Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Witam Serdecznie. Mam msr7 i smsl m2. Chciałbym jednak zakupić jakieś lepsze źródło, obecny esemeselek lubi też czasem nieprzyjemnie sobie zaszeleścić przy zmianie utworów, co mnie irytuje. Czy dragonfly black byłby dobrym progresem w stosunku do smsl m2? A może coś innego? Budżet to pewnie około 500zł, zastanawiałem się też nad dragonfly red, ale on chyba by trochę za bardzo zmocnił "v" w tych słuchawkach. Pozdrawiam serdecznie.
  3. Stax SR009, AKG K1000, Audeze LCD4, Focal Utopia
  4. Od frontu to nic nie zwojujesz jeśli chodzi o ograniczenie basu. Jakbyś rozkręcił i wstawił fotki wnętrza, to pewnie byłbym w stanie coś "zdalnie" doradzić i to bardzo możliwoe, ze w pełni odwracalne. Co do pionka 100R, to fakt, fajnie potrafi zapanować nad basem, z moimi M&J GL-1 też tworzy dobry duet .
  5. Today
  6. chico99

Muzyczne Zakupy

@Najner tu moje wrażenia, nie jesteś na bieżąco. Wiesz przecież, że nie byłbym sobą jakbym się nie pochwalił ... Ostatni post.
  7. brainwavz hm5, monoprice hr-5,
  8. 1 - wojtekC - 1szt 2 - szczygiel - ja biore jesli bedzie 1700 3 - atr3yu - 1szt 4 - tomanio1 -1szt 5 - marec2 - 1 szt 6 - userfrom - 1szt 7 -kpt -10szt 8 - docentore - 1szt
  9. E tam siatka, ważne co w siatce albo co można w nią złapać .
  10. Najner

Muzyczne Zakupy

Jak to cudo gra z erłanami? Niby balans w srebrze imr gra mi fajno, ale wiesz jak to jest... ^^
  11. W tophifi były swojego czasu w promo za 1400 wiec to słaba opcja z massdropa. Poza tym z tego co piszą to one są dosyć jasne i analityczne wiec w ciemno bym nie brał.
  12. Z watem (jakby co) też wyjdzie ok. 1800 zł. Ja bym nie kupił, ale chyba okazja, skoro teraz w promocji za 2359 zł. Ale zdaje się, że na iBoodzie były za 1289 zł http://pl-pl.forum.ibood.com/products/164204-181207/sluchawki-bluetooth-audio-technica-hi-res/ Do muzyki elektronicznej mogą przypasować, gorzej jak ktoś lubi wokal. Z tego co pamiętam dużo góry i bardzo detaliczne. Technicznie na pewno lepiej niż wszelkie Bose, Sony. Ostatecznie mi nie podeszły i nie przekonały też brakiem możliwości podłączenia analogowego. Bo tylko BT (chociaż mają AptX HD) albo USB, a ja lubię mieć możliwość podłączyć słuchawki kablem jack. Wolałem też brzmieniowo B&WP7W. Najlepiej posłuchać, słuchałem kiedyś w Top Hi Fi.
  13. Ja poczyniłem taką okazję ...czekam aż przyjdą https://www.google.com/amp/s/thenextweb.com/plugged/2019/05/11/cheap-kef-space-one-headphones-deal-offer/amp/
  14. tawek33

Muzyczne Zakupy

oBravo ra-c-Cu Hybryda 2 przetworniki 8mm AMT i 16mm dd
  15. rafik87

Muzyczne Zakupy

https://headfonics.com/2018/05/obravo-ra-c-cu-review/ Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  16. Na Allegro ktoś sprzedaje za 1800 zł. Nierozpakowane jak pisze.
  17. "Tu na razie jest ściernisko..." ;D Przed audio-rewolucjami, obraz raczej nędzy i rozpaczy. Pocieszam się tym, że już niebawem wiele się zmieni.
  18. espe0

Muzyczne Zakupy

A co to za bombonierka?
  19. Na Massdropie (Dropie) pojawiły się ATH DSR9 BT. Nie jestem tam zalogowany, więc nie znam ceny.
  20. na head-fi jest sporo gości piszących "recenzje" z Księżyca. niektórzy, bo mają kiepski słuch, niektórzy bo im płacą, a niektórzy bo nie potrafią być obiektywni. zresztą tzw. profesjonalne recenzje też często są mało miarodajne - choćby recenzja kann cube z innerF, to jakaś powierzchowna reklama... kasa kasa... jak zwykle najlepiej samemu posłuchać - niestety ostatnio żaden sprzęt od FiiO nie zagrzał u mnie miejsca dłużej, choć fh5 były fajne, a fa7 wygodne.
  21. Bednaar

All that Jazz

Niedziela, więc na luzie, mój ulubiony Herbie:
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy