Skocz do zawartości

HA INFO U2 PLUS (V1 / V2)


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

W które gniazdo lepiej wkładać słuchawki? Z tyłu output czy z przodu h-phone? Mnie się wydaję, że lepiej brzmi na output.

 

Output to wyjście liniowe, służy do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza a nie słuchawek ale jak ci lepiej gra to tak słuchaj tylko że cicho może być :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też mało wymagające Panasy HTF600 lepiej grały na "output". Świadczy to o przeciętnej jakości wzmacniaczu, dlatego ja swojego HAinfo używam tylko jako DAC. W tej funkcji sprawuje się równie dobrze, a może nawet ciut lepiej niż UAE23 :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

  • czy wie ktoś może czym się różni u2 plus v2s od u2 plus v2?

piszą, ze jest "improved", ale czy rzeczywiście jeśli chodzi o dzwięk jest lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem niedawno swojego to na obudowie i tak pisze U2PLUSV2 a na ebay pisało że niby s.
nie miałem zbytnio czasu posłuchać bo siedzę w Hiszpanii.

 

Na stronce pisało że niby coś tam do IOS poprawione


Będzie dobry ten zasilacz ?

Chciałbym zamówić aby go mieć po powrocie do kraju.

http://www.max4.pl/zasilacz-stabilizowany-18v-700ma-abasco.html

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 


 

 

 

 

  • czy wie ktoś może czym się różni u2 plus v2s od u2 plus v2?

piszą, ze jest "improved", ale czy rzeczywiście jeśli chodzi o dzwięk jest lepiej?

 

 

 

Dostałem właśnie U2 Plus V2S. Zamiast Tenora TL2022L ma na wejsciu usb PCM2706 (czyli gorzej, bo tylko do 48k/16b zamiast 96/24). Niestety Chińczycy o tym nie piszą, więc odkryłem to po podłaczeniu do kompa i potwierdziłem oględzinami płytki.

 

Samo brzmienie tyłka nie urywa - nie słyszę wielkiej różnicy z wyjściem z Mac BookPro (słucham na SL HD330). Ale mam go od wczoraj, nie wsłuchiwałem się. Na oko poza innym receiverem zmian tu wielkich nie ma w stosunku do V2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 16b to masz rację również tak w swoim modelu mam ale nie rozkręcałem.

Zasilacz jednak sam prowizoryczny zmontowałem :)

 

IMG_0324.JPG

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cyba sam się zdecyduję do moich 681 EVO II, testował ktoś wersję z S, o taką

 

http://www.ebay.com/itm/261433832202 (może ktoś już od tego dostawcy kupował, miło by było jakby ktoś podzielił się doświadczeniami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyba sam się zdecyduję do moich 681 EVO II, testował ktoś wersję z S, o taką

 

http://www.ebay.com/itm/261433832202 (może ktoś już od tego dostawcy kupował, miło by było jakby ktoś podzielił się doświadczeniami).

 

Kidult to dobry seller. Nie ściemnia, wysyła na drugi dzień. Ja swojego U2 plus V2S dostałem od niego dokładnie po tygodniu (HK Postem).

 

Ja byłem dość zawiedziony brzmieniem stockowego U2 (w stosunku do hype'u jaki panuje na forach). Teraz gram na czyms takim: http://www.ebay.pl/itm/XMOS-PCM5102-DAC-headphone-384K-32bit-4layer-PCB-coxial-USB-power-sound-card-/251480070292

 

Wyjście słuchawkowe ma trochę na doczepkę i nie ma gałki do regulacji głośności, ale brzmieniowo podoba mi się znacznie bardziej od U2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam, zastanawiam się nad kupnem HA INFO bardziej jako zawnętrzny DAC, z tego co czytałem ma lepsze opinie niż Prodigy Cube.

 

Pytanie do użytkowników, czy ktoś używa HA INFO U2 PLUS pod linuxem, konkretnie Ubuntu 14.04? Zależy mi zarówno na input jak i output ponieważ często korzystam z mikrofonu i skypa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak BamboszeK napisał - mikrofonu nie podłączysz. Input jest po to by podłączyć inny DAC do sekcji wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A fakt, HAinfo jako DAC jest właśnie na poziomie U2/UAE23, może minimalnie lepszym. Co do sekcji AMP to imo poza spora głośnością niezbyt dużo oferuje zwłaszcza sceny na którą zwracam bardzo uwagę. Sporo mniej niż P113 z którym miałem okazję go porównać i w sumie dłuższy czas używałem (w pracy) taki zestaw: HAinfo jako DAC + P113.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności