Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

HA INFO U2 PLUS (V1 / V2)


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Poluzujcie pory Panowie. Przypominam że temat jest o karcie a nie o mnie. Jak coś macie do mnie to walcie na PW.

 

Szczerze mam to gdzieś jak ktoś podchodzi do mojego zdania. Nie mam żadnego interesu by teraz wprowadzać kogoś w błąd mówiąc o Maya czy U2. Wyrażam jedynie swoje zdanie, a jak ktoś się do niego ustosunkuje to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok, nie staczajmy na złe tory :D

 

Muszę się w jednej kwestii zdecydowanie NIE zgodzić z MrBrainwash'em :P Maya U5 również grała dla mnie jak integra, może miała delikatnie więcej basu i nieco szerszą scenę.

 

HA U2 Plus nie słuchałem, więc się nie wypowiem.

Edytowane przez MrSheep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi stocko U2 plus v2 podobał się bardziej jako wzmacniacz. Dobrze pełnił swoją funkcję, bez jakiś szaleństw, ale potrafił dodać oddechu i głębi, bez nadmuchiwania dźwięku co mi się akurat podobało. Bardzo ciekawy efekt miałem w zestawieniu iPure>u2>hi2050, grało to dość specyficznie ale fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się w jednej kwestii zdecydowanie NIE zgodzić z MrBrainwash'em :P Maya U5 również grała dla mnie jak integra, może miała delikatnie więcej basu i nieco szerszą scenę.

Mojej integry też nie dyskwalifikowała ;) Przecież nigdzie nie piszę, że jest jakaś fenomenalna. Ot odrobinę lepsza w każdym aspekcie, prócz ciepła, bo tego nie miała. Dawała też czystszy sygnał na głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie akurat zagrała na poziomie iModa i lepiej od sony X. Widać jak w audio wszystko względne jest. Jak podpiąłem mikroforum608 to pojawiła się bardzo fajna scena i rozdzielczość się poprawiła. Bardzo fajny "entry" wyszedł. Tylko główną wadą maya jest jej neutralność, a raczej chłód, wielu osobom to popsuje odsłuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imod zagrał bardziej ziarniście, ale ogólnie szczegóły były te same.

 

Jakby U2 kosztował tyle co w Ameryce czyli 150zł i modyfikacja wychodziłaby max 150-200zł (i rzeczywiście poprawiała tą dynamikę i szczegółowość) to mógłbym polecać te ha info z czystym sumieniem.

 

Ale stock za 300zł hm... powiedziałbym "whatever" w końcu mamy teraz integry które grają jak maya u5, FiiO E10. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie pytaj, te pytania do Zawisha oraz Azahiela, ja nie mam tak dużo czasu na odsłuch sprzętu, ja zrobię co muszę, pomierzę miernikiem, posłucham z 5-15 min i jeśli jest ok to pakuję i wysyłka :)

 

Ale ten sprzęt po modzie nie tyle co dostaje drugą szansę, a drugie życie jak u mnie, to taka solidna terapia, która wychodzi na plus.

 

No i jest dodatkowy plus, urządzenie mniej się grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to ja zamiast U2 + modyfikacje wolałbym takie cudo sobie zamówić http://www.hifiwow.com/home/157-cm6631-wm8741-nonsynchronous-24bit-192khz-usb-dac-w-tpa6120-headphone-amplifier.html

 

Transformator, wolfson, asynchroniczne usb, również TPA. Nie wiem czy to zagra lepiej, ale ma spore szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Push przeciez masz wyzej opinie, dla mnie cube byl suchy, mial dziwna scene i w ogole gral jakos tak... ze od razu chcialem go zmienic, akurat bylem w sklepie i porownywalem cube do e10.. no to po przelaczeniu na e10 bylo zdecydowanie przyjemniej, choc nie do konca tak jak lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zawish a cube'a słuchałeś ze zmienioną kostką czy nie? Bo to też ma znaczenie przy porównywaniu, bo IMO na stockowej kostce cube brzmi tragicznie ale to już kwestia do innego tematu na tym forum. :-D

Szkoda że owego HA INFO U2 PLUS v2 nie można nigdzie odsłuchać. Ale chyba będę musiał jeszcze gdzieś dalej w sieci poszukać jego recenzji, bo opinie wydają się być na +, a dopłacenie stu kilku złotych do modyfikacji można przeboleć. :-D

Edytowane przez PushTheLimit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cube nie uratuje żaden opamp, nawet dyskretny :)

Słabe zasilanie, tylko USB, niskie napięcie zasilania samego opka oraz brak wzmaka z prawdziwego zdrażenia.

 

Nawet chyba bym tego nie chciał do tuningu :D

 

A U2 jest w tym fajne, że jest proste i nawet można kupić droższe rzeczy bo mało co tam do lutowania jest i nie wychodzi duża kasa.

 

Na tę chwilę U2 z tuningiem dokładnie u mnie wychodzi 465zł, paczka DHL to jakieś 5 dni i jest u mnie, a tuning od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności