Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jaro54

Trochu śmiechu :d

A prawa autorskie do ogrzej facjaty masz?
  3. Ja w przypadku firmy Koss bardziej myślałem o Sporta Pro lub KPH30i, cenowo wychodzą podobnie jak Porta Pro.
  4. Na stronie SONY może się zapisać do ich klubu, newslettera itp. Potem przesyłają podobne oferty tylko na maila.
  5. espe0

Trochu śmiechu :d

@Jaro54 zrozumie 😛
  6. Mam ponad rok. Piekielny maluch. Nie myślę o zmianie. Jedynie mi brakuje coax
  7. Bednaar

Koncerty jazzowe

Wczoraj w Łodzi, w Wytwórni w ramach 12. Letniej Akademii Jazzu zagrało Bill Frisell Trio w składzie Bill Frisell - gitara, Thomas Morgan - kontrabas i Rudy Royston - perkusja. Nie jestem w stanie zgrabnie opisać wrażeń z koncertu, gdyż do tej pory jestem urzeczony światem dźwięków, jakim obdarzył nas Frisell - grał na gitarze elektrycznej, m.in. z efektem pozwalającym na powtarzanie i nakładanie określonych fraz, dzięki czemu momentami słychać było harmonie kilku gitar jednocześnie. Jak wielu z Was wie, Frisell ma dość eklektyczny repertuar - od maistreamowego jazzu po country, na tym koncercie było mocno jazzowo i bluesowo (na bis zgrał m.in "Epistrophy" Monka), country nie stwierdziłem. Sekcja rytmiczna: wyśmienity kontrabasista i genialny perkusista. Ogólnie rzecz biorąc jestem pod wielkim wrażeniem i był to w z pewnością jeden z najlepszych koncertów, na jakich do tej pory byłem. Przed Frisellem zagrało trio młodego polskiego gitarzysty, Szymona Miki. Myślę, że nieprzypadkowo wybrano taki support, gdyż Mika w pewnym stopniu jest zapatrzony w grę Frisella, ale mam mieszane uczucia po jego występie. Całe trio to sprawni technicznie muzycy, ale zaczęli dość niemrawo, jakby stremowani i nie było słychać porozumienia między muzykami - jakby grało trzech solistów. W miarę upływu czasu jednak muzycy się rozkręcali, zaś najlepszy kawałek zagrali na sam koniec ich występu, tuż przed przerwą. Mam nadzieję, że ci młodzi obiecujący muzycy z biegiem lat się ograją i rozwiną skrzydła.
  8. A jak z jego awaryjnością? Na Audio Show taki jeden zdechł.
  9. 3,5 mm, wycofane gniazdo, ale bardzo szeroki otwór więc praktycznie dowolny kabel pasuje.
  10. Dla klubowiczów Sony 1000mx3 za 1199 pln
  11. Today
  12. Ja je mam, tzn moja córka bo natychmiast mi je zabrała. Wytrzymały już kilka miesięcy a nie spodziewałem się tego bo plastik na plastiku. W tej cenie są ok. Dla wnikających czemu tak tanio - nie schodzą. Marka Motoroli jednak się u nas na słuchawki nie przyjęła. Idą po cenie zakupu importera. Wszyscy na zero. Więcej ich nie będzie.
  13. Tak są w sklepach w mojej okolicy - zastanawiam się czy nie iść i obczaić.
  14. Od naładowania do pełna do ukazania się komunikatu "battery low", przy standardowych plikach, z wyłączaniem odtwarzacza co mniej więcej 45-60 minut, Soniacz wytrzymał mi ponad 24 godziny.
  15. A sprawdzałeś dostępność ?
  16. Ja razem z kumplem też chętnie byśmy się pojawili. Chociaż wszystko zależeć będzie od terminu.
  17. Cześć, byłeś bardzo blisko - od lat biegam używając 1 pary Koss Porta Pro, czy to deszcz, czy mróz, czy żar - nie spadają, nie psują się (po jednym deszczu faktycznie mi przerywały chwilowo ale to chyba zaśniedziały/zakamieniony jacek był). Zdaje się to te same przetworniki co w Twoich klipsach - lepiej trafić nie możesz w tej cenie. Ja jestem baaardzo zadwolony - to jeden z tych zakupów życia. Ale żeby nie było że fanboj, doskwierało mi czasem wadzenie haczyków do składania o uszy (mam spore), ale poradziłem sobie dorzucając inne gąbki - zawsze też można je obcążkami uciąć.
  18. dzis maja dojsc r1 zenith, zdam relacje czy sa lepsze od kz zst za 15$
  19. Motorola Pulse 2 w cenie placka. Super cena - tylko ciekawe dlaczego ? Miał ktoś bo aż kusi żeby sprawdzić w ciemno. https://www.euro.com.pl/sluchawki/motorola-pulse-2-czarny.bhtml?link=lp
  20. Postaram się pojawić Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy