MrSheep

Tanie słuchawki z Chin

Recommended Posts

Teraz, userfrom napisał:

Out of Stock :(

Ale złote i srebrne jeszcze są !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadal srebrne i złote :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gold jeszcze są :P

Edytowane przez strong6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie przed chwilą kupiłem srebrne :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz są po 26.63 zł
Wcześniej były po 16.04 zł  - to wcześniejsze zamieszanie.

Nadal warte swej ceny :)

Edytowane przez strong6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
45 minut temu, strong6 napisał:

Teraz są po 26.63 zł
Wcześniej były po 16.04 zł  - to wcześniejsze zamieszanie.

Nadal warte swej ceny :)

No fakt, nie zauważyłem :-) ale faktycznie są warte tych 26 pln, miałem wcześniej jedną parę, dopóki nie zginęła bohaterską śmiercią w zębach mojego psa, używałem ich praktycznie codziennie :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tin Audio T2 - po wygrzaniu odchudził się nieco bas. Zakresy się wyrównały i słuchawki poszły w pierwszorzędnie czystą rozdzielczość.

Ale - prawdą jest, że zaklejenie bas portu wzbudza do życia mocny bas. Jest cieplej, brzmienie znacznie bardziej dociążone.

Mamy taki oto substytut filtrów akustycznych;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no nie no, szlag mnie trafia! ledwie dwie godziny wytrzymuje moduł BT od KZ.

czy ktoś testował już może ten od TRN?

https://pl.aliexpress.com/item/2017-Nowy-TRN-BT3-HIFI-S-uchawki-Bezprzewodowej-Bluetooth-4-1-Kabel-Kabel-2PIN-obs-uguje/32844932592.html

alternatywnie - czy może powinienem olać KZ (chociaż ZS3 są fajne) i szukać czegoś podobnie zorientowanego na bas pod konektory MMCX - jeśli pod to złącze są dużo wydajniejsze moduły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj lub przedwczoraj pokazały się (na razie w trzech sklepach) na aliexpress słuchawki MEMT T5. To następca udanego modelu MEMT X5.
MEMT T5  przypominają lub raczej wyglądają jak EarPodsy czyli słuchawki douszne. Takie info, że taki model się pokazał.

ps. zastanawiam się czy je brać (bo trochę doków już mam), sprzedawca kusi mnie ceną - 18$ czyli całe 10$ mniej niż stoją normalnie :)
A "EarPodsów" jeszcze nie mam :P

Edytowane przez strong6
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o przy okazji @strong6 - Jak u Ciebie sprawują się GR07BE ? Uzywasz tipsy czy Pianki ? Co z izolacją ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawują się doskonale :)
Vsonic GR07BE używam na piankach. Na silikonach zbyt mocno dokuczają mi zdarzające się sybilanty. Na Comply T-400 praktycznie nie ma już "świstów" i znacznie poprawiła się izolacja. Jak dla mnie oferują rewelacyjne brzmienie. Jasne, szczegółowe, bardzo przestrzenne (scena i separacja instrumentów) i praktycznie naturalne.
Bardzo mi odpowiada ich sygnatura dźwiękowa. Taka uniwersalna. I to, że udało mi się je kupić w Chinach w rewelacyjnej cenie też mnie bardzo cieszy. Moje najlepsze technicznie doki :)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę mnie tu nie było, zgubiłem kz zs5 (nie pasowało mi w sumie OTE). Nad czym warto się teraz zastanowić? Są jakieś nowe best buy na topie?

Edytowane przez Ybybu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchajcie a jest jakaś odczuwalna różnica między kz zs5 a zs6?
I jeszcze jedno kopułki w nich są tej samej wielkości? (Zs5 jednak trochę ciśnie moje ucho)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 18.03.2018 o 01:35, strong6 napisał:

MEMT T5  przypominają lub raczej wyglądają jak EarPodsy czyli słuchawki douszne. Takie info, że taki model się pokazał.

ps. zastanawiam się czy je brać (bo trochę doków już mam), sprzedawca kusi mnie ceną - 18$ czyli całe 10$ mniej niż stoją normalnie :)
A "EarPodsów" jeszcze nie mam :P

mam jakieś soniacze o niemal identycznej budowie. bez gąbek nie chcą siedzieć w uszach, z gąbkami za to są najwygodniejszymi pchełkami, jakie w uszach miałem. tylko grają tak se. może kiedyś sprawdzę te memty, bo wyglądają ciekawie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Umarły mi dzisiaj Ostry KC06A. Co polecacie w zamian? budżet podobny chociaż wolałbym coś tańszego

Zaciekawiły mnie KZ ZS6, widzę jakieś śrubki więc można je chyba rozebrać a mam problem z uszami i wosk zatyka mi doki.

No i za tydzień widzę że jest jakaś promocja 

Edytowane przez Marcinkek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do tej pory mieli problem z wykorzystaniem dużej ilości przetworników, więc do ZS10 też podchodzę bez nadzwyczajnego entuzjazmu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem bardzo ciekaw pierwszych wrażeń ZS10 bo to już jednak jest konkretny pieniądz...z drugiej strony nadal te nieciekawe wtyki do kabli ;/

Trzeba czekać na pierwsze wrażenia.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta