Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Monster Beats, bardz oprosze o odp.


oGy-o_o

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak chcesz fajne pady to zainteresuj się słuchawkami marki "Gwiazda Mix Style"

 

http://allegro.pl/sl...2797516880.html

A tak serio to macałeś je? I wiesz jaką mniej więcej mają średnicę? Bo brakuje mi padów do ortodynamików jakie właśnie do mnie idą i szukam czegoś w niskiej cenie na początek. Później pewnie dobiorę jakieś od Senków czy AKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja:

  • Przetwornik: 40 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 22 kHz
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Czułość: 110 dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 100 mW
  • Złącze: 3.5 mm
  • Przewód: 1.4 m
  • Kolor: CZARNY, NIEBIESKI,RÓŻOWY,ZIELONY

Chyba się skuszę <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak chcesz fajne pady to zainteresuj się słuchawkami marki "Gwiazda Mix Style"

 

http://allegro.pl/sl...2797516880.html

A tak serio to macałeś je? I wiesz jaką mniej więcej mają średnicę? Bo brakuje mi padów do ortodynamików jakie właśnie do mnie idą i szukam czegoś w niskiej cenie na początek. Później pewnie dobiorę jakieś od Senków czy AKG.

 

Inszy...proszę cię ..... podejrzewałeś mnie oto w ogóle ? Ale tak na marginesie to pewien wieśniak ode mnie z grupy ma takie same podłączone do Iphona 4.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałbym nie podejrzewać? W poszukiwaniu tanich padów byłem ostatnio w chińskim markecie i oglądałem słuchawki których normalnie kijem bym nie ruszył :D

Niestety sama beznadziejna cerata :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę jeszcze polecić słuchawki marki "STEREO MP3 LED USB AEG 4220"

 

http://allegro.pl/sl...2821899481.html

 

Mam takie w domu ale Manty i za 5zł były, i maja mikrofon nawet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, to teraz napisz czego słuchasz, jaki masz budzet i z czego odtwarzasz, a my moze pomozemy.

 

Słucham głównie Rocka i Metalu tak jak wcześniej wspominałem, Bluesem również nie pogardzę z zespołów to : Led Zeppelin,Pantera,Metallica,Pink Floyd ogólnie słucham dużo urozmaiconej muzyki np. raz sobie puszczę Doorsów a raz leci Polski punk np. Ksu czy Dezerter. Jestem kapryśny jeżeli chodzi o gatunki zależy od dnia i samopoczucia : D. Budżet to 250zł dodam jeszcze że mam Kręcone Blond loki (obecnie afro w skali 1-5 daje 3) jeżeli miało by to wpłynąć na to jaki rozmiar słuchawek miałbym wybrać : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo ;)

http://allegro.pl/sl...2808357098.html

 

Kari, serio do takiej muzy chciałeś Beatsy?! Pomyśl raczej nad Fostexami TH-7 (minimalnie ponad budżet).

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być:

naukowcy z nowego dworu mazowieckiego po wielu sekundach badań odkryli że podrobione słuchawki monster beats są tańsze i lepsze od oryginałów dlatego że są lepsze i tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedawcy wcześniej wiadomość

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego pańskie słuchawki są takie tanie przecież nowe kosztują ponad 700zł ...

 

Jego odpowiedź:

poniewaz pracowalem w ispocie i posiadam je prosto od krajowego dystyrbutora na siec

 

Haha rozśmieszył mnie nieco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności