaw jestem opinii czy byłaby taka sama przy słuchaniu z balansowanym.
  15. Jak Ty dx150 nazywasz mobilnym to ja chyba żyję w innym wymiarze 😛 mobilna jest szufla czy dx120 JESZCZE ...
  16. Szukaj lekkie przewiewne materiałowe ew piankowe. Na razie kupiłbym tylko pianki do pchełek i zbierał na coś co spełnia wymagania.
  17. Są lekko inne, wymagają lekkiej modyfikacji aby pasowały do Fostexa.
  18. Widzialem na sprzedaz bstock r1 zenith u Boba w dobrej cenie i nie powiem, kusza. Czy ktorys z Was mial z tym stycznosc? Nie ukrywam ze poszukuje dobrego sprzętu do uzywania w komunikacji miejskiej, dlatego prioriytetem oprocz sq sa dla mnie wygoda i izolacja. Do tej pory liderem jesli chodzi o te atrybuty byly FLC8S, ktore sa naprawdę wygodne i dobrze izoluja. Z FH5 poleglem, to nie bylo na moje uszy a gdzies wyczytalem ze i te Zenity maja krotkie tuleje.
  19. Sabaj DA3, tylko trochę trzeba poczekać na używki. Spokojne, wygładzone, lekko ciepłe brzmienie.
  20. Aktualnie uzywam Radsone ES100 i jestem bardzo zadowolony. Plastikowy maluch za 400 zł wygryzł między innymi Shanlinga M0, DX157 i X7 II Kupię coś jak się trafi w fajnej cenie dobra synergia z andro, ale z ES100 jest na tyle dobrze, że nie jestem strasznie napalony na szukanie.
  21. Cześć, jak wygląda sprawa z HD599 i solidnością wykonania? Dbam o sprzęt, ale zastanawiam się nad jakością plastiku, szczególnie bezpośrednio przy muszli oraz trochę powyżej, przy regulacji pałąka. Nie pękają przy normalnym, domowym używaniu?
  22. Skrzynkę masz zapchaną?

1. audionanik

audionanik

Nie; czemu?

Rozpocznij nową konwersację bo robię porządki czasem i starą mogłem usunąć.

1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy