Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Subfire napisał:

Ciekawe, że są T2 za 36USD.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 

Nie wiem, może też była jakaś akcja na tamten czas, ale zapytać można. Najwyżej, jak wcześniej, zamówienie w kubeł..

Jeśli nie ustawią ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, yogi_gti napisał:

Mam Tinaudio T515 i bardzo je lubię. Często do nich wracam. Nawet dzisiaj porównywałem do TRN V80 i ..... wolę T515. W elektronicznej dźwięk jest bardziej dociążony i mam więcej radochy słuchając na nich. V80 po kilkudziesieciu minutach mnie męczą (może po wygrzaniu byłoby lepiej..nie wiem). Grają ciemniej i bardziej basowo od T2 ale dla mnie bomba. Nie zawsze trzeba wydać miliony monet aby trafić w swoją sygnaturę dźwięku .... T515 są bardzo blisko mojej :rolleyes:

 

Hmmm.. może to trochę dziwnie wyjdzie ale zacytuję sam siebie..

 

"Dotarły do mnie wczoraj TIN AUDIO T515. Pudełeczko ładne, spore. Ale w środku trochę biedą zawiało. Słuchawki chyba raczej na rynek chiński. Instrukcja cała po chińsku, na pudełku też prawie same chińskie znaczki.

Samo wykonanie jakoś tak tyłka nie urywa porównując np. Do HZSOUND M001. Jednak po włożeniu ich do ucha banan pojawił się na mojej twarzy.  Słuchaweczki fajnie grają środkiem, czyste i wyraźne wokale. Bardzo czysta góra, jednak o takim ciepłym zabarwieniu. Świetnie słychać różne smaczki i detale. Jeśli chodzi o  bass to schodzi nisko ale nie jest nachalny. Nie zalewa reszty przekazu, dobrze podatny na zabawę korektorem. No jestem pod wrażeniem tych doków. Na pewno lądują w trójce moich ulubionych.

A teraz największa wada. Są naprawdę spore i miałem problem żeby je dobrze usadowić w uchu."

 

20171128_153710.jpg

20171128_153728.jpg

 

Właśnie T515 najbardziej mnie zainteresowały tylko tak jak napisał strong6 są praktycznie nie do zdobycia. 

11 godzin temu, strong6 napisał:


TIN AUDIO T515 - tanie i dobrze grające chińskie słuchawki, które są już nie do zdobycia. To też ewenement tamtego ryku, że udany model i zyskujący na popularności nagle całkowicie znika. @Wookiepuff - wygląda na to, że o TIN AUDIO T515 możesz zapomnieć, chyba że z obiegu wtórnego.
Jakby ktoś jednak gdzieś znalazł i najlepiej czarną wersję to proszę o namiary ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mantr napisał:

No właśnie miałem pisać że cena jakaś spora ale nie wiedziałem po ile chodziły.

Cholera nie wiedziałem że mam takiego "białego kruka" :huh:  widzę że niektóre słuchaweczki jak wino...z czasem nabierają coraz większej wartości :D A ja te T515 naprawdę uwielbiam. Co prawda nie grają tak dobrze technicznie jak T2 czy nawet te TRN V80 ale....  miłośnicy płyt winylowych nie patrzą na technikalia tylko na brzmienie. Nawiasem mówiąc to w tych słuchaweczkach pobiłem swój rekord - 8 godzin z drobnymi przerwami. W żadnych innych tyle nie wytrzymałem.

Edytowane przez yogi_gti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, requal napisał:

Nie wiem, może też była jakaś akcja na tamten czas, ale zapytać można. Najwyżej, jak wcześniej, zamówienie w kubeł..

Jeśli nie ustawią ceny.

Ustawili(ła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się zastanawia czy brać BQEYZ K2, a na dodatek wybiera między TRN V80 to nie zastanawiać się jeśli nie chcecie kłucia w uszy i wolicie bardziej basowe granie - wybierać K2 :) Ja swoje zakupiłem za 36$ jeszcze przed hype'm, zaraz po recenzjach na AudioBudget i to był złoty strzał :)

 

Mam, polecam. Do porównania też z TRN V20, które również są świetne choć już jaśniejsze, bardziej dynamiczne, ale jednak brakuje im trochę wypełnienia w dźwięku i szczegółowości, technicznie ze 2 poziomy niżej, tak już typowo do słuchania na codzień bez rozwarstwiania się na poszczególne pasma, instrumenty itd.

 

Wracając do K2 jest to granie z bardzo fajną przestrzenią, dobrym zejściem basu (naprawdę, jeśli ktoś nie wierzy w wygrzewanie i będzie ich słuchał prosto z pudełka (już wtedy są super) to za każdym razem kiedy sięgnie po słuchawki będzie słyszał różnicę w dźwięku - in plus, szczególnie w basie, który powoli się 'rozpasa' :) z początku myślałem, że będzie punktowy, a tu zaskoczenie), bas dosłownie wibruje w uchu, schodzi bardzo fajnie. Średnica moim zdaniem lekko wycofana, wokale są dosyć ciepłe, ale mają taki przyjemny wydźwięk, nie wiem jak to ująć, oddychają przestrzenią i wypełniają scenę, którą budują K2 swoją prezencją. Żeby ktoś nie pomyślał, że te słuchawki są mocno ciemne czy brakuje im jakiegokolwiek z pasm - są pełne detali, szczegółów, dosyć zrównoważone i czuć, że to hybrydy - z jednej strony pomyśleć można, że armatura tak nie zejdzie na basie, z drugiej strony, że dynamik nie zagra tak wokali i nie zbuduje takiej przestrzeni. I tutaj czuć dobry drive, dobrą hybrydę i zestrojenie. 

 

A i polecam pianki do nich. Mam póki co chińskie pianki z Wooeasy, ale już do mnie idą oryginalne Comply. Te chińskie są w porządku, ale nie są 'lepkie' i nie chcą się tak 'ugniatać' co utrudnia złapanie seal'u ;). Niedługo także dotrą silikony z KZ (czerwony środek), pianki z KZ, silikony z KZ (czarne coś ala SpiralDots) oraz zausznice także opiszę swoje wrażenia.

 

Prawdopodobnie zakupię też: https://pl.aliexpress.com/store/product/New-Yinyoo-H3-H5-8-Core-Upgraded-Silver-Plated-Earphone-Cable-With-MMCX-2pin-For-Yinyoo/519064_32849066071.html?spm=2114.12010612.8148356.10.5c975849eWX4Ga

 

Kabelek polecił mi 'majfriend' z Wooeasy, u którego zakupiłem już masę stuff'u, a podobno poprawia brzmienie więc jak dotrze to wyrażę swoje zdanie na ten temat :)

Edytowane przez ryankgb
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryankgb spróbuj ze SpinFitami, jest też bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsprzedaż nowego modelu KZ ZSN, w tej chwili +-18USD

+

zapowiedź http://www.thephonograph.net/kz-announces-a-16-driver-headphone-news/

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, requal napisał:

Przedsprzedaż nowego modelu KZ ZSN, w tej chwili +-18USD

+

zapowiedź http://www.thephonograph.net/kz-announces-a-16-driver-headphone-news/

 

Coraz ciężej się połapać w tych ich produktach.

Widzę, że tutaj jest chyba nowy kabel?

I to taki, który nie będzie pasował to starych kz bo ma 'osłonięte' piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, donpedro1979 napisał:

Coraz ciężej się połapać w tych ich produktach.

Widzę, że tutaj jest chyba nowy kabel?

I to taki, który nie będzie pasował to starych kz bo ma 'osłonięte' piny

Tak, jest tam parę innowacji. M.in. co zwróciło też moją uwagę, dwa różne materiały tulejki - aluminium i miedź do wyboru.

Wygląda na to, że stary 2-pin nie będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie miał te ZSN, to niech napisze jak grają, ja póki co nie mam zamiaru kupować kolejnego kota w worku (w wykonaniu KZ).

Teraz z niecierpliwością czekam na jakieś nowe słuchawki od TRN, nowe KZtki przestały mnie już ekscytować -_-.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One jeszcze kogokolwiek ekscytują?

Dla mnie KZ jest w tym momencie wielkim psujem na rynku słuchawkowym. Ciągle wrzucają sterty źle zestrojonych słuchawek i napędzają wyścig na przetworniki. Sorki, ale nie tędy droga.

Edytowane przez Inszy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, gdyby jednak kogoś interesowały, to znalazłem takie coś na tym kanale Peligroso..

Ja jestem trochę ich ciekawy. Jakby jest szansa na lepszy tuning wysokich  i lepszą teksturę dołu. Poza tym nie wyglądają źle. Ten model silver purple chyba jest ciut lepszy. Jakiegoś ultra-hajendu raczej nie będzie, pewnie coś trochę lepszego niż ZSA, ZS4.

 

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adamesq napisał:

Ktos moze zakup zblansowany kabel od TRN i jest sklonny podzielic sie opinia na temat wykonania? Warto wydac te 15 dolcow?

Nie kupowałem zbalasowanego tylko 3,5 mm jack ale muszę powiedzieć, ze jest bardzo dobrze wykonany i bardzo dobrej jakości. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności