Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

HA INFO U2 PLUS (V1 / V2)


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

E7 jest słabszy przede wszystkim jeśli chodzi o moc. Dźwiękowo- jest inaczej, nie mniej mam wrażenie że e7 jest gorzej z wysokimi i średnicą. Bas jest chyba na podobnym stopniu. Dla mnie sam e7 to tak średnio, z e9 to inna trochę bajka. e7 jednak wygrywa mobilnością i resztą bajerów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ludzie słyszą w E7+E9, dla mnie nic specjalnego. jedyny plus, to więcej mocy dostają słuchawki.

Sprzedałem E9, gdyż samo e7 gra lepiej*, z e9 dźwięk był surowy i płaski(chyba to dobre określenie :D)

 

*oczywiście to jest moje zdanie słuchałem długo i doszedłem do takiego wniosku, możliwe też, że to kwestia słuchawek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E7 jest lepszy jako wzmacniacz niz jako dac, oczywiscie nie jest to zadna rewelacja sensu strikte, ale za te pieniadze, sporo funkcji i funkcjonalnosc sprzetu przenosnego jest ok.

 

Mikolaj slabe z pozoru elementy nie przesadzaja zawsze o dzwieku. Slyszalem juz takie sprzety, gdzie zastosowanie teoretycznie gorszych elementow dawalo lepszy dzwiek ostatecznie. Wazna jest aplikacja i caly uklad. Tuningi na pale pt "wsadzimy lepsze kondy" nie zawsze sie sprawdzaja i daja ograniczone mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam gra sekcja DACa? Bo na razie planowałem jechać na LC+ niedroga karta dźwiękowa, ale może takie usb nie będzie gorsze. Myślę o budżetowych słuchawkach w stylu Superlux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem ma, ale mimo wszystko i tak trudne jest to do sprawdzania generalnie. Zwłaszcza że np. oamp wpływa barziej na ten line out- wiec co oamp to różna opinia...

 

ja słuchałem raz tego po line out- i w sumie ciężko mi powiedzieć jak gra sam dac, bo nie wiem czy dac przepuszcza sygnał line out czy to amp + dac puszcza sygnał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł mi mój egzemplarz prosto po modyfikacjach od Mikołaja. na razie słuchałem go z HD330 dość krótko, bo może z pól godziny, ale nasuwają mi się taki wniosek:

prawdopodobnie nie zgrywa się on z HD330

 

jasno, nieco sycząco, brak kolorów, strasznie bliskie granie, wręcz atakujące słuchacza. fakt, że średnica jest bajeczna, bas ma piękny impakt i fakturę, separacja i holografia są doskonałe, no ale no... na razie nie skreślam go, posłucham trochę, oswoję się i spróbuję się przekonać. jak nie da rady, to się pomyśli później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale

 

no właśnie :D

 

Nie wiem jak to jest z tym op-ampem, ale stockowo ten charakter grania i braki w jakości są wywołane sekcją DAC. Sam AMP - kiedy użwamy U2 jako wzmacniacza oddzielny - jest w porządku potrafi przekazać odpowiednią dynamikę, natomiast kiedy uzywamy line out słychać brak dynamiki i szczegółowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie chciałbym już kombinować ze sprzętem, bo i HD330 lubię (na dobranym źródle grają bajecznie) a i HA Info mi pasuje, bo jest mały i poręczny. może faktycznie opampy ;) zobaczymy później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam ostatnio wymienilem to cos co podaje prad do ha info na zwykly stabilizowany.... i o ile to nie jest placebo czy wmowienie sobie podswiadome, to wydaje mi sie, ze gra to czysciej, wiecej detali i jakby troche inna gora, ale tez nie wsluchwialem sie godzinami, bo ni ma czasu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako średnie. Nie są to jakieś super wielkie zmiany, ale nie jest to kosmetyka. Coś pomiędzy, wpływa to najbardziej na rejestry wysokie i czystość w tle generalnie. Na tym fabrycznym- słyszało się coś dziwnego, taki jakby szum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności