Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Z przesyłką, po przewalutowaniu na Revolut, wyszło łącznie 1750zł. Kupiłem open box. Czytałem wiele dobrych opinii o EF400. Potrzebuję jednak urządzenia z co najmniej dwoma wejściami cyfrowymi, żeby móc podpiąć do niego streamer i transport CD. Może coś pokroju Topping DX3 pro+ czy Topping E30 II Lite + L30 II ... Szukam jakiegoś azymutu i zawężenia tematu.
  3. Na tym samym sklepie jest niewiele ponad Twój budżet EF400 (otwarte pudełko). Jest na himalaya r2r więc może być ok. PS. Ile finalnie dałeś w zł za R10D o ile to nie tajemnica? Wysłane z mojego ASUS_I002D przy użyciu Tapatalka
  4. Znam, znam. Rypdal to mniej jego klimat, bardziej mój
  5. Jasne. Zaaplikuj mu też wspomnianego tutaj Terje Rypdala. 😀
  6. Mój nauczyciel gitary oddycha Scofieldem. Próbowałeś?
  7. Dzisiaj
  8. Nazar70

    Muzyczne Zakupy

    Jest jeden desperat, który chce do nich zajrzeć
  9. O ile posiadają, to fakt. Często bywa, że ten sam materiał upscalowany jest do wyższego bitrate i koszą więcej pieniędzy za to samo. No właśnie - cuda, nie technika, tego w tej drugiej rozmowie ciężko szukać.
  10. lobuz1

    Muzyczne Zakupy

    Też mam tego optyka. AES może być generalnie lepsze od optyka nawet najlepszego- tak jest u mnie.
  11. BearPL

    Muzyczne Zakupy

    Dzięki. Kupiłem od kolegi, nie z forum. Porównywałem z moim szklanym optykiem QED Refference i zmiana jest wyraźnie na plus jeśli chodzi o walory sceniczne i swobodę wybrzmiewania.
  12. Patricia Barber wciąż jest w świetnej formie i nawet z przeziębieniem daje świetny koncert. 😊
  13. Świetny album, zresztą nie tylko ten od niej jest swietny chociaż do tego wydania chyba mam największą słabość...
  14. Cześć, Witam wszystkich. Szukałem dobrze grających słuchawek zamkniętych do domowego użytku. W mój budżet i preferencje wpisał się pięknie model HIFIMAN HE-R10D z wyprzedaży na HIFIMAN STORE ;). Miało to grać z integrą Audiolab 6000A po kablu i czasem z Bluemini R2R na LDAC (tidal z smartfona). O ile Audiolab (ciepło brzmiący z piękną średnicą) razem z kolumnami Focal Chorus 726 (grają lekko na planie V) zgrywa się dla mnie pięknie, tak z słuchawkami już nie do końca. Brzmienie jest zbyt ciemne i traci na szczegółowości. Profil brzmienia Bluemini R2R jest zdecydowanie bliższy mojemu gustowi. Tutaj pojawia się moje pytanie: Jaki stacjonarny DAC/AMP bądź oddzielnie DAC i AMP w kwocie najlepiej ok 1000zł polecicie sprawdzić ? Chciałbym, żeby brzmiało to razem spójnie, równo, szczegółowo. Z góry dzięki za podpowiedzi.
  15. odbijasz się w ekranie, niczym kiedyś zeos pantera
  16. lobuz1

    Muzyczne Zakupy

    Gratulacje. Mógłbym mieć ten Oyaide, ale cena okrutna. Gdzie kupiłeś?
  17. @BearPLTak mam 3R. Bass Venus po całości oceniam na lepszy od tego w Lcd3 zarówno na lampie jak i na Burku. Ten bass Venus to takie spotkanie z koniem... @Spawn trójki potrafią dać kopa na basie że hej , Koszt ok.7,5 kzł. Ale e porownaniu do Venus to i tak będzie koń po całodniowym worzeniu węgla .
  18. BearPL

    Muzyczne Zakupy

    Dwa kabelki - Słuchawkowy srebro litz 6N XLR i AES/EBU Oyaide srebro 5N do połączenia transportu CD i DAC. Temat okablowania zamknięty.
  19. Jak mają być zamknięte z dobrym zejściem i kopem to raczej nie audeze bo one mają tylko zejscie ale bez kopa. Tutaj bardziej pasuje jakaś wersja biocelulozy Denon/Fostex/E-MU albo jakieś ZMFy tylko ktoś kto jeszcze ogarnia ich ofertę musiałby doradzić model.
  20. @Tommy66 Ma Bursona 3 Refference (o ile dobrze zapamiętałem model) i jest użytkownikiem wieloletnim LCD3 i niedawno słuchał u mnie Venusów, których bas ocenił jako lepszy od LCD3. Nie pamiętam tylko czy to tyczyło się sytuacji gdzie Burson był jako AMP czy jako DAC a wzmakiem był lampowiec Fezz. Może będzie chętny podzielić się opinią. Na pewno jak dla mnie są to słuchawki wyższej klasy niż Beyery T1v1 modowane, które miałem dość długo. Mimo, iż pokazują jednak sporo informacji na górze, to ta góra nie jest tak męcząca jak była dla mnie w T1v1 a potęga dźwięku to zupełnie inna kategoria. Myślę, że warto ich posłuchać. ZMF nie znam, więc się nie wypowiem. Bardzo bym chciał kiedyś posłuchać.
  21. Ja od siebie mogę powiedzieć że nie słyszę hi-resów. Tzn wydania 24bit/96khz i więcej często brzmią lepiej niż 16/44 ale nie dlatego że mają więcej informacji tylko dlatego że posiadają inny mastering. DSD też moim zdaniem lepiej brzmi niż PCM 24bit/192 ale wiem że to z powodu innego masteringu oraz tego że używam (jak większość) daca delta sigma a nie R-2R.
  22. Jeśli producent nie pisze nic o lossless, to raczej telefon go nie posiada
  23. Witam,Znalazłem te Forum Przypadkiem i tak czytam co tu Piszecie no i musialem napisac by uświadomoci nie którym dla czego stary sprzet Audio jest droszy! Sam jestem Kolekcjonerem od wielu Lat posiadam mnóstwo sprzetu audio i z wielo letniego doswiadczenia wiem że Sprzet Audio z minionej Epoki był wiekszosci Robiony Recznie! I profesionalnie do tego przescigali sie producenci by zrobic jak najlepszy sprzet grajacy który gra naprawde super!Dziś Dla zwyklego zjadacza chleba nie ma Różnicy czy odtwarza dzwiek z cd lub mp3 Ma byc Bass ma dudnic by cała okolica slyszała! Wtedy sprzet jest ******sty! A to nie o to chodziło w tamtych czasach! Kolejna sprawa istotną jest Bezawaryjność! To jest bardzo istotne na dzisejsze czasy i stary sprzet z epoki każdy mozna Naprawic i podejmie sie naprawy tdgo wiekszosci każdy serwis a jeśli chodzi o nowe Audio to nikt tego wiekszosci nie chce dotykac bo robota jest nie opłacalna! Dla tego że dzis ten nowy sprzet wiekszosci to jest wszystko robione na płytkach SMD zespolone i teraz jak padnie cos w tym to nie opłaca sie tego robic! Ponieważ wiekszosci przypadków nawet nie mozna kupic osobno żadnych podzespołow tylko sprzedaja cała taka płytke SMD a ona kosztuje 50% wartosci sprzetu a nie raz wiecej! I to jest tak zwany "CHEEP SHIT" te dzisejsze sprzety sa ładne śliczne maja super wyświetlacze i kolorowe diody! Ale to jest jedno razówka! To samo jest z samochodami! Ktos tu pisał że jak potrzyma nowe auto w garazu to kiedys na nim zarobi za pare lat! No nie mozliwe odrazu to z gory zaznacze poniewaz to jest taki sam badziew te nowe auta jak te nowe sprzety własnie napchane kupe plastiku który za 15lat sam zacznie sie degradować i na naszych oczach bedzie sie rozpuszczał albo rozsypywał a elektronika padnie i nikt tego nie naprawi bo dzis nowe samochody wymagaja przy wymianie danych podzespołów połaczenia z serwisem i serwis udastepni dostep do danego samochodu za opłatą żecz jasna a za 15-20lat kto wam to online naprawi? Haha na pewno juz to widze! Dla tego Dla nie których śmieszne jest ze jakis Maluch 126p osiaga kosmiczne ceny! Noo osiaga i bedzie osiagał bo z tym mozna wszystko zrobic na wlasna reke i kolejne 50lat bedzie to jeździć! Maluchy przeżyja wszystkie nowe dzis samochody i to własnie dla tego że to taka prostota jest,zasada znana od lat jest taka że nie psuje sie to czego nie ma! A wiec taki maluch czy kazde inne stare auto które było na gaźniku i na aparacie zapłonowym zawsze odpali i zawiezie nas do celu nawet bedzie strzelać,przerywac,szarpać ale bedzie jechać! A nowy złom jak tylko jeden czujnik sie zdupi to odrazu wejdzie w tryb awaryjny i unieruchomi caly pojazd! Na tym własnie polega wzrost cen i trzymanie wartosci na rynku starych zeczy a nowych! I dla kogos kto szanuje swoja kase bo ciezko na nia pracuje to kupuje cos porzadnego by tym sie cieszyc całe zycie jak bedzie trzeba! A nie kupic ****o jakies i za 6lat wywali do smietnika! Noo gdzie sens? A gdzie Logika? Ja sam posiadam kupe starych aut i starych sprzetów bo lokuje kase w tym i ciesze sie ze nie trace! A zysk rocznie na jednej zeczy jest od 5% w góre! Takze lepszy procent niz w Banku a kupowanie nowych zeczy by innym zainponowac to nie moja bajka,pozdrawiam
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności