Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacz Clip +, SL HD661


Prif2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

myślę o kupnie wzmacniacza przenośnego do zestawu Sansa Clip+ i Superlux HD 661. Spotkałem się opiniami twierdzącymi, że choć słuchawki poprawnie grają z dziurki odtwarzacza to pazur pokazują dopiero ze wzmacniaczem. Przeszukując forum znalazłem także opinię zupełnie przeciwną ( http://forum.mp3stor...do-hd661-150zl/ linkami do postów popierających pierwszą tezę nie dysponuje i w tej chwili brakuje czasu żeby szukać. mea culpa, zapomniałem zanotować gdzieś. ). Rozwieje ktoś wątpliwości? Inwestować w amp czy nie? Jeśli wzmacniacz może uprzyjemnić słuchanie muzyki w zauważalny sposób to jaki model wybrać? Do wydania mam maksymalnie 200 złotych, choć wydaje mi się, że wydanie większej kwoty na wzmacniacz niż na słuchawki czy odtwarzacz to przerost formy nad treścią, tak więc proszę o propozycje do 150 zł chyba, że warto dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawek nie chciałbym wymieniać, po zmianie ustawień eq w Clipie + [rockboxed] jest bardzo przyjemnie, ale jeśli może być lepiej... Jak to w końcu jest? "SL prawda potrzebują trochę, mocy, ale dobrze grają już ze zwykłej dziurki", czyli wzmacniacz np: Fiio E06 zmieniałby jedynie poziom głośności, tak? To nie dział do tego, ale mógłbyś rzucić pozycją, dwiema ostatecznie ośmioma : ] słuchawek zamkniętych portable grających "tak samo tylko lepiej"( ewentualnie z większą ilością basu, ale niewiele) ? trochę poczytam, jeśli będą ku temu warunki to postaram się przesłuchać wtedy podane modele, może akurat trafisz w mój gust i już zupełnie wybijesz mi z głowy pomysł wyrzucania kasy na ampa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może sam poszukasz tych lepszych słuchawek - całe forum o tym jest :)

 

Sorry chłopie ale masz wielkiego lenia i chcesz by ktoś podał Ci coś na tacy.

 

E6 czasem pomaga czasem nie, czasem pomoże ale w nieopłacalny sposób. W przypadku HD661 tak właśnie jest - nie wniesie ich na kolejny poziom, zmiany będą subtelne, ale będą. Wydasz na to 90-150zł? Ja bym wolał dołożyć do słuchawek (a miałem E6 i HD661) i to Ci poradziłem. Rusz głową i wyciągnij z tego wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności