Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do rock'a i metalu.


Rekomendowane odpowiedzi

Słucham rock'a , metalu i czasami klasycznej.Chciałbym Was prosić byście pomogli mi w wyborze słuchawek. Będę je podłączał do telefonu, komutera itd. (a więc do wszystkiego na czym słucham muzyki). Jeszcze coś chciałbym by wokal nie był w tyle. Naczytałem się już recencji i mam kilka słuchawek , które mnie zainteresowały.

Oto one:

-Maxelle

-Philips shp 3000

-superlux hd 681 i b , 662 i b , 661

- cal

-fantality

Chciałbym żeby dobrze izolowały od otoczenia.

Edytowane przez MrPeter1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxelle Retro DJ

CAL! ze starymi przetwornikami

Superlux HD669 ewenlualnie

 

Jak szukasz CAL! to tu masz http://forum.mp3store.pl/topic/97068-creative-aurvana-live-cal/

 

Tylko się dopytaj, czy ze starymi przetwornikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Aurvany są za wolne do metalu - mulą, brakuje im dynamiki. Poczytaj o Superluxach HD660 (ewentualnie HD330) - chwali się je w takich gatunkach, nie dziwię się, ponieważ HD330 sprawdzały się świetnie, bardzo dynamiczne. Kiedyś polecałem jeszcze Fostexy TH-7B, ale teraz chyba wolę Superluxy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy maxelle dadzą radę przy tych utworach?

I czy o będzie super, dobrze, wyśmienicie czy tak sobie? Czy makselle mają dużą scenę ?

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=MZDB0mAMkA4&feature=related

Edytowane przez MrPeter1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Aurvany są za wolne do metalu - mulą, brakuje im dynamiki. Poczytaj o Superluxach HD660 (ewentualnie HD330) - chwali się je w takich gatunkach, nie dziwię się, ponieważ HD330 sprawdzały się świetnie, bardzo dynamiczne. Kiedyś polecałem jeszcze Fostexy TH-7B, ale teraz chyba wolę Superluxy ;)

 

co do CAL - nie zgadzam sie za bardzo co do samej dynamiki. ale reszta wypowiedzi jest jak najbardziej okey. do tego CAL wcale rewelacyjnie nie tlumia.

ale sa wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności