Roni11

O wszystkim i o niczym.

Recommended Posts

Siema.

Postanowiłem stworzyć temat, który byłby odpowiednikiem 'najdłuższego' (niektórzy użytkownicy pewnie nie wiedza nawet ze taki temat istnieje/istniał).
Zaleta takiego tematu, jest to ze można w nim porozmawiać na każdy temat, niekoniecznie związany z forum.
Imo nie ma co już reanimować po raz enty 'najdłuższego', ponieważ pewno osoby już dawno go zabiły.

Jeśli któremuś z moderatorów/administratorów temat się nie spodoba, to może przed skasowaniem go mógłby zapytać użytkowników co o nim sądzą.

Pozdrawiam,
Roni.

EDIT:

No to na dobry początek zarzucę linkiem (może ktoś akurat nie widział :P)

Edytowane przez Roni11
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja np mam zatkany kibel i radzę wam drodzy forumowicze - doceniajcie swoje działające kible póki możecie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja np mam zatkany kibel i radzę wam drodzy forumowicze - doceniajcie swoje działające kible póki możecie ;)

Mój działa i ma się świetnie :P

Tak poza tym to BETSY

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@przyjemnego :D korzystaj póki możesz ;)

MrSheep wpisz sobie wreszcie te monster beats by dr dre solo w sygnaturce, bo ciągle się tak chwalisz nimi :D

http://www.poomoc.pl - Aukcje charytatywne - klikając pomagasz! :)

Edytowane przez oblivion

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Phi, podróbka najdłuższego.

Za czasów kiedy Najdłuższy żył... To były czasy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie.

Mój kibel jest w porządku, ale za to okna mam totalnie zasypane śniegiem. Tak jakbym mieszkał w iglo.

Testuję Aweie.

Betsy.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie nazwał bym tego podróbką. To raczej replika. :P

Jeśli klikasz w takie linki to jest fajny przypominacz:

KLIK

Edytowane przez Roni11
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dalej nie rozumiem jak działa system plusów. Dałem dziś jednego plusa. Próbowałem wystawić drugiego i "osiągnąłeś dozwoloną tego dnia".

Wat?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie byliście chyba jeszcze w Śmietniku Cdrinfo. Tam jest dopiero IMPREZA :).

Pozdrawiam fanów cafe latte, Starbucksa, ludzi kochających Wiedeń i muzykę elektroniczną (Berliner Schule).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dalej nie rozumiem jak działa system plusów. Dałem dziś jednego plusa. Próbowałem wystawić drugiego i "osiągnąłeś dozwoloną tego dnia".

Wat?

bo to się nie liczy na podstawie daty - każdy następny plus możesz wystawić dokładnie 24h po wystawieniu poprzedniego. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wat?

Mi się jeszcze nigdy nie pojawiła taka informacja :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To się wyświetla jak przekroczysz limit plusów, a do dyspozycji jest 5 (jeśli nie było zmian) na każde 24godziny. Czyli jakbyś mi teraz wystawił 5 plusów to następne możesz mi wystawić dopiero o tej samej godzinie jutro.

"O wszystkim i o niczym" ten temat to naprawdę niezły pomysł, już się zaczyna rozkręcać na dobre ;)

Edytowane przez oblivion

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale ja dałem tylko jeden :(

Mam upierdliwy syndrom dodatkowych padów. Raz welury, raz skóra - podejmuję decyzję i po dwóch dniach znów zaczynam zmieniać. Kto lubi czyścić welur?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeczytane w eMPIKU :

"Pismo HiFi i Muzyka przyznało Nagrodę Roku 2013 słuchawkom AKG K511. Cena 169 zl. Podobno prawidłowa równowaga tonalna, głęboki bas, neutralna średnica.

Inne wyróżnienia to Panasy RP-HJE120, Philips Shibuya, Bose SIE2, ULTRASONE DJ-1, Beyery Custom One Pro i Sennki HD 598. Jeszcze jedną nagrodę roku zgarnęły Grado RS1000 i Shure SHR-1840..Kolejne wyróżnienia : BW P5, Sennki HD700, AKG K3003i, Denon AH- D600. "

Przy okazji - to taki nasz Twitter ? Liczy się tylko bieżąca strona ? :)

Edytowane przez Lord Rayden

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przeczytane w eMPIKU :

"Pismo HiFi i Muzyka przyznało Nagrodę Roku 2013 słuchawkom AKG K511. Cena 169 zl. Podobno prawidłowa równowaga tonalna, głęboki bas, neutralna średnica.

Inne wyróżnienia to Panasy RP-HJE120, Philips Shibuya, Bose SIE2, ULTRASONE DJ-1, Beyery Custom One Pro i Sennki HD 598. Jeszcze jedną nagrodę roku zgarnęły Grado RS1000 i Shure SHR-1840..Kolejne wyróżnienia : BW P5, Sennki HD700, AKG K3003i, Denon AH- D600. "

Przy okazji - to taki nasz Twitter ? Liczy się tylko bieżąca strona ? :)

Zajrzałem dziś w Empiku. Jak 511 nie zrobiły na mnie wrażenia, to Customy mi się bardzo podobały, więc z częścią się zgadzam.

Ciekawe, że HiFi i Muzyka próbują być jednocześnie dla ludu i dla audiofilów ;)

Edytowane przez maciux

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie nazwał bym tego podróbką. To raczej replika. :P

Jeśli klikasz w takie linki to jest fajny przypominacz:

KLIK

Ciekawe, tylko widzę, że to działa jedynie z przeglądarką chrome. Można jeszcze wchodzić na http://humanitarni.pl i kliknać na "AUTOMAT" to się otwierają od razu wszystkie strony pomocy jednocześnie.

Przeczytane w eMPIKU :

Zalatuje mi to komerchą ;) Lepszy byłby forumowy plebiscyt roku na słuchawki i inne sprzęty audio, czyli głosowanie forumowiczy, najlepiej z nagrodami od naszego ukochanego forum :P ...Tak wiem.., ale pomarzyć można :D

Edytowane przez oblivion
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@maciux : Customy znam tylko z opinii jednego z forumowiczow oraz Twojej recenzji. Jakoś tak wychodzi, że niekoniecznie warto zmieniać DT770 PRO NA Custom One.

@oblivion : To jest po prostu jedno z pism audio. One lubią rankingi. Strasznie dużo dali wyróżnień.

Edytowane przez Lord Rayden

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@maciux : Customy znam tylko z opinii jednego z forumowiczow oraz Twojej recenzji. Jakoś tak wychodzi, że niekoniecznie warto zmieniać DT770 PRO NA Custom One.

Tak też czytałem na Head Fi, szkoda, że nie mogłem porównać :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niedługo do UK na tydzień jadę, mam nadzieję, że jakieś fajne słuchaweczki w żenująco niskich cenach będą :D (kiedyś wyrwałem HD650 za 50 funtów :P)

Edytowane przez MrSheep

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@oblivion : To jest po prostu jedno z pism audio. One lubią rankingi. Strasznie dużo dali wyróżnień.

Nie orientuję się za bardzo w prasie Audio. Oni i tak są chyba najbardziej konsumenccy? Czy jest coś mniej hajendowego?

MrSheep: Przywieź kilka tych HD 650 jak za tyle będą :P

Edytowane przez maciux

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta