Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dobre słuchawki basowe z gwarancją!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Zacznę może od tego, iż miałem już wieleeeee słuchawek i każde mi się psuły, mianowicie "przerywał się kabel" w okolicach jacka po 3 miesiącach, i sluchawki po prostu były do wyrzucenia( nie wiem czy to ja źle użytkuje takowe akcesorium, czy też może mam po prostu pecha). Szukam słuchawek, które będą posiadać gwarancje na takową wadę. Oczekuję od słuchawek mocnego, czystego basu; jakości dźwięku i dużo DB. Najbardziej przypadły mi do gustu ajays two i skullcandy titan. Myśle nad kupnem ajays two w sklepie morele.net lub empiku ( te sklepy oferują gwarancje door to door ). Pytanie tylko czy uwzględnią gwarancje z wyżej wspomnianą wadą, jeżeli takowa nastąpi. Jeżeli możecie mi polecić jakieś jeszcze inne słuchawki, to jestem otwarty na propozycje :)

Edytowane przez Johnnyjonjc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze Sound Magic nie ma problemu z gwarancja a ich najmocniejsze słuchawki pod względem solidność/ jakość to e10

i naprawde pieknie graja jak na 150zł . ale tam Ci moze zabraknac basu dlatego polece MEE m9 albo od brainwavz "bassowe modele"

 

pozdro

Edytowane przez rzejmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pawian, ale mniejsze firmy, jak Brainwavz powinny uwzględnić gwarkę. Możesz się o to spytać. Na pewno Xears. Ewentualnie meelectronics mają mniejsze problemy z jackami niż inne słu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które MEElectronics mają najpotężniejszy bas, przy tym grają w miare ładnie i i głośno?.

A co do gwarancji, to czy uwzględnią tą gwarancję, zależy chyba od sklepu gdzie kupie słuchawki, a nie od producenta słuchawek. Przynajmniej tak mi się wydaje :)

Edytowane przez Johnnyjonjc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z czasem w Mee kabel może stwardnieć, ale nie tak szybko i nie każdemu. Ogólnie małe słuchawki muszą jeszcze trochę poczekać na na prawdę trwałe kable". Stwardnieć?. Nigdy nie spotkałem się z określeniem, że kable twardnieją. O co chodzi? ( Domoślam się, że im twardsze, to tym bardziej "kruchliwe"), ale dla czego One twardnieją?.

 

Chyba wezmę te Mee SP51. Czy ktoś się orientuje jak jest z tą gwarancją w ich przypadku?

 

Jays Two są basowe, miałem z nimi taki problem, że przerywał jack i wymienili bez problemu na nowe. ;)

A w którym sklepie kupiłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mee jest dokładnie tak jak mówisz Nie wiem czemu tak się dzieje. Może to od potu, lub słońca. Moje mają już ponad rok i trzymają się dobrze. W wypadku doków jest tak, że jeśli chcesz, żeby Ci żyły na prawdę długo to musisz się z nimi delikatnie obchodzić. Ja kiedyś używałem np małego odtwarzacza, który wieszałem na szyi - wtedy nie miałem żadnych problemów z kablami. Jak używam z telefonem z kieszeni, to już jest gorzej.

Warto też dodać, że jeśli nie daj boże odmówią Ci gwarancji, to wszystko można naprawić. Na forum są ludzie, którzy wymieniają kable w małych słu na nowe.

 

Sonus - potwierdzam, bardzo dobry sklep. Wypada wcześniej się spytać. Zwłaszcza, że a-jays jest dostepne w starej wersji, ktora sie psuła błyskawicznie i w nowej, którą poprawili pod tym kątem.

Inna opcja - Brainwavz M2. Nie znam warunków gwarancji, ale to chyba dlatego, że nie słyszałem jeszcze o zepsutych egzemplarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mogą być po prostu Koss Porta Pro (dozywotnia gwarancja)? Zauważyłem, że jakoś ostatnio rzadko ktokolwiek poleca KPP - czyzby były już passe? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info!. A w SonusMobile na jaki okres czasu jest gwarancja, bo ja jakoś się tego nie umiem doszukać?.

Gwarancja jest na dwa lata.

Sonus - potwierdzam, bardzo dobry sklep. Wypada wcześniej się spytać. Zwłaszcza, że a-jays jest dostepne w starej wersji, ktora sie psuła błyskawicznie i w nowej, którą poprawili pod tym kątem.

Inna opcja - Brainwavz M2. Nie znam warunków gwarancji, ale to chyba dlatego, że nie słyszałem jeszcze o zepsutych egzemplarzach.

Teraz mają już nową wersję z kątowym wtykiem, a stare nie były aż takie złe. Półtora roku pograły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z kątowym wtykiem ajaysy i się zepsuły, ale wiele zawdzięczam telefonowi, gdyż miał wyjśćie z boku, i czesto odzierały o spodnie jackiem, co nie zmienia faktu, że działały mi jakieś 2-3 mechy. Ogólnie uważam, że temat do zamknięcia. Zastanawiam się po między Mee SP51, a tymi Ajaysami two. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc, udzielanie się w temacie i dobre chęci. Jestem Wam bardzo wdźięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, dzisiaj zamówiłem http://www.morele.net/sluchawki-soundmagic-e10-czarno-czerwone-411449/ i dokupiłem sobie roczną gwarancje = 2 latka door to door. Same superlatywy słyszałem co do tych słuchawek, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę. W morele.net powinni uwzględniać gwarancje na kabel/jack jak wyżej była mowa, nie?

Edytowane przez Johnnyjonjc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności