Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Monster Beats, bardz oprosze o odp.


oGy-o_o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym sobie kupic słuchawki monster beats w przystępnej cenie, prosze o odp czy te oto słuchawki są oryginalne.

Chciałbym dodac , że zależy mi bardziej na wygladzie i tzw. lansie ;p

Prosze o szybką odpowiedz bo sluchawki zamawiam w poniedzialek.

http://allegro.pl/monster-beats-solo-hd-nw-gw-kol-jedyne-w-pl-poz-i2854602066.html

http://allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre-solo-hd-wysylka-z-polski-i2847975696.html - te wydają mi się oryginalne ;d.

http://allegro.pl/monster-beats-dr-dre-solo-hd-wysylka-z-polski-24h-i2854056999.html

 

Jeżeli żadne z tych słuchawek nie są oryginalne, prosze o podanie jakis oryginalnych w przystepnej cenie , lub powiedziec jaka z nich to najlepsza "podróbka" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne nie są oryginalne. Oryginalne masz w iStore, Media Markt i oczywiscie w mp3store.pl

 

Sa tez w kilku innych miejsca, ale na allegro powyzej 1000 dla studio i 800 dla solo.

 

Jesli chcesz byc "Beats Audio owner lookalike" to bierz najtansze. Tylko DAPa nie podlaczaj bo słuch zniszczysz i bedzie Ci go brakowało tak jak zębów na starość.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoznać jest dziecinnie łatwo - cena :) ale oryginały grają równie kiepsko jak podróbki, stąd są tak szeroko podrabiane (g..no łątwo podrobić)

 

Oryginalne Monstery do 200 ? Tylko z zestawów Htc Sensation Beats :)

Poza tym to tylko inne firmy wchodzą w grę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oto czy łatwo będzie po nich rozpoznać kolegom czy nie są oryginalne , a z tą ceną to chodziło ogolnie o jakies słuchawki. Przed chwila napisalem do sprzedawcy ktory sprzedawał betasy za 250 ze sprawa czy sa w 100 % oryginalne i czy posiadaja numer seryjny. Napisał mi że część idzie na rynek oficjalny a część na rynek wschodni dlatego są takie tanie i że nie posiadają numerów seryjnych ale to tylko różnica naklejki i że model solo hd z 2012 roku nie posiada wogole takiego numeru czy to prawda ;D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak abstrahując od tematu:

 

Żyjemy w ciekawych czasach, w których liczy się lans i posiadanie modnych gadżetów, filozofia typu: jesteś nikim jak nie masz Monster Beatsów jest IMO śmieszna, no ale co kto woli. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę oGy-o_o, ale naprawdę wartościowym człowiekiem można być ze względu na umiejętności/talent/wiedzę itp, a nie ze względu na posiadany sprzęt.

 

Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do wątku. Co sądzicie o tych http://allegro.pl/monster-beats-solo-hd-nw-gw-kol-jedyne-w-pl-poz-i2854602066.html Sprzedawca zapewnia że są oryginalne po za tym komentarze 100% pozytywne z treścią : Słuchawki 100% ORYGINALNE polecam sprzedawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze Ci napisac do niego na email, GG czy słuchawki są napewno w 100% oryginalne i czy posiadają numer seryjny. Pozdrowienia ;d

Tak pozatym tez chcem je kupic napisz mi tu lub na GG 21835813 , jak sie dowiesz cos o nich bardzo bym cie prosil ;D

Edytowane przez oGy-o_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności