Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki/wzmacniacz/źródło/DAC_pomoc w wyborze !


centurion87

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedź !

Ogólnie dzięki wszystkim - dużo pomocnych informacji uzyskałem :) A początkowo pesymistycznie założyłem, że kolejny temat w stylu co kupić będzie wisiał i dyndał na forum bez żadnej odpowiedzi :P

----

 

Prodigy Cube - bardzo mi się spodobała możliwość wymiany opampa, łatwa sprawa i dużo możliwości :)

 

 

poczytałem o k550, dużo osób pisze, że są łatwe do rozgrzania na przenośnych odtwarzaczach (w sensie, że nie potrzebują dużo, żeby pokazać na co je stac), z drugiej strony pojawiają się opinie, że najlepiej współgrają z ipodami - jakie macie tutaj pomysły ? Co można "dobrać" do k550 żeby to razem ładnie zagrało, jakies konkretne modele ipodów ? może jakaś fajna konkurencja dla ipoda ?

 

Spotkałem się też z opiniami, że te słuchawki lepiej prezentują się podłączone do dobrego przenośnego playera niż podpięte do wzmaka ? więc pojawia się pytanie - czy lepiej dobrać coś w stylu prodigy cube (+ew. w przyszłości jakiś amp) czy dobry mp3player pod te akg ? (sprzętu będę używał w domu) Z perspektywy dalszych upgrade'ów DAC/wzmak wydaje mi się bardziej "rozwojowy" tylko czy przy tych słuchawkach warto wydawać na to sałatę ? :)

 

Macie jakieś sugestie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K550 po prostu nie potrzebują dużo mocy, żeby dobrze zagrały - dlatego sytuacja, że zgrają się brzmieniowo lepiej z jakimś dobrym playerem niż danym sprzętem stacjonarnym może się zdarzyć - ale na pewno warto pokombinować jak chce się z nich jak najwięcej wycisnąć, myślę, że bravo v2 byłoby niezłe.

W recenzje K550 http://forum.mp3store.pl/topic/86215-akg-k550-made-by-prc/ jest nieco na temat playerów , z tego co pamiętam na kilku pierwszych stronach i na kilku ostatnich będzie nieco informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności