Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Onkyo ES-HF300


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

onkyo-logo.jpg



ES-HF300

onkyo-headphones-audiophile-es-hf300-fc3

Na tegoroczny CES Onkyo, jak widać, zaprezentowało słuchawki. Model ES-HF300, który bardzo przypomina mi AKG K550. Z tym że, Onkyo są słuchawkami nausznymi. I z odpinanym kablem, miedź beztlenowa 6N, pozłocone wtyki i opakowane w przezroczysty elastometr.


Sam kabelek:
onkyo-headphones-audiophile-es-hf300-fc3

The headphones themselves offer a folding design and are closed back, with 40mm titanium drivers. Ported bass sub-chambers are said to offer a "muscular bottom-end response" and we'd expect them to be great performers, given Onkyo's heritage.


Tyle o dźwięku mówi Onkyo, czyli jest to bardzo basowa konstrukcja. W mojej głowie powstała myśl: "czy może być to duchowy następca AKG K618DJ?". Zobaczymy, albo i nie. Przeprowadziłem przed chwilą rozmowę z polski dystrybutorem Onkyo. Niestety, nic dostali od producenta odnośnie słuchawek. Nawet był zdziwiony iż posiadam takie informacje. A posiadam (mam małe elfy co mi podrzucają info). ;)
Pan zajmujący się marką Onkyo u nas, poinformował mnie natomiast że postara się czegoś dowiedzieć w przeciągu tygodnia odnośnie tego modelu. I ewentualnie, udostępnić go na testy (jeśli coś dostaną).
Czyli na opinię odnośnie dźwięku, poczytamy dopiero na angielskojęzycznych stronach.

onkyo-headphones-audiophile-es-hf300-fc3
onkyo-headphones-audiophile-es-hf300-fc3
onkyo-headphones-audiophile-es-hf300-fc3


Danych technicznych jeszcze nigdzie nie ma. Jak gdzieś je dorwę to dokleję. Aktualna proponowana cena to £179.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za wyszukanie tych słuchawek :)

Całkiem fajny design i odłączany kabel do każdej muszli, to mi się podoba. "Muscular bottom-end response" byle by nie była to konkurencja dla beatsów :D

PS. Chyba powinno być 179 dolarów, a nie funtów.

 

Poza tym nadmienię z tego co wyczytałem, że będzie też wersja ES-FC300 z kablem zwyklejszym, w cenie 149$

"Two closed-back on-ear models will be first to hit stores—the ES-HF300, which features a audiophile-grade cable, and the ES-FC300, packaged with a tangle-free elastomer cable." Ponadto jeszcze wypuszczą jakieś iemy.

źródło: http://www.audioholics.com/reviews/speakers/headphones/onkyo-es-hf300-es-fc300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności