Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam modelu ale szukałem urządzenia avantree własnie gdy trafiłem na swego elecoma którego na ebayu można kupić :EBAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo mogą się trochę kojarzyć z MEE M6 Pro - dość równo, ale jednak w wyraźnie zaznaczoną wyższą średnicą i górą. Nie są jednak aż tak agresywne w odbiorze. Na pewno mają pełniejszy bas, dociążający średnicę. Może nie łupie na lewo i prawo, ale raczej jest tam gdzie trzeba. Spora scena.

Co może przeszkadzać, to spory ciężar kopułek. Tu jednak noszenie OTE sporo pomaga. Niestety kabel ma jakieś 115 cm, więc wysokie osoby będą miały problem - sprawdzone na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pożyczone. Ale to jednak inne granie, bardziej suche od Senferów.

Tak jak RHA pasują do elektroniki, tak Senfery do muzyki klasycznej.

 

Jak szukasz zastępstwa dla MA750, to bardziej Remaxy RM-800MD. Choć i to nie jest jakaś bezpośrednia konkurencja (ja bym chyba jednak wybrał Remaxy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Dziabnąć recenzję na weekend czy robić hype dalej z vivo xe800 ?:P Idę jutro zaatakować mp3store bo nie chce mi się wierzyć, że podobnie graja GR07 za 300-500 zł :D.

Pisz Waść recenzję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam zastępstwa dla RHA, bo nie bawi mnie sprzedawanie ich za 200 zł, ale jakieś bardziej bojowe słuchawki by się przydały żeby nie było szkoda ;)

 

Kupiłem Vivo, ale chyba Senfer mi się bardziej uśmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remaxy jako uzupełnienie RHA ? Wygodne są ? Właśnie do el muzyki klasycznej ?

Nie miałem problemu by w nich zasypiać, więc całkiem wygodne - nie jest to poziom Audeo, ale RHA przewyższają.

I dla mnie, to MA750 mogą być uzupełnieniem Remaxów, nie na odwrót ;)

 

A na klasyce elektroniki się nie znam, więc wolę z fusów nie wróżyć. Grają w sposób dość naturalny, z lekkim V, ale bez nawalania basem czy wiercenia wysokimi. Lekko ocieplone, bez zamulania - takie uniwersalne granie. Nie znalazłem na nich muzyki, która by brzmiała na nich źle (co RHA się zdarza). Bonus - grają właściwie ze wszystkiego, więc nie trzeba sobie zawracać głowy wzmacniaczami itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Dziabnąć recenzję na weekend czy robić hype dalej z vivo xe800 ?:P Idę jutro zaatakować mp3store bo nie chce mi się wierzyć, że podobnie graja GR07 za 300-500 zł :D.

 

Dobra Panowie. Dziabnąć recenzję na weekend czy robić hype dalej z vivo xe800 ?:P Idę jutro zaatakować mp3store bo nie chce mi się wierzyć, że podobnie graja GR07 za 300-500 zł :D.

 

Gr07 na naszym rynku kosztują więcej niż 300-500 zł. Damix, proszę zrób tą reckę/porównanie.

Może ktoś z forumowiczów ma dostęp zarówno do vivo xe800 jak i do Gr07. Jak dla mnie są to na chwilę obecną najlepsze moje doki zarówno pod względem brzmienia jak i wygody. I ciągle czekam na drugi egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły jakie tipsy byłyby dobre dla Vivo XE800 ? Chciałbym trochę dłuższe i przede wszystkim zdjąć coś z górnych rejestrach, nieprzyjemnie syczą przy głoskach, przy GR07 też dużo osób na to narzeka z tego co czytałem, nie jest tak źle jak z brainwavz B2, rockit R50 czy Samsung level in-ear ale jednak dla mnie nadal za ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś propozycje co kupić po GR07 Classic? Brzmienie mnie w całości zaspokajalo, ale dwie pary mi się popsuły w miesiąc i musiałem zrezygnować.

 

Grać to będzie z Fiio X5 II i czasem do tego K5.

 

Główny cel to teraz Mee Pinnacle P1, ale może jest coś co mnie ominęło z tych chińskich tworow tak do około 800-900 pln.

 

(chociaż nie wiem czy to jeszcze się łapie pod tanie słuchawki z Chin) ;)

Edytowane przez scooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Remaxy jako uzupełnienie RHA ? Wygodne są ? Właśnie do el muzyki klasycznej ?

Nie miałem problemu by w nich zasypiać, więc całkiem wygodne - nie jest to poziom Audeo, ale RHA przewyższają.

I dla mnie, to MA750 mogą być uzupełnieniem Remaxów, nie na odwrót ;)

 

A na klasyce elektroniki się nie znam, więc wolę z fusów nie wróżyć. Grają w sposób dość naturalny, z lekkim V, ale bez nawalania basem czy wiercenia wysokimi. Lekko ocieplone, bez zamulania - takie uniwersalne granie. Nie znalazłem na nich muzyki, która by brzmiała na nich źle (co RHA się zdarza). Bonus - grają właściwie ze wszystkiego, więc nie trzeba sobie zawracać głowy wzmacniaczami itp.

 

Remax lepsze od RHA? No to mi dałeś do myślenia...

Jesteś w stanie te Remax wypożyczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności