Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam doków basowych - pod hosue,trance i resztę elektronicznej muzyki - chcę zaryzykować coś z Chin co grałoby podobnie lub lepiej niż stare dobre Soundmagic PL11 (uwielbiałem te słuchawki) - widzę,że KZ ZST są z opisu podobne - i pytanko - czy to dobry wybór? I czy ktoś się natknął na jakąś dobrą promocję? Ja znalazłem za 11.11$ i zastanawiam się czy to dobra cena, czy np. są spokojnie do wyrwania za mniej niż 10$ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te xDuoo EP1 można trafić 11.11 nawet poniżej 20$:
-klik-
Ja zaproponuję - Memt X5 - też z dużo lepszym basem niż KZ ZST i lepiej pasujące do powyższej muzyki :
-klik-
Wśród modeli KZ z mocniejszym basem od KZ ZST też łatwo coś znajdziesz np. KZ ZS3 lub jeszcze lepiej spełniające powyższe wymagania - KZ ES3:
-klik-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, strong6 napisał:

Te xDuoo EP1 to można trafić 11.11 nawet poniżej 20$:
-klik-
Ja zaproponuję - Memt X5 - też z dużo lepszym basem niż KZ ZST i lepiej pasujące do powyższej muzyki :
-klik-
Wśród modeli KZ z mocniejszym basem od KZ ZST też łatwo coś znajdziesz np. KZ ZS3 lub jeszcze lepiej spełniające powyższe wymagania - KZ ES3:
-klik-

 

Dzięki za zainteresowanie tematem - to z tych trzech (XDuoo, Memt i KZ ES3), które byłyby najlepszym wyborem ? Wtedy temat będę miał z głowy i pozostaje tylko dobrze poszperać,żeby trafić dobrą cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam xDuoo EP1. Są droższe od znanych mi Memt X5 ( @Inszy je zna) i od KZ ES3, które grają na dobrym i podobnym poziomie.
xDuoo EP1 normalnie chodzą w granicach 30$, skoro @Inszy stawia je wyżej niż Memt X5, a z linka powyżej można je kupić o 10$ mniej czyli za 2/3 normalnej ceny - według mnie to dobre powody żeby je wybrać.

Lecąc całkiem po taniości to Memt X5 czy KZ ES3 też się doskonale sprawdzą :P

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TempleInDreams napisał:

W apce 27$ za t4s. Warto wziąć? Jest gdzieś jakaś recka? 

 

 Na Audiofanatyk jest recka T4, podobno T4s nie różnią się brzmieniem. W necie też takie opinie znalazłem. Generalnie za ta cenę z niezłym wyglądem, moim zdaniem się opłaca. Gdzieś ktoś tutaj pisał, że je uszkodził, obracając przez przypadek słuchawkę, wiec polecam ostrożnie ;). Mi się przydadzą w samolocie na długich trasach :) Jak system nie będzie dobrze dział, to dziecko dostanie ;)

 

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-bluedio-turbine-t4/

 

dodatkowo wziąłem SGZ-DN1 z dwoma kablami za $20, mam nadzieję, że dobrze będą się zgrywać z Ruizu A50 :)

 

Edytowane przez Dreamerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Matador napisał:

 

Nie lepiej kupić sprawdzone i bardzo dobre pchełki?

https://audiobudget.com/product/Headroom/MS16

 

 

Mam w koszyku :D Ale ludzie mieszają wrzucając takie na przykład Oryginalny QianYun Qian39  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo właśnie :D

A co myślicie o tych? Jak wygoda użytkowania?

Nooo właśnie :D

A co myślicie o tych? Jak wygoda użytkowania?

https://pl.aliexpress.com/store/product/Bluedio-TE-Sports-Bluetooth-headset-Wireless-headphone-in-ear-earbuds-Built-in-Mic-Sweat-proof-earphone/1980281_32780220669.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności