Skocz do zawartości

lobuz1

Bywalec
  • Postów

    2230
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    102

Ostatnia wygrana lobuz1 w dniu 9 Kwietnia

Użytkownicy przyznają lobuz1 punkty reputacji!

Reputacja

7384 Excellent

3 obserwujących

Dodatkowe

  • odtwarzacz
    SP3000, Hugo2
  • słuchawki
    D8000 Pro LE
  • chcę
    Marzenie spełnione

Ogólne

  • Płeć
    Male
  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Zainteresowania
    audio, noże

Ostatnie wizyty

39275 wyświetleń profilu
  1. Używam stockowych- nie chciało mi się kombinować, ale po tym co piszesz to może wyciągnę z szuflady spiral doty z plusami i bez no i sprawdzę.
  2. Mi nie brakuje- po ciemku nawet wymacam i wiem, do którego ucha aplikować- nie sprawdzam tego. Kwestia przyzwyczajenie. Są tak ukształtowane, że od razu widać która prawa/lewa. Nie da się ich za bardzo odwrotnie włożyć-próbowałem. Gumka musi być z przodu a dupka z tyłu. 😊 Podobnie ma się sprawa z ZE8000.
  3. Jułian Lage to moje granie- mam wszystko na CD i LP. W samochodzie też mam na pendrive- ostatnio słuchane całą drogę do Gdańska i z powrotem .
  4. Myślałem, że rozmawiamy o ATH. Sorry, pomerdało mi się bo deocentore pisał o ich nieprzychylnych recenzjach.
  5. Bez urazy, ale u Ciebie jest spora rotacja, więc mnie to specjalnie nie dziwi 😀. To równo grające, naturalne słuchawki z odpowiednim wypełnieniem, ale klarowne- w sam raz do relaksu i mogą kogoś znudzić jeśli szuka czegoś wyczynowego.
  6. Czyli amazon ściemia. Lubię ATH i one są gdzieś brzmieniowo pomiędzy moimi ZE8000 (które grają z większym wypełnieniem, ciemniej) i AZ80, które są zwiewne, lekkie, nastawione na detal. AT to takie świetnie zbalansowalne brzmieniowo allroundery. Do tego tradycyjnie jak to w tej firmie są wykonane jak milion $. Lubię też ten bajer z lampą UV oraz lustrami, który dezynfekuje gumki po ich użyciu. Mają oprócz dotyku też przyciski fizyczne i możliwość ich szerokiej konfiguracji- pod tym względem są nie do pobicia.
  7. Moje zaraz po zakupie naładowały się, ale później lewa przestała działać. Była połączona, ale nie było dźwięku. Kupiłem w TopHifi, więc bardzo szybko mi je wymienili na nowe. Rozmawiałem z serwisem w Markach i mówili, ze zaczęła u nich działać, ale i tak wymienili.
  8. To oni „tworzą” pod gusta słuchaczy, pod konkretne zamówienie z rynku? Być może taki mamy klimat. Artyści powinni „mieć sztukę w swoich rękach”, tworzyć nowe trendy a za nimi podążają fani a nawet wyznawcy. Jak grali Betleasi to dziewczyny rzucały im swoje majtki, jako wyraz szczerego uwielbienia.😀
  9. Jak już musisz z tym kablem bo nie zagra to może zastosuj jakąś podstawkę pod tel?odstawkę.
  10. A mnie się lżej na duszy zrobiło, że jest nowy, zdolny muzyczny narybek, który potrafi w rurę dmuchnąć jak należy, szarpnąć za druty, rąbnąć w bęben, uderzyć w klawisz ten co potrzeba…czy zawodowo zaśpiewać. Przynajmniej Ci studenci z Wydziału jazzu i muzyki estradowej, których słuchałem wczoraj umią 😀. Może nie jesteśmy skazani na papkę, ten cały szit- plastic fantastic, który nam funduje obecny, lokalny rynek muzyczny, którego gwiazdami jest taki Podsiadło czy Zawiałow.
  11. Po co se taki cygański kabel kupiłeś? Ta wtyczka jest ogromna, ciężka, robi niepotrzebną dźwignię i obciąża gniazdo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności