Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia przeczucia, raczej nie ma zestawień co warto brać ;)

A jeśli chcesz porządne wykonanie i całkiem wysoką wygodę, to pomyśl o tych pchełkach:

http://www.focalprice.com/EP678O/Inear_Stereo_Earphone_with_35mm_Jack_for_MP3_MP4_PC_Orange.html

Dźwiękowo są bez szału (choć słyszałem gorzej grające słuchawki o kilka razy wyższej cenie), ale znośnie jeśli pobawisz się EQ. Jak na mój gust, to brakuje im szczegółowości.

 

Drogie słuchawki na tych stronach co podałeś....

A gdzie masz je taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy, ale tego srebrnego pierścienia na końcu nie da się zdjąć? Jak nie, to będą za bardzo odstawać. Mają być na tyle płaskie, żeby się słuchało przyjemnie podcastów do poduszki. Dodatkowo kabel musi być miękki, teraz właśnie przez to L100 mnie wkurzają. Nie siedzą w uchu specjalnie dobrze i sztywny kabel znacząco ułatwia wypadanie. Pod tym względem JTY wyglądają ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten pierścień można usunąć tylko siłowo i raczej nie jest to dobry pomysł, gdyż zapewne masz tam podgląd na przewód w słuchawce (ani to estetyczne, ani zdrowe dla przetwornika, a i dźwięk zmieni).

Za to są to najwygodniejsze pchełki jakie miałem w uszach. Nie wykazują chęci do wypadania nawet przy intensywnych ruchach głową, nie uwierają mnie jak Senki MX500, przewód jest odpowiednio miękki, a jego asymetryczna konstrukcja ogranicza ściąganie słuchawek w dół pod ciężarem kabla.

I jak je przed chwilą odpaliłem, to sobie uświadomiłem, że może teraz wrażenia nie robią, ale rok temu jeszcze spokojnie na 60-70 zł bym je wycenił. Na pewno rozjeżdżają pchełki Philipsa z jakimi miałem do czynienia w tym zakresie cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Songqu są przesympatyczne. Nie mogłem przestać ich słuchać do póki nie przyszły raxconny. Scena skaszaniona totalnie jak to w pchełkach. Usiłowałem grać w nich w fpsa i lepiej mi szło bez dźwięku :D Ale barwa i wygoda rewelka.

 

Raxconny. Są fenomenalne. Nic tylko braść. Do rocka, metalu, do elektroniki, do bluesa. Łączą to co lubię w moich najlepszych słuchawkach pomijając górę, która jest trochę JBMowa. Zadymiony, ciepły klimat. Super focus na basie, równy, szczegółowy dźwięk.

Edytowane przez rhalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie - Awei ES-Q3 z DX. Full Shipment 15.10.2012. I dalej czekam. :(. Na szczęscie mam od rhalfa JBMy !!!

@rhalf - które raxconny ? H076 ? Bo czarne są tylko Model: RX-H062BK. to są takie same modele czy inne ?

 

Przy okazji tam (na DX) są takie słuchaweczki za 21 dolarów :) Model: RX-H106. Badał ktoś ?

 

Słuchajcie - na JBMy MJ 700 dajemy pianki Comply T400 ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o H076. A RX-H106 sprowadził Rhalf i trafiły na czarną listę - za drogie jak na dźwięk jaki oferują.

 

Aha. Czyli te czarne mogą być inne. A gdzie ta "blacklista' jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomógł by ktoś z wyborem słuchawek do iToucha 4g ? Słucham głównie trance ,house i pokrewnych gatunków. Wcześniej miałem Ck-700 i grały fajnie ale nie wytrzymały za długo;( Wiecie może czy XkDun CK-820 lub JBM MJ800(jeśli ktoś zaproponuje coś innego to się nie obrażę) mają mocniejszy kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ800 w zależności od wersji. Ta lepsza ma solidny kabelek, tylko może być problem z określeniem która wersja jest która.

Awei ES-Q3 mają kabel w oplocie, który powinien dobrze się trzymać przez dłuższy okres, ale za to jest dość sztywny, więc i wygoda mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie ck-700 na focalprice, ale niestety zapomniałem zaznaczyć śledzenia przesyłki. Jest jakaś szansa, że te słuchawki do mnie kiedyś dojdą? ;p

95%

e to nie ma tragedii, pocieszyłeś mnie :) jeszcze jedno pytanie mam, jak to wygląda z tym terminem dostawy? Domyślam się, że jest on jedynie przybliżony, pytanie brzmi jak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz recenzję:

http://zabrzmij.wordpress.com/2012/08/10/awei-es-q3-recenzja-sluchawek-dokanalowych/

 

Peperoni, jeszcze niedawno przesyłka nie przekraczała 3 tygodni, teraz zahacza bardziej o miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że jeśli wystąpi problem, to wyślą wam nowe. Kolejny miesiąc czekania :D Mam na to taki sposób, że co tydzień zamawiam sobie coś i wtedy co tydzień dostaję paczkę. Nigdy nie pamiętam dokładnie co zamówiłem, więc często to jest niespodzianka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak przyślą nie te słuchawki co trzeba ;) Ja ostatnim razem otrzymałem jakieś koszmarne doki z Myszką Miki. a w ramach rekompensaty kupon na 75% pierwotnie zamówionej pary.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co słyszałem, to chyba najlepiej wpisują się w to JBMy MJ800 z grubym kablem.

 

A ja sobie wykrakałem - dzisiaj zamiast grajka Awei TF8 z Priceangels dostałem Xkduny CK700. Poszedł do nich mail, zobaczymy co z tego wyniknie. Jeśli jeszcze nikt go nie brał, to będę się starał go kupić po raz kolejny (bo pewnie nie wyślą korygując swoją pomyłkę). Oby tym razem z sukcesem.

Na pocieszenie zjawiły się Awei ES10. Po wyjęciu prosto z pudełka jak na mój gust mają za dużo basu, ale że do basolubów nie należę, to swoją drogą ;) Zdecydowanie mają potencjał, bo korekta w EQ podbijająca górę robi z nich całkiem ciekawe pchełki. Dam im się wygrzać i zobaczę co się z tego wykluje. Czuję, że może być lepiej niż z SongQu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak do Ciebie szybciej dotarło. Z ciekawości kiedy zamawiałeś te Xkduny i Awei?

Xkdunów wcale nie zamawiałem ;) A wysłali 20 października, więc całkiem przyzwoicie szło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał coś z tych tanich doków. Szczegółowe, z dużą przestrzenią, kontrolowanym basem i ładną górą. Co polecicie?

Ja bym polecił produkt też z Chin, ale dostępny w Polsce - Cresyn C360s http://forum.mp3store.pl/topic/95479-cresyn-c360s/ to jedne z lepszych przestrzennie doków z bardzo przyjemną (jak dla mnie) charakterystyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności