Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

NOWE SoundMAGIC'i już w MP3Store!


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Właśnie przyjechała do naszych sklepów nowa partia SoundMAGIC'ów.

 

Nowe E10 ale co w nich nowego?!

 

Nowością jest kabel, na moje oko jest identyczny jak w Brainwavz Pro Alpha czy też M1. Jest to plecionka, bardzo prawdopodobne że to ta sama posrebrzana miedź co u konkurencji. Wygląda w 100% tak samo. Wróży to znaczącą poprawę brzmienia i trwałości słuchawek.

 

Jak jest w rzeczywistości?

 

Hmmm... właśnie wygrzewam nowe E10. Wydaje mi się że mają poszerzoną scenę, nieco lepszą separację, więcej detali i powietrza w wysokich tonach. To pierwsze wrażenie na jeszcze nie wygrzanych słuchawkach. Słuchałem na tym samym sprzęcie jednych i drugich na zmianę. Może to zwidy albo wynika to z niewygrzania... chociaż dźwiękowo to zaprzeczenie niewygrzanych słuchawek.

 

E10 na nowym kablu pograją sobie przez tydzień 24/7 i napiszę opinię na spokojnie, póki co jaram się. Zapraszam do zapoznania się z produktem w naszych sklepach.

 

 

 

Zapowiadają się też zmiany w modelu HP100, producent postanowił wprowadzić kolejną, trzecią już modyfikację tego modelu, plotki mówią że w HP100v3 będzie więcej basu.

 

Widać że dalekowschodni producent poważnie wziął się do roboty i stara się udoskonalić i tak bardzo dobry sprzęt, trzymam kciuki za SoundMAGIC'a i bardzo podoba mi się ich podejście.

 

 

pu7y7eze.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Hmmm... właśnie wygrzewam nowe E10. Wydaje mi się że mają poszerzoną scenę, nieco lepszą separację, więcej detali i powietrza w wysokich tonach. To pierwsze wrażenie na jeszcze nie wygrzanych słuchawkach. Słuchałem na tym samym sprzęcie jednych i drugich na zmianę. Może to zwidy albo wynika to z niewygrzania... chociaż dźwiękowo to zaprzeczenie niewygrzanych słuchawek.

 

E10 na nowym kablu pograją sobie przez tydzień 24/7 i napiszę opinię na spokojnie, póki co jaram się. Zapraszam do zapoznania się z produktem w naszych sklepach.

 

 

 

I jak wypadają nowe E10 po wygrzaniu w porównaniu do starej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Właśnie przyjechała do naszych sklepów nowa partia SoundMAGIC'ów.

 

Nowe E10 ale co w nich nowego?!

 

Nowością jest kabel, na moje oko jest identyczny jak w Brainwavz Pro Alpha czy też M1. Jest to plecionka, bardzo prawdopodobne że to ta sama posrebrzana miedź co u konkurencji. Wygląda w 100% tak samo. Wróży to znaczącą poprawę brzmienia i trwałości słuchawek.

 

Jak jest w rzeczywistości?

 

Hmmm... właśnie wygrzewam nowe E10. Wydaje mi się że mają poszerzoną scenę, nieco lepszą separację, więcej detali i powietrza w wysokich tonach. To pierwsze wrażenie na jeszcze nie wygrzanych słuchawkach. Słuchałem na tym samym sprzęcie jednych i drugich na zmianę. Może to zwidy albo wynika to z niewygrzania... chociaż dźwiękowo to zaprzeczenie niewygrzanych słuchawek.

 

E10 na nowym kablu pograją sobie przez tydzień 24/7 i napiszę opinię na spokojnie, póki co jaram się. Zapraszam do zapoznania się z produktem w naszych sklepach.

 

 

 

Zapowiadają się też zmiany w modelu HP100, producent postanowił wprowadzić kolejną, trzecią już modyfikację tego modelu, plotki mówią że w HP100v3 będzie więcej basu.

 

Widać że dalekowschodni producent poważnie wziął się do roboty i stara się udoskonalić i tak bardzo dobry sprzęt, trzymam kciuki za SoundMAGIC'a i bardzo podoba mi się ich podejście.

 

 

pu7y7eze.jpg

 

Posrebrzania kabelka w niedrogich słuchawkach raczej bym nie gloryfikował. Doświadczenie pokazuje, ze stosowanie srebra w okablowaniu, zwlaszcza w tanim sprzecie, nic nie wnosi albo przynosi wiecej szkody niz pozytku (rozjasnienie dzwieku, odchudzona srednica). Korzystam ze srebrnego interconnectu Audio Note tylko przy zbyt cieplych lub przymulonych lampowcach(np. kiepskie implementacje lamp el34). Poza tym -najlepsza jest wysokiej jakosci miedz (np. acrolink, wireworld). Dla takich zastosowan jak sprzet przenosny, sluchawki etc. nie ma to wiekszego znaczenia - trzeba cieszyc sie muzyka i nie zwracac uwagi na szczegoly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Różnica akurat w tych słuchawkach jest zdecydowanie in plus, odmuliły się. Nie ma jakiegoś wielkiego skoku ale słychać różnicę. Za to jako ciekawostka - do najnowszych e10 dołączany jest bardzo fajny twardy pokrowiec. Zaraz wrzucę info z fotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności