Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Monster Beats, bardz oprosze o odp.


oGy-o_o

Rekomendowane odpowiedzi

To mylnie sugeruje, że możemy mieć do czynienia z podróbkami - "ten sam dźwięk", to nie to samo co "oryginały". Proponowałbym raczej "Kupuj za 70 zł, bo w sklepie normalnie zapłaciłbyś 1000 zł, a to wersja na rynek azjatycki i dlatego taniej".

 

A osobiście powoli myślę nad zakupem tych "JVC":

http://www.priceangels.com/3-5mm-Jack-Adjustable-Headphone-Earphone-Headset-for-MP3-Cell-Phone-iPhone-iPad-Black--s396617.html

Ewentualnie "Pionki":

http://www.priceangels.com/3-5mm-Jack-Adjustable-Headphone-Earphone-Headset-for-MP3-Cell-Phone-Computer-Black--s652456.html

Mogą być fajne budy do jakichś dobrych przetworników. Pady wyglądają w porządku, a metal w pałąku powinien zapewnić przyzwoitą wygodę oraz wytrzymałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje coraz ciekawsze :D

 

Niech ktoś założy temat "tanie chińskie słuchawki do lansu (czyt. podróbki monsterbeats są za mało oryginalne)" :lol:

 

Jakie to szablonowe... kupować playera apple i do tego słuchawki monstera...

 

To tak jakby miss piękności odziać w kolorowy worek na kartofle.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki (niekoniecznie Beatsów) naprawdę się przydają - sam tak reanimowałem dwie pary starych Kossów z rozwalonymi pałąkami (oraz jedną pękniętą muszlą) i przyzwoitymi driverami :)

Tylko niekoniecznie dobrze wybrałem źródło podróbek, bo nikt na te słuchawki nie zwróci uwagi, więc z lansu nic nie wyjdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majory jak na swoją cenę są na pewno za drogie (a przynajmniej tak twierdzą internety), ale lepsze to już niż Beatsy... Pytanie dlaczego muszą być markowe...

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jednak frajerstwo i głupota je kupować. Wydawać niemałe pieniądze by się polansować podrabianymi słuchawkami, które brzmią jak kupa? Takie rzeczy powinno się leczyć a nie pochwalać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "inteligent" -_-

 

Nikt nie odróżni czy masz oryginał czy podróbę, weź jakieś najtańsze podróbki

to co wciskacie ze te z allegro podróbki ...... :woot: jak "nikt nie odróżni "

 

Bo chodzi o to, że nie rozpozna podróbek przeciętny przechodzień/kumpel, osób, które są w stanie odróżnić podróbki od oryginałów nie jest dużo, ale jeżeli już mają taką wiedzę w zakresie audio to i tak i tak Cię wyśmieją, bo Beatsy są po prostu słabe.

 

Edit: Inszy mnie wyprzedził :<<

Edytowane przez Szalone Mango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, muszę posłuchać tych Beatsów, one nie mogą być tak słabe, kosztując tak dużo...

Słuchałem w MM i na "ichnim" źródle wytrzymałem kilka sekund. Po podłączeniu toucha- kilkanaście. Myślałem, że bas rozwali mi łeb, a reszty w ogóle nie było słychać. Wyłącznie bas i to kiepskiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności