Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Inszy napisał:

Jak są tam trzy przetworniki dynamiczne, to żadne z nich hybrydy.

Skąd te info? W opisie jest napisane że Hybrydy. Wydaje się też że widać na przekroju armaturę. A po trzecie nie wiem gdzie by tam upchali trzy dynamiczne głośniki. 

Edytowane przez rafal735r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem sony MDR-Q68LW i powiem że ładnie leżą na uszach dolegają.Poduszki to nie gąbki. Są też moim zdaniem semi open i zAudio Breeze DAC ładnie grają. Bas zrónoważony i fajnie też scena mi się podoba. Jedyny mankament to cienki kabel i krótki  ale zwijany. Dotarły z Japonii.

 

Sony_MDRQ68LW_MDR_Q68LW_Lightweight_Stereo_488633.jpg

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rafal735r napisał:

Skąd te info? W opisie jest napisane że Hybrydy. Wydaje się też że widać na przekroju armaturę. A po trzecie nie wiem gdzie by tam upchali trzy dynamiczne głośniki. 

Stąd, że hybryda jest to skrzyżowanie różnych rozwiązań, więc jak same dynamiki to nie jest hybryda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, rafal735r napisał:

Skąd te info? W opisie jest napisane że Hybrydy. Wydaje się też że widać na przekroju armaturę. A po trzecie nie wiem gdzie by tam upchali trzy dynamiczne głośniki. 

Strong6 rzucił linka, gdzie jest napisane o trzech przetwornikach dynamicznych (są takie doki, nawet niedrogie, wykorzystują micro-drivery). Ale na schemacie faktycznie widać podwójną armaturę i jeden dynamik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to @Inszywprowadził trochę zamieszania, pisząc że ma 3 dynamiki. A ja mu uwierzyłem mea culpa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Wiem to @Inszywprowadził trochę zamieszania, pisząc że ma 3 dynamiki. A ja mu uwierzyłem mea culpa :)

Nie ja pierwszy to tu napisałem, więc ewentualne pretensje proszę kierować pod inny adres - najlepiej do sprzedawcy na Ali, który dał zły opis.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Inszy napisał:

Nie ja pierwszy to tu napisałem, więc ewentualne pretensje proszę kierować pod inny adres - najlepiej do sprzedawcy na Ali, który dał zły opis.

Nie mam pretensji ale zasugerował się twoim wpisem. Po prostu nieporozumienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ichris napisał:

Heh... już miałem zamawiać KZ ZSR a tu ciekawa nowość od Xiaomi :)

 

Ale chyba skuszę się na te ZSR-y... warto brać z tym srebrnym kabelkiem?

 

http://ujeb.se/uDRmH

 

Jak chcesz to odstąpię ci swoje. Graly z 10h.

Godzinę temu, Binambik napisał:

Gdzie ta wiadomość xiaomi , link prowadzi do aukcji ZSR

2018 Najnowszy Oryginalny Xiaomi Hybrid Pro 2 Słuchawki Podwójny Sterownik Dynamiczna Linia Wyważone Armatura Mi Douszne Mic Sterowania Wysokiej Polski
http://s.aliexpress.com/VZN3qqmq?fromSns=Copy to Clipboard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ichris napisał:

Ale chyba skuszę się na te ZSR-y... warto brać z tym srebrnym kabelkiem?

 

http://ujeb.se/uDRmH

 

Warto:)

6 godzin temu, ichris napisał:

 

tu taniej masz:

https://pl.aliexpress.com/store/product/2018-Najnowszy-KZ-ZSR-Hifi-S-uchawki-6-Sterownik-Odpinany-Hybird-W-Monitory-EarHeadphones-Sportowe-S/1922340_32850891975.html?spm=a2g17.12010609%2Fitm2home-1.8148356.35.39511543msw5ar

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam przewód. Wziąłbym ten od KZ, a słuchawki osobno: https://pl.aliexpress.com/item/KZ-ZS10-ZS6-2Pin-Braided-Plated-Silver-Cable-Dedicated-2-PIN-Upgrade-Cable-Use-For-KZ/32838766604.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fEcQdpc

Jest lepszy (sonicznie) niż tamten tańszy (też silver plated) załączany jako upgrade. Mam oba.

 

A tak swoją drogą.. sprzedałem trochę tanich słuchawek chińskich, trochę butelek.. i mam to..FLC8s. Ale z komentarzem się na razie wstrzymam, czy warto. :)

flcvskzzs6.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@requal - gratuluję zakupu FLC8s i ciekaw jestem wrażeń, bo przeskok cenowy z KZ ZS6 do FLC8s jest X-krotny. Na pewno warto, a i przeskok konkretny i w dobrą stronę:)
Ja się nie odważę - dla mnie w dokanałówkach, psychologiczną barierą na ten moment jest znacznie niższa kwota niż cena tych FLC8s. 
Będę śledził co tam o nich skrobniesz - czy to będzie tu, czy też w dedykowanym dla nich wątku. 36 brzmień to będzie dużo zabawy i tej zabawy starczy na długo.
Swoją drogą tych butelek to musiało być sporo :) 

Edytowane przez strong6
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

A tak swoją drogą.. sprzedałem trochę tanich słuchawek chińskich, trochę butelek.. i mam to..FLC8s. Ale z komentarzem się na razie wstrzymam, czy warto. :)

 

Warto, warto, nawet ze zwykłym kabelkiem.:)

Ale sprzedaj jeszcze trochę makulatury i dokup FLC Single Crystal Silver Cable.

Dopiero ze srebrem te doki nabierają blasku.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, chico99 napisał:

 

Warto, warto, nawet ze zwykłym kabelkiem.:)

Ale sprzedaj jeszcze trochę makulatury i dokup FLC Single Crystal Silver Cable.

Dopiero ze srebrem te doki nabierają blasku.:D

Przepraszam za offtop: rzeczywiście mam wrażenie, że potrzebują tego srebra jak ryba wody.. :) Szkoda, że dość kosztowne.. Z czasem może wezmę.

12 godzin temu, strong6 napisał:

@requal - gratuluję zakupu FLC8s i ciekaw jestem wrażeń, bo przeskok cenowy z KZ ZS6 do FLC8s jest X-krotny. Na pewno warto, a i przeskok konkretny i w dobrą stronę:)
Ja się nie odważę - dla mnie w dokanałówkach, psychologiczną barierą na ten moment jest znacznie niższa kwota niż cena tych FLC8s. 
Będę śledził co tam o nich skrobniesz - czy to będzie tu, czy też w dedykowanym dla nich wątku. 36 brzmień to będzie dużo zabawy i tej zabawy starczy na długo.
Swoją drogą tych butelek to musiało być sporo :) 

Dziękuję. Skrobnę coś jak się osłucham. Kupiłem od forumowego kolegi, więc ta bariera troszkę zmalała u mnie.

Edytowane przez requal
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Kupiłem od forumowego kolegi, więc ta bariera troszkę zmalała u mnie.

No to po taniości je miałeś. Widziałem w komisie i jak to te, to cenowo korzystnie.:)

 

1 godzinę temu, requal napisał:

rzeczywiście mam wrażenie, że potrzebują tego srebra jak ryba wody.. :) Szkoda, że dość kosztowne..

W sprawie kabelka odezwij się do BigMarasa, u niego, często, zabawki nie są aż tak kosztowne, jakby się wydawało.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, requal napisał:

A tak swoją drogą.. sprzedałem trochę tanich słuchawek chińskich, trochę butelek.. i mam to..FLC8s.

Jak nówki, to trzeba było uderzać do BigMarasa po FLC8n. Poprawiona, a przede wszystkim wygodniejsza wersja esek. I przy forumowym rabacie pewnie zbliżona cenowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, chico99 napisał:

Za 650,00 były w komisie, Jaworrr sprzedawał. To chyba te.

Cena bardzo korzystna.:D

Sam bym kupił, jakbym już takich nie miał.

Nie te. Dałem 700 zł. :) No i chyba koszty przewodu dojdą niebawem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze hybrydy Xiaomi - Xiaomi Mi In-Ear headphones (QTER01JY) można dziś kupić za 10$:
-klik-
Z kolei Magaosi BK50 z nowym odpinanym kablem MMCX:
-klik-
Na hasło - 30 people - sprzedający pierwszym 30 kupującym obniży cenę do 25$.

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności