Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon X5L 30GB


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/iaudio-cowon-x5l-30gb-rarytas-mega-zestaw-i2770921712.html

 

Czy ten sprzęt jest tyle wart ile za niego chce sprzedawca ? To jakiś rarytas czy po prostu stary grat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobry i ceniony odtwarzacz. Może nie najnowszy ale mówienie o nim stary grat to jednak przesada :D

Wprawdzie to model z lepszą - mocniejszą - baterią i dość dobrze wyposażony zestaw, jednak chyba nie jest wart ceny, którą chce za niego otrzymać sprzedający.

 

Towar jest tyle wart, za ile nabywcy chcą go kupić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie uważam, że do kilkuletniego sprzętu jakby dobrze nie grał (a ten ponoć gra nieźle, zresztą starszy sprzęt ma to coś w brzmieniu - patrząc na irivery wiesz o czym mówię) należy ze względu na dysk i baterię podchodzić ostrożnie

no chyba, że to naprawdę jakaś okazja cenowa i masz chęć spróbować czegoś nowego:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie uważam, że do kilkuletniego sprzętu jakby dobrze nie grał (a ten ponoć gra nieźle, zresztą starszy sprzęt ma to coś w brzmieniu - patrząc na irivery wiesz o czym mówię) należy ze względu na dysk i baterię podchodzić ostrożnie

no chyba, że to naprawdę jakaś okazja cenowa i masz chęć spróbować czegoś nowego:-)

 

baterie wymienić nie problem, dyski też, ewentualnie cf-moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi się śnił x5 xD

 

Cena gruba przesada, za tyle to można już wyhaczyc t4g 64gb. Zatem 200 można brać i się bawić. Za 300-350 dla fanów tego modelu. Za 600 musiało by mnie poje... aby kupić go. Ja tak to widzę, oczywiście w audio jest dużo subiektywnosci z każdej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gruchotów (karma,ihp120,x5) w sumie najlepiej wspominam cowona

co do budowy jest chyba najlepiej przemyślany poza jackiem który przy prostych wtykach jest nieporozumieniem

dodam że wydaję mi się że to ktoś z forumka sprzedaje

cena rzeczywiście zaporowa, 400 by było kwotą adekwatną myślę choć i tak trochę za dużą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem mimo,że kultowy, nie warto zawracać sobie głowy. Coś dla japońskich kolekcjonerów :) . Oni płaca duże sumy.

 

A tak na marginesie - kiedy wzrosła popularność iPoda Video 5 i 5.5 (RockBox i iMody), ceny sprzedaży używek zaczęły rosnąć nawet do 300 zł za 30GB. Mimo,że wyglądają jak psu z gardła wyjęte, porysowane. Właściciele (pierwsi) nie dbali o nie a teraz sprzedają je drogo, bo na forum ma on status dobrego sprzętu z dobrym dźwiękiem. Owszem, jesli komuś nie przeszkadzją rysy.. Ale ja , jeśli nabędę jakiegoś, będe musiał wymienić przednią obudowę (45 zł), może LCD (70 zł) a jak dojdzie wymiana dysku na kartę CF... oraz ewentualnie plecki... praktycznie zbuduję sprzęt od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ia...2770921712.html

 

Czy ten sprzęt jest tyle wart ile za niego chce sprzedawca ? To jakiś rarytas czy po prostu stary grat ?

 

Można wejść w historię allegro i widać mniej więcej, za ile chodziły ostatnio X5:

 

http://allegro.pl/listing.php/search?category=20150&change_view=1&closed=1&offer_type=0&order=t&search_type=1&shippingTime=0&string=x5&view=gtext

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności