Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

@Eragon - Urbanfuny w obu wersjach podobno brzmieniowo się nie różnią. Piszę podobno :) bo mam i znam jedynie MKI. Twój link jest do MKI.
To nie tak, że Tin Audio T2 są niewygodne. Są dość wygodne, jednak wygoda i sposób aplikacji jest lepsza w Urbanfunach, a jeszcze lepiej z tym jest w Einsear T2.
Jeśli prześledziłeś kilkadziesiąt stron tematu to Tin Audio T2 były wcześniej opisywane i linki do ich recenzji też były :) 
To dobrze, że cieszy Cię (wręcz sprawia radość) użytkowanie Meizu HD50. Też mam o nich podobne zdanie. Bo to świetne słuchawki są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eragon napisał:

 

 

@requal A miałeś porównanie do urbanów? Przyznam że jeśli są 2x tańsze od nich, to podoba mi się to - no ale nie chcę stracić podwójnie na jakości. No i właśnie czy wytrzymają słuchanie muzyki w warunkach zewnętrznych - chociaż te 9$.. lepiej żeby takie poszły, niż te za 20$. 

 


?

 

Nie porównywałem z Urbanfunami.

Co mogę powiedzieć.. Z ich zalet: grają liniowo, czyli nie mają cofniętych wokali i napastliwych wysokich tonów.

Z minusów dźwięk jest dość płaski. Tzn stereofonia jest ok, ale scena jest dość płytka w głąb. Bas jest dość oszczędny, ale nie brakuje mu szczególnie niczego.

W tej cenie potraktowałbym je jako ciekawy dodatek, zapas. Taka dobra alternatywa dla np. Sony MH1C. Jak wygrzebie moje półtrupy to może porównam. Zresztą jak teraz patrze to i te są na Allegro za 40 zł. Mają masę zwolenników. Tylko ten przewód w sam raz żeby się na nim..

 

 

Z wymienianych modeli to chyba poszedłbym w te Creative HS-930 /MA 930, są faktycznie optymalne. Grają lepiej niż GGMM, a cena teraz dopisała. Tzn. gdybym miał dać ok. 160 zł za Creative, to wziąłbym GGMM, ale teraz jest promo.

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz więcej na temat Creative HS-930 /MA 930 (różnią się pilotami 

Czemu uważasz że MF 100 za drogie? Za te pieniądze tak dobrze grających nie znajdziesz 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko porównanie na jeden utwór : Półtrupy(jedna słuchawka w formie półotwartej..) MH1C vs GGMM

MH1c grają gęściej, z lepszą sceną w głąb, gorsza separacja, ale jakby lepsza koherencja, gorsze nasycenie, słaba dynamika

GGMM lepsza separacja, wyraźniejsze i bardziej dynamiczne, większa szerokość grania, mniejsza głębia, wokale bliżej i lepszej jakości

 

 

 

..


SENFER-DT6-Ceramic-Piezoelectric-Hybrid-Earphone

Hm.. ciekawe, ale chyba lepiej poczekać, aż zamożniejsi zachodni koledzy sprawdzą najpierw. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się zastanawia nad BQEYZ (K2 lub KC2) to wstrzymajcie się :)

Wynegocjowałem specjalnie dla nas oferty promocyjne i mam dla Was kod zniżkowy :)

Wszystko opiszę później jak wrócę do domu także cierpliwie czekać.

Ps.: Ci, którzy spóźnili się na preorder KC2 nie będą zawiedzeni :D

Ps2.: Jeśli interesują Was zniżki na inne słuchawki to dajcie znać, chińczyk zaproponował współpracę również z resztą sprzętu ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, requal napisał:

SENFER-DT6-Ceramic-Piezoelectric-Hybrid-Earphone

Hm.. ciekawe, ale chyba lepiej poczekać, aż zamożniejsi zachodni koledzy sprawdzą najpierw. ;)

Kit ze słuchawkami, ale tipsy są zarąbiste, pewnie bardzo dobrze tłumią :)

37 minut temu, ryankgb napisał:

Jeśli ktoś się zastanawia nad BQEYZ (K2 lub KC2) to wstrzymajcie się :)

Wynegocjowałem specjalnie dla nas oferty promocyjne i mam dla Was kod zniżkowy :)

Wszystko opiszę później jak wrócę do domu także cierpliwie czekać.

Ps.: Ci, którzy spóźnili się na preorder KC2 nie będą zawiedzeni :D

Ps2.: Jeśli interesują Was zniżki na inne słuchawki to dajcie znać, chińczyk zaproponował współpracę również z resztą sprzętu ;)

A z jakiego sklepu mamy podać co nas interesuje? tego nie napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jaro54 napisał:

Kit ze słuchawkami, ale tipsy są zarąbiste, pewnie bardzo dobrze tłumią :)

 

Pierwszy raz widzę takie tipsy i takie połączenie driverów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ryankgb napisał:

Ktoś się orientuje co z tymi BQEYZ KC2, które wycofali ze względu na 'błąd oferty'?

Zamówiłem, a teraz zmienili aukcję. Mam snapshot z momentu kupna. Czy w takim wypadku płacić i mają mi to przysłać w tej cenie czy wycofują? Przedpłata zrobiona.

Napisałem do nich, ale jeszcze nie odpisali... Może ktoś ma już jakieś info?


Mógłbyś coś na ten temat skrobnąć, bo chyba jesteś w temacie.

 

Godzinę temu, ryankgb napisał:

Jeśli ktoś się zastanawia nad BQEYZ (K2 lub KC2) to wstrzymajcie się :)

Wynegocjowałem specjalnie dla nas oferty promocyjne i mam dla Was kod zniżkowy :)

Wszystko opiszę później jak wrócę do domu także cierpliwie czekać.

Ps.: Ci, którzy spóźnili się na preorder KC2 nie będą zawiedzeni :D

Ps2.: Jeśli interesują Was zniżki na inne słuchawki to dajcie znać, chińczyk zaproponował współpracę również z resztą sprzętu ;)

40 minut temu, Jaro54 napisał:

A z jakiego sklepu mamy podać co nas interesuje? tego nie napisałeś.


Wygląda, że to AK Audio Store.
Mnie ciekawi co z tym preorderem na KC2, który ma teraz status "error", czy opłacone preordery też są "error"?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się zastanawia nad BQEYZ (K2 lub KC2) to wstrzymajcie się

Wynegocjowałem specjalnie dla nas oferty promocyjne i mam dla Was kod zniżkowy

Wszystko opiszę później jak wrócę do domu także cierpliwie czekać.

Ps.: Ci, którzy spóźnili się na preorder KC2 nie będą zawiedzeni

Ps2.: Jeśli interesują Was zniżki na inne słuchawki to dajcie znać, chińczyk zaproponował współpracę również z resztą sprzętu

Jakby co, to ja się piszę

Jeśli mowa o AK Audio, to planuję zamówić też AS10, chociaż ich cena już jest bardzo atrakcyjna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ryankgb napisał:

Jeśli ktoś się zastanawia nad BQEYZ (K2 lub KC2) to wstrzymajcie się :)

Wynegocjowałem specjalnie dla nas oferty promocyjne i mam dla Was kod zniżkowy :)

Wszystko opiszę później jak wrócę do domu także cierpliwie czekać.

Ps.: Ci, którzy spóźnili się na preorder KC2 nie będą zawiedzeni :D

Ps2.: Jeśli interesują Was zniżki na inne słuchawki to dajcie znać, chińczyk zaproponował współpracę również z resztą sprzętu ;)

 

Jak to śpiewał Gintarowski:  "Radio Taxi, proszę czekać..." - zaczekamy w atmosferze wzajemnego zrozumienia. :)

 

A jakby się dało, to ja poproszę jakieś zniżki na BQEYZ BQ3 albo/i PHB EM-023 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszły do mnie jeszcze CBAOOO ZST, które kupiłem za 7 zł, ale stwierdziłem, że się nie odzywam, bo chyba mam jakiś regres. Ale dziś też mi się w sumie podoba jak to gra. Możliwe, że spróbuję sobie poćwiczyć recabling na tym.. ale się jeszcze zastanowię. W sumie do jakiejś brudnej roboty w sam raz. - Tylko, żebym nie został źle zrozumiany. Nie, że są tak złe, że tylko w nich orać. Dają radę. Scena jest bardzo ok, trochę Vkują, ale stopień męczenia jest jeszcze mniejszy niż GGMM, a detaliczność nie najgorsza, chociaż coś tam trochę gubią.

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LuQi napisał:

@ryankgb fajna inicjatywa. Może założysz jakiś dedykowany wątek dotyczący zakupów i rabatów z AK, żeby Twoje posty nie ginęły w gąszczu innych?

 

Przemyślę temat jak już trochę się nazbiera tych rabatów, wtedy faktycznie spis wszystkiego (może przypięty?) się przyda :) .

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U tego gościa na FB od AK widziałem takie coś. 50 nie naliczyłem.. Jeszcze dolara można uszczknąć (gdzieniegdzie najniższa cena 8.99):D

KZ 8 Core Copper Silver Mixed Upgrade Cable on promotion now???
the promotion price: $7.99 (only for the top 50 buyers)
link

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQEYZ BQ3 ( https://pl.aliexpress.com/store/product/BQEYZ-BQ3-3BA-2DD-Hybrid-In-Ear-Earphones-Earbud-HIFI-Bass-DJ-Monito-Running-Sport-Earphone/119089_32918355881.html?spm=a2g17.12010615.8148356.1.6b1c66a9M70QmX )

1. Wersja bez mikrofonu - z kodem MP3STORE - 45$

2. Wersja z mikrofonem - z kodem MP3STORE - 46$

 

Jeśli chodzi o resztę słuchawek takich jak KZ AS10, PHB EM-023, TINAUDIO T2, KZ ZS10, KZ ZSN na ten moment w preorderze jest najniższa cena. 

Po akcji "Halloween" będzie podwyżka ceny, powróci opcja z kodem rabatowym dla produktów z preorderu, ale będzie już trochę wyższa cena niż w preorderze.

Więc zamawiać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQ3 arrived + udany recabling CBAOO ZST - DIY zawsze cieszy najbardziej ;)

44767687_183729715839900_6355324620412813312_n.jpg

1ASD.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@requal Jak grają te BQ3? Bo też planuję zamówić ;)

 

Kolejne rabaciki, a w tym nowość Senfer DT6 (1DD + 1BA + Piezo) również po niższej cenie na zachętę.

 

Senfer DT6 ( https://pl.aliexpress.com/store/product/AK-SENFER-DT6-1BA-1DD-Hybrid-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Running-Sports-Earplug-Earbuds-With/119089_32951835668.html?spm=a2g17.12010615.8148356.10.51ab6e96vUxUdP )

1. Wersja z mikrofonem - z kodem MP3STORE - 26$

 

KZ ZSN ( https://pl.aliexpress.com/store/product/KZ-ZSN-1BA-1DD-Hybrid-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Monito-Running-Sport-Earphone-Headset-Earbud/119089_32946390086.html?spm=a2g17.12010615.8148356.1.46422f9eBkjqLd )

1. Wersja bez mikrofonu - z kodem MP3STORE - 14$

2. Wersja z mikrofonem - z kodem MP3STORE  - 14,5$

 

KZ BA10 ( https://pl.aliexpress.com/store/product/KZ-BA10-Headset-Balanced-Armature-Driver-5BA-HIFI-Bass-Earbuds-In-Ear-Monitor-Earphone-Sport-Headset/119089_32920144602.html?spm=a2g17.12010615.8148356.3.114f1625KxPEyb )

1. Wersja bez mikrofonu - z kodem MP3STORE - 55$

2. Wersja z mikrofonem - z kodem MP3STORE - 56$

 

Kabel Yinyoo 4 Core Pure Silver ( https://pl.aliexpress.com/item/Yinyoo-4-Core-Pure-Silver-Cable-2-5-3-5-4-4mm-Balanced-Earphone-Upgrade-Cable/32859065732.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.555c7f2dRWua0B&isOrigTitle=true )

1. Wszystkie wersje - z kodem MP3STORE - 50$

 

;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. :D Sprzedaje więcej sprzętu. Zbieram środki.

Listonosz przyniósł w międzyczasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności