Skocz do zawartości
PROMOCJA MAJOWA – CIESZMY SIĘ MUZYKĄ Więcej informacji... ×
Roni11

O wszystkim i o niczym.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kogoś interesują takie tematy, to polecam posłuchać 1 i 2 część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem ,że ten projekt juz dawno się  posypał,a tu taka niespodzianka. Całkiem fajny album!:)

Era-Album.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna aplikacja do grania w tle z YT.

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-youtube-music-sound-stream-youtubes-t3399722

Play YouTube video in background

Download YouTube with variety formats: mp3, opus, webm, mp4,...

Search music video easily

Browse trending music videos

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://android.com.pl/artykuly/115448-sciaganie-z-youtube-na-telefon/

Sam artykuł jest , ot jakich wiele. Ale komentarze pod nim, szczególnie  osoby płci żeńskiej (teoretycznie) i g_burza jaką tam wywołała... Zresztą to też nieważne ale uświadamia mi to fakt,że Youtube jest obecnie cholernie ważny dla sporej części młodego społeczeństwa. Co nie do końca rozumiem. Owszem zaglądam tam ale nie oglądam filmów ludzi zwanych yotuberami... Są dla mnie jakąś inną galaktyką. YT to dla mnie muzyka, koncerty, instrukcje obsługi i w zasadzie wsio.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Lord Rayden napisał:

https://android.com.pl/artykuly/115448-sciaganie-z-youtube-na-telefon/

Sam artykuł jest , ot jakich wiele. Ale komentarze pod nim, szczególnie  osoby płci żeńskiej (teoretycznie) i g_burza jaką tam wywołała... Zresztą to też nieważne ale uświadamia mi to fakt,że Youtube jest obecnie cholernie ważny dla sporej części młodego społeczeństwa. Co nie do końca rozumiem. Owszem zaglądam tam ale nie oglądam filmów ludzi zwanych yotuberami... Są dla mnie jakąś inną galaktyką. YT to dla mnie muzyka, koncerty, instrukcje obsługi i w zasadzie wsio.

Chyba piąty komentarz od góry i od razu trzeba komuś dokopać. Nie, kurde, nie można prowadzić merytorycznej, dyskusji opartej na faktach - trzeba od razu walić personalnie (swoją drogą niedługo później wszyscy zapominają od czego się zaczęło).

Wracając do spostrzeżeń: być może całe to zjawisko, o którym napisałeś, wynika z potrzeby akceptacji i chęci pokazania się. To głupie, żeby robić to w ten sposób, wiem. Ale ci ludzie tego nie wiedzą. W kontakcie z internetem działa u nich niemalże magiczny przełącznik. Nagle każdy czuje przypływ mocy i nieudolnie wykazuje się mądrością. Potem wyłącza komputer i idzie spać. Rano trzeba wstać i iść do pracy na taśmie, przy kasie itp. O ile w samych w sobie zawodach nie ma nic złego, to ci ludzie są tak sfrustrowani i źli na swoją pracę, że żyją marzeniami.

Dobra, zbaczam z tematu... specyficzny montaż, gdzie widać perfidne cięcia (np. jak niekryty krytyk). Ludzie szybko się nudzą, pewnie dlatego tak. Szybko chcą skończyć etap edukacjim iść do pracy, zarabiać krocie. Nikt im nie powiedział, że trzeba pokory i cierpliwości.

Rozpisałem się :D .

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze tak byc, a moze to po prostu troll(ka) i specjalnie pisze takie glupoty, zeby wywolywac g.wnoburze

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To też - zależy od portalu. Np. na takich demotywatorach już dawno z połowa kont to trollkonta redakcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio robiłem mały remont na balkonie (pierwszy raz w życiu kładłem płytki) i mordowałem się niemiłosiernie tnąc płytki diaxą - od cięcia cokołów piszczało mi jeszcze w uszach dobre pół godziny. Jednak nadszedł ratunek - wyciągnąłem z szuflady moje niezawodne i nieśmiertelne JVC FRD80 i dało się dalej pracować. Mają zamkniętą metalową konstrukcję, więc ani nie są usmarowane, ani zapylone, a i w czasie cięcia mogłem sobie posłuchać muzyczki :D

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi