Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z iriver E300


SzymQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z mp4 iriver e300 . Po podłączeniu urządzenia do mojego laptopa ( Win 7 ) na urządzeniu dostępne są 2 opcje- odtwarzania i ładowania lub samego ładowania. Brakuje opcji wymiany danych. Po podłączeniu do komputera, mp4 się ładuje ale komputer nie widzi urządzenia przez co wgrywanie muzyki jest niemożliwe. Niestety mimo tego, że problem ten wystąpił u kilku osób na forach internetowych nikt nie podał sposobu na rozwiązanie tego problemu dlatego proszę o pomoc. Podłączałem mp 4 do różnych wejść USB przy dwóch laptopach oraz do komputera z win XP wiec jest to ewidentnie wina mp4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest tak, że jest albo

 

A - ładowanie + odtwarzanie - odtwarzacz zachowuje panowanie nad pamięcią, albo

B - samo ładowanie - ale wtedy widać go jako dysk przenośny w Moim Komputerze (czy jak się to u ciebie nazywa)?

Wybierz samo ładowanie i spójrz, czy wykrywa go jako dysk...

 

Mam inny odtwarzacz, ale u mnie jest właśnie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie występuje inny problem. Podłączenie następuje poprawnie, komputer (vista) widzi zarówno e300 jak i jego zewnętrzną kartę pamięci o pojemności 8 gb poprawnie. Można kopiować pliki do urządzenia, oraz na kartę po prostu je przeciągając z komputera. Po odłączeniu usb otrzymuję komunikat że baza danych jest na nowo aktualizowana, ale po ukończeniu tej czynności e300 widzi tylko muzykę ze swojej wewnętrznej pamięci, natomiast nie widnieje w bazie danych muzyka z karty zewnętrznej. Można co prawda wejść przez punkt menu: "Lista katalogów" do pamięci zewnętrznej i w ten sposób odtworzyć muzykę, ale przecież nie o to chodzi (bo baza tagów mp3 nie zawiera danych z karty, więc jest to tylko "proteza")

W sieci nie znalazłem informacji jak rozwiązać ten problem. Firmware 1.10 ( czyli jak melduje iriver plus 4 ) - najnowszy.

Co ciekawe, przez iriver plus 4 nie mogę wybrać karty zewnętrznej. Program jej nie widzi (ale widzi zarówno explorer, jak i windows media player).

Powstrzymam się na razie przed dalszymi wypowiedziami na temat e300, bo mam jeszcze nadzieję, że ktoś zna rozwiązanie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności