Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Elektrownia w moim mieście - robione telefonem.
  3. espe0

Klub Chromestezji

Temat kontrowersyjny i nie dla wszystkich - jak ktoś nie rozumie to niech nie czyta dalej. Zacznijmy od definicji "Chromestezja to tzw. "barwne słyszenie", które polega na tym, że dźwięki lub współbrzmienia wywołują wrażenia barwne. Wśród kompozytorów takie zdolności posiadał Franciszek Liszt" Czasem mi się we łbie odwala takie kolorowe kapanie jak farbą na niebo - każda kropka się rozlewa innym kolorem. Nie mam tak cały czas. Przeważnie się to włącza jak mam ok 0,7 promila, po przebudzeniu podczas przyśnięcia w trakcie słuchania muzyki na dokach z dapa. Jak masz takie jazdy - podziel się w tym wątku.
  4. Today
  5. Zależy co kto nosi. Do kurtki, wiadomo że nie problem. Przy luźniejszych spodenkach też jeszcze ujdzie, jednak gdy ktoś nosi dopasowane dżinsy, o rurkach nawet nie wspominam to nie będzie to wyglądać zbyt ciekawie. Dołączam fotkę we dosyć luźnych spodenkach :D.
  6. Vaiet

Muzyczne Zakupy

Wszystko da się załatwić
  7. e1mo

Muzyczne Zakupy

Jakbyś napisał do @Superata jaka jest sytuacja, to może by poczekał jeszcze parę dni .
  8. docentore

Muzyczne Zakupy

Wpisałem się na listę, gdy miałem inne wpływy gotówki na widoku. Niestety nie wyszło, raczej nie uda mi się zorganizować 2.5K do jutra
  9. jd1210

Seriale

Czarnobyl zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Początek nie zapowiadał się najlepiej, ale to jeden z lepszych mini seriali ostatnimi czasy.
  10. espe0

Seriale

Ja ogólnie już 12 lat nie mam telewizora w domu ...i nie lubię patrzeć na seriale. Ale tak zaczarowałem że zobaczyłem cały Czarnobyl i również polecam!
  11. Do kogo się zgłosić po wymianę kabelka w dokach? Mam uszkodzenie mechaniczne na kablu od Ikko OH1 i przydałby mi się nowy kabelek.

1. e1mo

e1mo

A ile byś chciał wydać na nowy kabel?

12. Sprawdzę później w opcji z ustawieniem Vivid, żeby nie wyciągać pochopnych wniosków, czy coś. Postaram się skrobnąć co nieco przed pójściem spać.
  13. I tak dobrze, że tylko z tego powodu, a nie z powodu wydanej kwoty na nowe audio zabawki
  14. @Vaiet mógłbyś napisać jak Ci się Owle podobają z Playmate?
  15. No właśnie z tym etui ładującym słaba sprawa trochę... Już sobie wyobrażam tą sytuację gdy W5 zaczyna się rozładowywać, a ty nie masz etui przy sobie żeby go naładować. A z tak malutką baterią w środku będzie się szybciej rozładowywać...
  16. Wcześniej była instrukcja . Musisz ściągnąć. XMOS_BursonAudio_20190306_DFU.bin Odpalić TUSBAudioDfu (C:\Program Files\Thesycon\TUSBAudio_Driver) Uruchomić tym ten plik Bin . Potem odinstalować stary sterownik i zainstalować ten najnowszy Bursona . Ale poczekaj ,może nie pamiętam dokładnie i ktoś mnie poprawi .
  17. Wysłali na koniec maja. Mój dotarł w czwartek jeśli dobrze pamiętam. Siedział chwilę w urzędzie celnym ale go zwolniono. Pierwsze wrażenia: Nie wygląda tak tandetnie jak na zdjęciach, nawet całkiem elegancko. Etui ładujące jest nadzwyczaj grube, nie ma mowy o noszeniu w kieszeniach zwykłych spodni. Dorzucili do niego gumowy pokrowiec, idealnie dopasowany nie jest ale lepsze to niż nic. Faktycznie bez problemu obsługuje LDAC, aptX HD, aptX itd. W dedykowanej aplikacji Hiby Music w trybie UAT co jakiś czas rwie połączenie, więc na razie nie jest to użyteczne a też jakoś nie czułem różnicy w stosunku do LDAC. Dodatkowo jest dostępna aplikacja Hiby Blue do obsługi urządzenia, można zmienić kodek bluetooth, gain, balans, sprawdź stan baterii itp. Dźwiękowo na razie zbyt dużo nie powiem poza tym, że jest dobrze i ma spory zapas mocy. Nie mam niczego podobnego do porównania. Mój Shanling M0 tylko leży jako ozdoba po wybraniu razem ze spodniami.
  18. Możesz spróbować zaktualizować Bursona, w ponad połowie się udaję Wtedy najnowsze stery chodzą .
  19. vonBaron

Seriale

Wczoraj o północy skończyłem Czarnobyl w jeden wieczór i do czwartej nie mogłem zasnąć, mega! Wcale się nie dziwie że to obecnie najlepiej oceniany serial na filmweb, HBO pozamiatało znowu.
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy