Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

HA INFO U2 PLUS (V1 / V2)


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam palący problem - jak zabezpieczyć Ha Info przed zakłóceniami płynącymi z włączającej się/wyłączającej się lodówki? W momencie załączenia jej agregatu transmisja dźwięku z komputera jest na moment przerywana (lub Ha Info zaczyna podawać na wyjściu biały/różowy szum), co jest cholernie irytujące i kłopotliwe, gdyż takie cuda zawieszają gry, programy (Spotify chociażby). Da się coś z tym zrobić, czy po prostu izochroniczny tryb transmisji tak ma i trudno się mówi? Probówałem przepinać kartę/komputer do innego obwodu, innych USB (i innych kontrolerów USB w laptopie) i nic. Zasilacz to Abasco 18V modyfikowany przez mikolaja612 (karta w sumie też).

Pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie spory spadek napięcia jest podczas załączania lodówki, przydałby się kondensator na wyjściu z zasilacza, albo wejściu zasilajacym HAinfo, żeby to wygładzić. Raczej nie jest to kwestia USB jeśli z kompem nic poza tym się złego nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie chce zaśmiecać forum, dlatego zapytam tutaj. Szukam od dłuższego czasu jakiegoś fajnego DAC . Kwota 200-400zł! Będę planował zakupić do tego Edifiery. (Pokój obecnie około 8-10m2. Z tym, że planuje pozbyć się ściany i zrobić 15-20m2. Z racji tego, że przez te plany mam dylemat między głośnikami (r1600TIII, R1700BT oraz R2600- nie wiem czy będą wogóle konieczne?). Muzyka dosłownie wszystko, w zaleznosci od nastroju ;) Poza kościelnymi i metalem :P . Prosiłbym Was o rade co do tego HA INFO U2 Plus, bawić się w to + Abasco? Czy np coś FiiO lub Audiotrak? Budżet na całość stereo mam powiedzmy 700-800zł.

 

Na Amazonie, FiiO e10k można dostać za 76$ + wysyłka. Zawyżając kurs do 3.6zł wyjdzie około 280zł. Jest sens bawić się w HA info czy brać to FiiO i mieć spokój.

 

Druga sprawa, o której zapomniałem. To podłączenie bluetooth. Z racji pracy i braku czasu muzyki słucham głownie z YT. (Telefon/Laptop/Telewzior). Podłączając kolumny w tej kolejności Odbiornik BT->DAC->Kolumny.... będzie miało to sens?  I jest sens się bawić w R1700BT jeżeli chce mieć i tak wszytko odtwarzane po DAC?:> Bo wbudowany BT będzie omijał DAC... 

 

PS. Po przefiltrowaniu forów nie ukrywam, że HA info z Abasco brzmi najrozsądniej. Jak sprawa z słuchawkami bedzie wygladać? AKG Y50 oraz Samsung LevelOn

 

PS2. Wybaczcie ten syf, ale moja sytuacja wygląda tak. Chce zmienić głośniki od dłuższego czasu miałem kupić uzywane z906 i wpiąć je przez Crative SB 5.1..Ale od tego czytania tych forów mam już taki mętlik..(chyba widać :P ).  Doradzcie coś :P 

 

Edytowane przez PietrekZ95
z****ny mózg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności