Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Akustik

Tidal

U mnie to samo. Zarówno na Windows i Mac. Nie ma reguły. Czasami wszystko ok, a są dni gdzie doprowadza do szału.
  3. Baron, można jakieś foty Pani Joasi?
  4. Hej, hej, hej no i co z tymi padami od hm5? Ktoś coś? Ciekawym opinii. 😊 Pozdrawiam
  5. ktoś porównywał qutesta z tymi dual sabre 9038pro, typu lks da004, matrix x sabre bądź gustard x22 pro czy jakoś tak?
  6. Today
  7. Nicodem

Muzyczne Zakupy

Napisz proszę czemu 4 razy do nich wracasz? Jestem bardzo ciekawy czym tak ci podchodzą i też podpadają że mają okres łaski/niełaski Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  8. saudio

All that Jazz

Chyba jeszcze nie było a fajna płytka:
  9. kordal

Fiio BTR-3

Ja po cichu liczę, że jeszcze pojawi się jakiś BTR5 czy coś. Moje marzenie to BTR5, który miałby wyjście zbalansowane
  10. earnam

RME ADI-2 DAC

Dlatego czekam na thx aaa 789 żeby do niego po xlr podpiąć.
  11. wiatrak

Fiio BTR-3

https://thecontraptionist.blog/2019/06/27/advanced-accessport-air-this-is-good/ Konkurencja dla uBTR
  12. Spawn

Muzyczne Zakupy

Przychodzi facet do dyrektora cyrku z kotem i mówi: - Panie, oto kot który mówi. - Na prawdę? No to proszę pokazać jak ten kot mówi. - Proszę bardzo. Kotku, jak się nazywa drobno zmielony węgiel? - Miau.... - A jak brzmi czas przeszły od słowa mieć? - Miau.... Zdenerwowany dyrektor cyrku wywalił faceta z jego kotem na zbity ryj na ulicę. Kotek podnosząc się z jezdni i otrzepują futerko mówi: - Ku**a! Może ja nie wyraźnie mówię?!
  13. Kot jest zrozpaczony. Liczy ile mniej puszek Whiskasa dostanie. Bo to i KXXS i Sony. Ale Sony to chyba taka stara Miłość Michała. A ona nie rdzewieje.
  14. vonBaron

Tidal

Też tak macie czasem że czasem zacina się wam odtwarzanie po kilka razy na danym utworze w aplikacji desktopowej?
  15. Na Clearach testowałem wszystkie pady Dekoni (oprócz tych całych ze skóry) welury, wentylowana skóra i hybrydy (dziwne że nie mają "podróbek" tych oryginalnych padów Clear w ofercie), wspólny mianownik ich to spore ocieplenie przekazu, tonalność została mocno przesunięta w dół, najgorzej wypadły zwykłe welury które mocno ograniczają Cleary i cofają je jeśli chodzi o SQ do modelu Elear. Jeżeli ktoś kupuje Cleary to może sobie odpuścić żonglowanie padami bo IMO te stockowe są najlepsze.
  16. Tak. Miałem Prodigy 7.1 i nie mogłem zwykłą lutownicą tego ruszyć. Z kolei przy za dużej temperaturze mogły się solder pady popsuć.
  17. @Jaworrr teraz chyba najpewniej i w miarę niedrogo to odnowione z Amazonu. Tu znajdziesz odsyłacz do oferty za 103,36 EUR obecnie: http://cyfranek.booklikes.com/post/1914445/odnowiony-kindle-paperwhite-3-taniej-oraz-znizka-20-dla-czlonkow-amazon-prime
  18. Jaro54

Muzyczne Zakupy

@all999 chowaj kota bo go ci zabiorą
  19. Chyba bardziej anormalne jest jednak to, że w ogóle mówi.
  20. bezołowiówką pewnie dla spełnienia 'ekologi'
  21. Kot mówi? Można jakiś kontakt do kota? Numer tel, facebook, insta?
  22. whero

RME ADI-2 DAC

wyjście słuchawkowe ma słabe (jeżeli po nim słuchałeś) - to jest w końcu głównie dac
  23. Jaro54

Muzyczne Zakupy

Bo kot nie jest audiomaniakiem, jemu mysz wystarczy a jak mu się nie chce to ty musz podrzucisz co go interesuje Z drugiej strony ciesz się bo przy jego słuchu to musiałbyś mu Orfeusze kupić
  24. witam, mam problem a dokładnie chciałbym się dowiedzieć gdzie jest poprowadzony sygnał od pinu z włączania. Jak mamy jack od góry pojedyńczy po prawej stronie jest włacznik zasilania, lewy już mam ogarnięty pin ale niewiem gdzie ma być ten prawy.
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy