Skocz do zawartości
piotrus-g

Przed-świąteczna promocja Custom Ear Tips -50zł od oficjalnej ceny &#3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Co powiecie na promocję na Custom-Art'owe Ear Tipsy?

129zł* za nakładki do dowolnych słuchawek dokanałowych!

Nakładki wykonywane są na podstawie wycisku ucha nabywcy (gdzie i jak wykonać wyciski tutaj). Tipsy wykonane są w biomedycznym silikonie powlekanym specjalnym antybakteryjnym lakierem.

Promocja obejmuje maksymalnie 6 kompletów tipsów i trwa do momentu zgłoszenia się 6 osób, które (faktycznie) zakupią tipsy Custom Art, ale nie dłużej niż do 12.12.12r. :)

Dotychczasowe realizacje znajdziecie tu: http://www.facebook....97732369&type=3

Czas wykonania ok 2tyg od dostarczenia wycisków

*Podstawowa cena obejmuje tylko kolor przezroczysty, nie dotyczy nakładek na słuchawki Westone. Pozostałe kolory w silikonie dostępne w normalnej cenie 179zł brutto. Cena obejmuje standardową 30dniową gwarancję refitu. Bez kosztów wysyłki (10zł).

Edytowane przez piotrus-g
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pierwszy :) tylko ze jeszcze nie wybrałem IEMów :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kusicie, kusicie. Zawsze zastanawiałem się nad customami i teraz są bardziej przyziemne. Tylko czy opłaca się do aktualnych t-jays three które mi leżą idealnie w uchu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czy opłaca się do aktualnych t-jays three które mi leżą idealnie w uchu ?

To czy się opłaca to już zostawię Tobie do rozstrzygnięcia. Jeśli (z tego co pamiętam) t-jays mają tulejkę T400 to tipsy będą pasowały także na inne słuchawki z taką tulejką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

T200 jest w dużej mierze kompatybilna z T400 (przynajmniej z punktu widzenia Comply)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piotrek puki nie znajde dla siebie IEMów raczej nie wezme tipsów, szkoda bo tyle o nich myslałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to chyba w takim razie ja jestem pierwszy :) jeżeli da się do a-jays one+ (ale z postów powyższych to wnioskuję że się da)

Jak wygląda sprawa od strony organizacyjnej?

Wycisków jeszcze nie mam, mam zamiar je zrobić w tym lub przyszłym tygodniu.

Edytowane przez kriis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh, szkoda że jeszcze nie wiem na jakie słuchawki, bo bym zamawiał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Promocję robisz tylko na tipsy silikonowe? Mnie by interesowały akryle do Shure.

Tylko silikony, a do shure których?

Eh, szkoda że jeszcze nie wiem na jakie słuchawki, bo bym zamawiał :)

Jeśli masz słuchawki z tulejką T400 to raczej tipsy będą pasować do wszystkiego, co masz w sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Promocję robisz tylko na tipsy silikonowe? Mnie by interesowały akryle do Shure.

Tylko silikony, a do shure których?

Do SE315.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piotrus ja tez jestem wstepnie zainteresowany do Audeo. W przyszlym tygodniu wracam z delegacji. Chcialbym zrobic odlew ucha na slasku masz jakis namiar na audiologa, ktory to moze u Nas robic ? Co do koloru to na pw Ci napisze. Czekam na jakies informacje.

Wyslane z mojego Blackberry 9900.

Piotrus ja tez jestem wstepnie zainteresowany do Audeo. W przyszlym tygodniu wracam z delegacji. Chcialbym zrobic odlew ucha na slasku masz jakis namiar na audiologa, ktory to moze u Nas robic ? Bo na liscie nic nie ma ze slaska, sam tez jeszcze poszukam I popytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piotrus ja tez jestem wstepnie zainteresowany do Audeo. W przyszlym tygodniu wracam z delegacji. Chcialbym zrobic odlew ucha na slasku masz jakis namiar na audiologa, ktory to moze u Nas robic ? Co do koloru to na pw Ci napisze. Czekam na jakies informacje.

Piotrus ja tez jestem wstepnie zainteresowany do Audeo. W przyszlym tygodniu wracam z delegacji. Chcialbym zrobic odlew ucha na slasku masz jakis namiar na audiologa, ktory to moze u Nas robic ? Bo na liscie nic nie ma ze slaska, sam tez jeszcze poszukam I popytam.

W promocji są tylko przezroczyste.

http://forum.mp3store.pl/topic/91566-gdzie-robic-wyciski-ucha-lista-punktow/ tu masz temat o wyciskach. Śląsk jest dość duży, więc fajnie by było gdybyś się określił co do dzielnicy miasta w której jest Ci najwygodniej zrobić i wtedy coś znajdziemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Katowice moje miasto ;), wydaje mi się że jest tez Medicus u Nas ale nie jestem pewien.

Edytowane przez iPit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety to co jest w sygnaturce niekoniecznie zostanie ze mną na dłużej ;) Ale i tak kiedyś zgłoszę się po parę Twoich tipsów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jeszcze aktualne to biorę parę do audeo. Do kiedy muszę wysłać wyciski? W Krakowie tylko Fonmed robi?

Do 12.12. Daj znać na PM jakie okolice Krakowa Cię interesują to coś poszukam, ale z tego co pamiętam to właśnie Fonmed miał najtaniej i stwarzał najmniej problemów ze wszystkich (a dzwoniłem do kilku)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcą za to 50 zł. Chciałem wiedzieć czy nie ma tańszej konkurencji bo trochę to jednak winduje koszty całych customów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim za skorzystanie z promocji! :)i zapraszam w przyszłym roku na kolejne promocje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapraszam w przyszłym roku na kolejne promocje :)

rozumiem, że wtedy to już na custom iems...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha! mam nadzieję że z uniwersalnymi na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha! mam nadzieję że z uniwersalnymi na pewno :)

No to trzymam za słowo, byle z małą tulejką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi