Skocz do zawartości

Słuchawki 250 ohm potrzebują wzmacniacza.


bax720

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wzmacniacza do słuchawek Bayerdynamic DT990 pro 250 ohm,wzmacniacz do użytku domowego i do podpięcia tylko pod komputer,myślałem o FiiO E11 ale jest to wzmacniacz przenośny z baterią,bardziej interesuje mnie coś w ten deseń http://www.morele.ne...00-bk-505496/ w sensie ceny i wielkości,czy ten wzmacniacz napędzi 250 ohm słuchawki i czy można go podpiąć bezproblemowo pod komputer?,ponieważ w specyfikacji nie jest podane ilu ohmowe słuchawki można do niego podpiąć powiedzcie mi na którą z podanych wartości powinienem patrzeć jeśli chodzi mi o 250 ohm słuchawki?,jeszcze jedna sprawa jeśli mam podpięte pod kartę słuchawki czy mogę podpiąć równocześnie głośniki,bo na razie przekładam kable i doprowadza mnie to już do szewskiej pasji i czy jest to możliwe z każdą typu kartą?

Jeśli możecie podajcie jakieś wzmacniacze w podobnej cenie do w/w słuchawek(oprócz przenośnych typu fiio bo mimo tego że w specyfikacji mają wartość np do 300 ohm to wyczytałem że jednak nie napędzą na maxa wysoko ohmowych słuchawek),aha nie jest dla mnie problemem kupno za granicą np.Anglia.

 

Poprawiam http://www.morele.ne...1000-bk-505496/

Edytowane przez bax720
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up,budżet 250 zł lub 50f,xonar dg,wymiana na razie nie wchodzi w grę,dopiero po nowym roku w bliżej nieokreślonym czasie,chciałbym kupić wzmacniacz żeby uruchomić słuchawki na max,na razie przy wzmacniaczu na tej karcie to grają tak na pół gwizdka,teraz w moim odczuciu pełniej grają moje stare/nowe panasonic htf600 a dt990 coś brakuje ;)

Powiedzcie mi coś na temat tego wzmacniacza do którego link wkleiłem,ilu ohmowe słuchawki można do niego podłączyć i która z podanych w specyfikacji wartości o tym mówi,moc wyjściowa?

A może jednak coś od fiio,tylko że mnie bardziej interesuje sprzęt stacjonarny i nie wydaje mi się żeby takie przenośne maleństwo wydobyło wszystko z 250 ohmowych słuchawek,poza tym jak jest z baterią?,czy wzmacniacz(fiio) mógłby być cały czas podłączony do zasilania i czy w tym czasie mogę korzystać ze słuchawek?

Edytowane przez bax720
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O2 bije wszystko do 500zł (tyle kosztuje za granicą).

Polecam kupić u BamboszeK.

Składa z większą dbałością niż wszelakie manufaktury :)

To uciągnie spokojnie KAŻDE słuchawki, mimo niewinnego wyglądu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że reklamuje bo sprzedaje, poczytaj też na zagranicznych forach.

Od jednego z kupujących odstałem informację:

za tą cenę ogromnie jestem zaskoczony, ciekawiej wgł mnie niż klon lehmanna grzebnięty przez majkela.

Ten Scythe to troche nie trafiony pomysł, raczej jako ciekawostka od producenta akcesoriów komputerowych no i chyba głównym jego zadaniem jest wzmacniacz głośnikowy - słuchawki tylko żeby były. Już FiiO to dużo lepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak musisz do tych 250zł to proponuję Bravo Audio V2 lub klon jego od Muse lub w ogóle coś od Muse, bo robią fajne rzeczy za niewielkie pieniądze :)

 

Mam właśnie taki zestaw w domu (BAv2 i DT990) i bardzo fajnie się to ze sobą zgrywa. Napędzam z Cowon'a X7.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez wasyliew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy to wzmacniacz głośnikowy, więc odpada, drugi podany jak najbardziej pod słuchawki, ale nie wiem jak to gra. W okolicach 300zł masz fiio e10 albo prodigy cube, to już jest DAC i wzmak słuchawkowy, ale nie wiem jak to gra z 250ohm słuchawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności