Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zmiana pałąka w Denon AH-D1100 - Peltor Optime III


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zrobić coś podobnego z moimi denonkami jak tu:

http://forum.mp3store.pl/topic/89951-microlab-k860-modyfikacja-palaka/

zrobił Andrewek :)

 

Ma ktoś pomysł jak estetyczniej (kołki rozporowe :\ ) to zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można użyć do tego np długopisu. Ja już nawet dobrałem odpowiedni do microlabów, ale jakoś nie mam czasu go pociąć, z tym, że mam inny pałąk choć podobnie "działający".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na lepszy pomysł.

Odetnę te czerwone kołeczki od Peltorów, przewiercę malutkim wiertłem i zamocuję na dopasowane wielkościowo wkręty :D

Nie można chyba już zrobić tego lepiej, a i czerwone dodatki pasować będą :)

Jedyny problem będę maił z rozłożeniem słuchawek, bo nie mam pomysłu jak to zrobić, a w necie instrukcji nie znalazłem :\

No nic, na razie czekam na Peltory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pałąk przyjdzie to chyba poradnik cały zrobię :D

Z tego co pamiętam masz połamany pałąk?

 

Zastanawiam się, czy potem jeszcze takiego pałąka nie przetestować :Dhttp://allegro.pl/nauszniki-sluchawki-ochronne-dla-dzieci-i2847167879.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekam na wymiary od gościa :D

Ale spoko najpierw będę używał z tym od Peltor Optime II (już w drodze) a potem mogę kiedyś znaleźć inny wymienny pałąk jakby ten nie zaprasował :D

Ten dziecięcy fajny, bo duża ilość pianki na styku z głową :D

 

Widzę, że większa ilość osób miała problemy ze skrzypiącym pałąkiem w D1100 (dostałem PMki) tym bardziej zmobilizuje mnie to do zrobienia poradnika.

Dodam, ze proces w pełni odwracalny jakby ktoś chciał później sprzedać z oryginalnym pałąkiem, bo nie wkręcam się w plastik, a w kawałek drewna, który podkładam od wewnątrz :D

Idealną ilością wydaje się być patyczek po lodzie :D

Na razie kończę temat, bo puki nie będę miał wszystkiego nikomu nie pomogę, a widzę, że już sypią się minusy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dodam od siebie, że strasznie głowę ściska (nie wiem czy nie bardziej od nowych Brainwavz HM5) - ja bym go rozgiął jakbym miał dłużej używać ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 28.07.2017 o 19:45, jacekpom napisał:

Jeśli ktoś by chciał moge wydrukować na drukarce 3D pałąk do AH-D1100 czarny lub szary 

Cały pałąk, czy te widełki, które się łamią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności