Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. zdzichon

    Komputery

    Envinda Co to za stwór? Jednocześnie gefors i Radeon?
  3. Tak, masz rację. Podejrzewam że, będą delikatnie lepsze od L-300. Ale trzeba poczekać ...
  4. Kuboll

    TWS z Ldac

    Wiem, że są dostępne w polskiej dystrybucji ale cena jest prawie dwa razy wyższa niż na Ali w promocji i nie jest to już takie atrakcyjne. Dlatego też teraz skłaniałbym się ku jakimś sprawdzonym markowym sluchawkom np. Sony, Jabra, JBL itp. I jestem w stanie zapłacić więcej (powiedzmy do 500 zł) za dobrej jakości słuchawki z ldac.
  5. Silu00

    Muzyczne Zakupy

    Pokazałbym Ci, gdyby jeszcze były, no fatalnie to wyglądało.
  6. Dzisiaj
  7. Name44

    Muzyczne Zakupy

    @kajo1971 Znakomity wybór 🙂
  8. Zapewniam Cię że każda z tych kolumn zagra. Jak ktoś chce aby mu się obrazy na ścianie ruszały, to kupuję Duże Klipsche RF800 i wzmacniacz po 100 watt na kanał i ma. My rozmawiamy o przyjemnym graniu, dobrej jakości i wcale nie będzie to popierdówka i da się odkręcić gałkę ale z rozsądkiem.
  9. Ale ten wzmacniacz ma 80W/4 40W/8... Ja wziąłbym mocniejszy wzmacniacz WiiM amp - droższy, ale za to ze streamingiem i mocniejszy, bo 120W/4 60W/8 i melodiki BL30. Cenowo wyjdzie 200zł więcej, niż topping i klocki za 3K, ale za to z mocniejszym ampem i streamingiem i hdmi arc
  10. Pylony Pearl 25, to bardzo fajne kolumny, i z pewnością spokojnie ze sporym zapasem zagrają w 20m2, testowałem je w pomieszczeniu ok 60 metrów z oddzieloną częścią odsłuchową ok 30m, zagrają na luzie, ale większy model 27, ma więcej basu i do tego ma porty basrefleksu na frontowej ściance, co może być korzystną cechą. W tej cenie można sobie zapodać Dali Oberon 5. Mamy też Fyne Audio F 303, albo z portami basowymi do dołu Polk Audio Signature Elite ES50. Albo monitory bliskiego pola, przy takiej kubaturze zagrają świetnie na przykład Monitor Audio Bronze G3, albo jeżeli wchodzą w grę używane to Monitor Audio Silver 100 7G lub Pylon Audio Diamond Monitor 15 , obie pary są świetne i zagrają na bardzo wysokim poziomie. Osobiście mnie bardziej podobały się Pylony, ale Silvery są również super. Dwadzieścia metrów kwadratowych, to dobra wielkość dla średnich i dużych monitorów. Melodika również da sobie radę - oba modele. Symptomy, to takie namiastki Klipscha i jak bym miał wybierać, to brał bym lepiej Klipsch R-600F, mniejsze i lepiej wykonane ale droższe, oczywiście nowe, ale używki polecam, bo mają bardzo energetyczny bass i bardzo wysoką skuteczność.
  11. Pamiętam, że to był mój ostatni zakup za dobrych czasów gdy Aliexpress nie doliczał podatku. Dobrze do nich wrócić od czasu do czasu. Podoba mi się, że grają trochę poza głową.
  12. 90dB to chyba nie tak najgorzej do teoretycznie 80W wzmaczniacza chyba? Update: 80W to on ma przy 4Ohm...
  13. Nie nadają się z tego samego powodu co kolumny zaproponowane przez autora. Kolumny muszą być wysoko efektywne jeżeli ma to dobrze grać. Widział ktoś z was parametry tego maluszka. Im mniejszą moc z niego bierzemy tym mniejsze zniekształcenia. https://www.q21.pl/media/products/a5fa03060d29a78404c1bf61e7d2ef37/images/thumbnail/big_PA3s-zz-04.webp?lm=1707233637
  14. Decybel zwany też od czasu 3 części Rojst Panem Kociołkiem:
  15. kajo1971

    Muzyczne Zakupy

    Zamówione dotarły siedzą w uszach oj oj jak to gra no jeszcze pobawić się z dopasowaniem do ucha i tylko muzy słuchać mam nadzieję że to na razie zauroczenie i nie będę pakował stacjonarnych ?
  16. dijx

    Takstar ML750 Recenzja

    Dorzucę swoje trzy grosze, bo mam od kilku miesięcy a jeszcze można je kupić. - dobre słuchawki mobilne - przyzwoicie izolują, gabaryty pozwalają na wygodne noszenie zdjętych na szyi - do jasnych źródeł raczej - mnie trochę góry brakuje, jak również subbasu (ale jestem DT 990pro fanem skrzywionym na całe życie xD) - subiektywnie ładne, a na pewno przykuwają uwagę - muzykalne, nie męczące, przywodzą na myśl leniwy nastrój jazzowego klubu, w którym zawsze snuje się jakaś muzyka i stali bywalcy używam rzadko, ale nie oddam
  17. Tak wiem - kabelek najsłabszy. Dwa lata temu dokładnie z takimi samymi tipsami bawiłem sie nimi. Nadal mam, nadal uważam za dobre pociski
  18. Tak jest. Tanya z tipsami Azla Crystal. Tylko ten kabel mikrofonujący przeszkadza i najlepiej go przypiąć do ubrania.
  19. Perul

    Muzyczne Zakupy

    Ale całkowicie był oskubany, tak jak ja w HyperX Cloud zrobiłem?
  20. Ólafur Arnalds, The Final Chapter🎶
  21. Może melodika BL30 mk3? Teoretycznie nawet BL40 się łapią na budżet, tylko nie wiem, czy potrzeba do 20m2
  22. Sprawdzone i potwierdzone w 100%. Pękają ścieżki na membranie.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności