Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Co ciekawe słuchawki BT to tak naprawdę wiele urządzeń w jednym. Odbiornik BT Przetwornik cyfrowo analogowy Wzmacniacz sluchawkowy Głośnik/ki W jednej mini powierzchni takiej słuchawki TWS.
  3. BT są bardzo wygodne na miasto. Są też dobrze grające modele bt, które mogą zastąpić zestaw słuchawki + tor, acz może niekoniecznie zagrają tak dobrze, jak dedykowany zestaw, tak już zagrają na satysfakcjonującym wiele osób poziomie. Np Focal Bathys mają tutaj wielu fanów. Ostatnio robią też furorę Denon Pearl Pro.
  4. Rode NTH-100 - dla mnie najlepsze z wszystkich tutaj wymienionych. Mają charakterystykę HD650 plus lepszy bas, więc powinny siąść autorowi.
  5. Dzisiaj
  6. Przeczytaj opis z linku. Tam jest wszystko wyjaśnione.
  7. Miałem Headamp Gilmore Lite Mk2 który według producenta :"The Gilmore Lite Mk2 uses the same super-low-noise/distortion amplifier circuit as our flagship dynamic amp, the GS-X Mk2" Ten GSX-mini :"Built using a special variation on our well-reviewed class-A audio circuit from the GS-X mk2 - based on the famous dual-differential design by Kevin Gilmore" Z tego co ja zauważyłem rozbierając Headampa przedwzmacniacz jest na opamie, a wzmacniacz rzeczywiście jest dyskretny w klasie A. Dlatego prawdą jest, że reklamuja go jako dyskretny wzmacniacz w klasie A, ale już milczą o przedwzmacniaczu na opampie ze sprzężeniem zwrotnym w torze audio Prawdopodobnie zaprojektowany jest tak, aby mieć super parametry w pomiarach Rzeczywiście pierwsze wrażenie jest bardzo dobre i wydaje się grać super. Jednak po paru miesiącach urzytkowania miałem go dość, prawdopodobnie spowodowane jest to tym opampem i jego zwrotnym sprzężeniem itd. Myślałem nad jego wymianą poprzez wstawienie podstawki smd na dip8, ale taniej i szybciej wyszla mi sprzedaż i zakup czegoś w pełni dyskretnego w torze audio. Na zdjęciu GSX mini poniżej widać te 4 opampy na początku 4 torów audio - dwie połówki dla każdego kanału. Oczywiście miałem tylko Headampa, ale według deklaracji producenta to ta sama topologia.
  8. Tam chyba nie było kabla od PW?
  9. Ja też, ale w mest mk1 siedziały jak przyspawane.
  10. Z tych co miałem lub słyszałem: Sivga Robin - izolacja tak sobie, sporo basu, mnie nie siadły jakoś bardzo, ale mają grono zwolenników Ultrasone Sig. Pure - straszne miśki, też sporo basu. Można je nazwać relaksującymi, ale słuchawki nie dla mnie Shure 840a - lepsze niż pozostała dwójka dla mnie, równiejsze strojenie, nieco zbyt mocny bas, w porządku technikalia DT150 - mało beyerowskie beyery, bo bez typowej dla nich Vki. Wiadomo, że najlepiej posłuchać i potestować i porównać, ale zacząłbym od Shure. Aha, jeszcze Audio Technica A990Z, ciekawe słuchawki, ale miałem zarzut do basu, bo ciężko mi było go ujarzmić w EQ, nie mogłem się pozbyć buły. Ale spróbowałbym w drugiej kolejności po Shure.
  11. Pewnie po trochu też, ale MKII miałem nówki i tam też wtyki nie siedziały zbyt pewnie. W sumie Mesty to jedyne sluchawki, gdzie spotkałem się z takim problemem.
  12. Jeff Buckley - [Grace #02] Grace
  13. Evanescence, Bring Me To Life🎶
  14. Miałem podobny problem z Indigo, napisałem do UM. Zaoferowano mi bezpłatny serwis, tzn po kosztach transportu. Puść mi pm jak chcesz to wygrzebię kontakt do pani z serwisu
  15. Hi, Rozmawiałem ostatnio z kolegą, który kupił sobie słuchawki bezprzewodowe bo do nowych telefonów już nie montują złącza jack. Ja nie miałem o tym pojęcia i kupiłem sobie słuchawki z jackiem . Też m.in. pamiętałem z dawnych czasów jak przebywałem na tym forum, że słuchawki na kablu zawsze będą mieć nieco lepszą jakość dźwięku, chociaż to i tak są słuchawki napędzane z telefonu i odtwarzają format mp3 wiec o czym my tu mówimy , mp3 to przecież jest to mało szczegółowa jakość muzyki. Chciałbym zapytać jak to wygląda teraz z jakością muzyki po kablu i po bluetooth, czy rzeczywiście w dobie tak postępującej technologii są jakieś różnice czy się zatarły? Czy moze bluetooth to nadal domena słuchawek na miasto a melonami nadal używają słuchawek na kablu. Dziękuję za odpowiedzi.
  16. Tommy66

    Muzyczne Zakupy

    Dla mnie to już o krok [2] za daleko. Mam ,,całą'' 😉 dyskografię 1 i 2 .
  17. dziękuje za pomoc, kabelek uszkodzony, słuchawki poszły na serwis i został zlutowany. Dziękuję bardzo serwisowi MIP za szybka naprawę ❤️
  18. Albo wtyki i gniazda już dużo przeszły i są dotarte do siebie.
  19. Jaro54

    Muzyczne Zakupy

    I" Ona przyszła prosto z chmur"
  20. A okej. Hmm no chyba przy 0.78mm bym się bał że jak się to wydłuży, to się połamią wtyki Sensowniej będzie wymienić wtyki na coś lepszego.
  21. To ja przepłaciłem, dałem 16zł Daj im trochę pograć. No i podstawa to założyć gąbeczki, żeby się uszczelniły w uchu.
  22. Tommy66

    Muzyczne Zakupy

    @Jaro54 Do kompletu niezbędna jest 2 ,,Przechodniem byłem..."
  23. kuman

    Muzyczne Zakupy

    Ubranie dla Kena, ale jest akurat na wyjeździe.... w produkcie za kilka dolarów jest hologram potwierdzający jego oryginalność 🤣🤣🤣
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności