Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Iriver e40 czy SanDisk Sansa fuze+ ?


rzejmi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wyżej pomóżcie w wyborze ! Już miałem wybraną sanse ale dobierając sluchawki ludzie zwracali mi uwage zebym zmienil odtwarzacz a potem dobral sluchawki .

Czy naprawde tak slabo sansa fuze+ wypada do kwoty za ok.200 zł ?

Czy iriver to lepszy wybór ?

 

Celem jest takie granie jakie kiedys fundował mi moj zestaw sansy fuze z SM PL 21 ( ktory zreszta Wy mi poleciliscie)

Słucham Hip Hopu , delikatnego dubstepu , muzyki klubowej czy trance czyli soczysty dobry bass w idealnej ilości ale rowniez reszta pasm i scen czytelna i pełna dzwięku - dzwiek nie moze być płaski .

Edytowane przez rzejmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam E40 to neutralny odtwarzacz z dobrym dynamicznym basem, dobrą separacją i poprawną sceną.Góra bardzo przyjemna ogólnie w tej cenie dobry do każdej muzyki.

W sansie masz mozliwość wgrania rockboxa co pozwala na zmiany w dźwieku oraz odpowiedni dobór do swoich upodobań muzycznych i korekty dźwieku w dobranych słuchawkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty wybrany iriver e40. Jest to kompletny dobry grajek do 200 zł a chyba nawet najlepszy - sansa tylko ma jedna zalete rockbox a tak to w kazdej kategorii jak dla mnie przegrywa z e40. Jak połącze go ze sluchawkami to napisze moze jakas recke czy opinie dla innych. Przyda sie bo malo jest tego na temat polaczenia e40 z czyms zeby zagralo bassowo i mocno.

 

pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Edytowane przez rzejmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności